Straipsniai

2015 11 18

Apgamus ir kitus odos darinius pašalinkite greitai ir be skalpelio

„Nebenoriu žiūrėti į tuos apgamus – jie bjauroja visą mano veidą“, – rypuoja draugė, nesėkmingai išbandžiusi ne vieną liaudišką būdą. Kam eksperimentuoti – šiuolaikiniai įvaiurių odos darinių šalinimo būdai išspręs jūsų problemą greitai, neskausmingai ir be pasekmių.

Skaityti plačiau

2015 11 18

Itin pažangios procedūros naikina raukšles ir stabdo laiką

Neretai pasvajojame: kaip būtų šaunu atsidurti pas tokį stebukladarį, kuris mostelėtų lazdele, ir atjaunėtume 5-10 metų. Pristatome vieną pažangiausių grožio išradimų – 4D lazerio procedūrą. Jis padeda atjaunėti ir be stebuklingos lazdelės.

Skaityti plačiau

2015 11 18

Karpos: atsiradimo priežastys ir patikimiausi šalinimo būdai

Tikriausiai nėra žmogaus, per gyvenimą neturėjusio bent vienos karpos. Kartais jos atsiranda ir tarsi dingsta savaime, o kartais atsiradusi viena atsiveda ir visą koloniją giminaičių. Tada su jomis tenka pavargti ne tik jų „šeimininkui“, bet ir gydančiam gydytojui.

Skaityti plačiau

2015 11 13

Hepatito C virusas – „tylusis žudikas“

Kepenis pakertantį hepatitą C ne tik sunku laiku pastebėti, bet ir sudėtinga išgydyti. Tačiau dabar mūsų gydytojai pradės naudoti naujos kartos vaistus, galinčius efektyviai įveikti šį mirtinai pavojingą virusą.

Skaityti plačiau

2015 11 04

Elektroneuromiografija – tikslus būdas nustatyti nervų pažeidimus

36 metų vilnietė kosmetologė Daiva pastebėjo, jog po darbo vargina pirštų tirpimas, o naktį – nemalonūs skausmai, neleidžiantys kokybiškai pailsėti. Ir anksčiau būdavo dienų, kai šiek tiek nutirpdavo pirštai. Šeimos gydytojas pasiūlė pavartoti B grupės vitaminų, tačiau situacija nepagerėjo. Daiva nusprendė atlikti išsamius tyrimus, nes rankos – jos pragyvenimo šaltinis. Pagalbą jį rado Medicinos diagnostikos ir gydymo centre. Apsilankius pas gydytoją neurologą, jai buvo paskirtas elektroneuromiografijos tyrimas, diagnozuotas riešo kanalo sindromas.

Skaityti plačiau

2015 11 02

Pasaulio žvaigždžių pamėgtas jaunystės eliksyras populiarėja ir Lietuvoje

Pasaulis kraustosi iš proto dėl grožio - ir taip buvo visais laikais. Kleopatra maudėsi asilės pieno ir medaus voniose, tikėdama, kad tai padės išlaikyti jos jaunystę, o strazdanos dar ne taip seniai buvo šalinamos kalio cianidu. Kiekvienas laikmetis turi savo panacėjas, laimei, technologijos sparčiai žengia į priekį ir grožį puoselėti galima nekenksmingais sveikatai būdais.

Skaityti plačiau

2015 11 02

Misija „Aknė“ - neįmanoma?

Bėda ta, kad aknės periodas ilgėja - dėl ankstesnio brendimo spuogai atsiranda vis jaunesniame amžiuje ir jų paplitimas vis didėja suaugusių žmonių, ypač moterų tarpe. To pasekmė – depresija ir netgi socialinė atskirtis.

Skaityti plačiau

2015 11 02

Mezoterapijos galimybės - ir jaunesnis, ir sveikesnis

Kai bėgant laikui žvelgdama į veidrodį pagalvoji, kad viduje jautiesi jaunesnė, nei atrodai, vis dažniau ateina mintis ir apie jauninančias procedūras. O jų yra ne viena, ir ne dvi.

Skaityti plačiau

2015 10 29

Gydytoja dermatologė Lina Duobienė – subtilios grožio korekcijos šalininkė

Vasario pradžioje Medicinos diagnostikos ir gydymo centras atidarė Dermatologijos centrą. Viena centre dirbančių specialisčių – gydytoja dermatologė Lina Duobienė.

Skaityti plačiau

2015 10 29

Odos dariniai – tai mūsų gyvenimo istorija, rašoma odoje

Oda – didžiausias žmogaus organas ir jos pokyčiai nesunkiai matomi. Įvairūs odos dariniai daugeliui sukelia nuogąstavimų, o kai kurie numoja ranka į pokyčius, kurie akivaizdūs net ir aplinkiniams.

Skaityti plačiau

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00 - 20:00 val.
VI8:00 - 15:00 val.
Klauskite gydytojo
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
V. Grybo g. 32, A
Vilnius, Vilniaus apskritis LT-10318 Lietuva

Telephone: (8-5) 2333000
Telephone: 8 698 00 000
Fax: (8-5) 2709127