Apie mus

„Kūnas daug reiškia žmogaus jausmų ir minčių gyvenimui. Lygiai taip pat mintys ir jausmai daug reiškia kūno gyvenimui“, – rašė garsus prieškario lietuvių filosofas Vydūnas.

Nuolatinis skubėjimas, nervinė įtampa ir stresas dažnai verčia mus pamiršti šiuos paprastus dalykus. Suserga kūnas, pavargsta siela. Nerami siela – apleidžiamas kūnas.

Mediko misija – būti patikimu patarėju, kaip išvengti ligų ar ką daryti sutrikus sveikatai. Stengiamės sudaryti pačias geriausias sąlygas pacientams ir mūsų Centre dirbantiems medikams, kad bendromis pastangomis išsaugotume gerą sveikatą, jai sutrikus – skubiai suteiktume kokybišką medicinos pagalbą. Todėl mūsų pacientai Centrą ir jo teikiamas paslaugas apibūdina taip: profesionalūs gydytojai, rūpestingos ir malonios slaugytojos, kokybiškos paslaugos, moderni medicinos įranga.

Jau 21 metus teikiame medicininę pagalbą Lietuvos gyventojams ir svečiams iš kitų kraštų. Būdami lyderiaujanti privati medicinos įstaiga, per šiuos metus tapome modernia poliklinika-ligonine, užtikrinančia visapusišką savo pacientų sveikatos priežiūrą: sveikatos būklės patikrinimą, ligų profilaktiką ir ankstyvą diagnostiką; gydytojų specialistų konsultacijas, pasinaudojant galingu laboratorinių ir instrumentinių tyrimų arsenalu; terapinį ir chirurginį gydymą, reabilitaciją, kt.

Centras bendradarbiauja su valstybine ligonių kasa ir su Lietuvos ir užsienio šalių gyvybės ir sveikatos draudimo bendrovėmis. Taigi, apsidraudusieji sveikatą už suteiktas paslaugas atsiskaito pagal sutarties sąlygas.

Sveikata ir laikas – labai svarbios vertybės žmogaus gyvenime. Tik tada, kai jų netenkame, suvokiame, ką praradome, ir visa kita netenka reikšmės. Mes siekiame tausoti abi vertybes – padedame žmogui išsaugoti ar susigrąžinti sveikatą, taupydami jo brangų laiką. Dėl to sulaukėme mūsų pacientų pripažinimo ir palaikymo – kasmet Medicinos diagnostikos ir gydymo centre sveikatą atgauna ir sustiprina per 43 000 žmonių. Džiaugiamės, kad dauguma jų mus pasirenka pirmiausia, prireikus medicinos pagalbos.

Dėkoju, kad esame kartu, ačiū už pasitikėjimą. Esu įsitikinęs: drauge greičiau atgausime viltį, tikėjimą ir susigrąžinsime sveikatą.

Nuoširdžiai

Laimutis Paškevičius M.D., MBA
Direktorius

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.

 
Klauskite gydytojo
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
V. Grybo g. 32, A
Vilnius, Vilniaus apskritis LT-10318 Lietuva

Telephone: (8-5) 2333000
Telephone: 8 698 00 000
Fax: (8-5) 2709127