Straipsniai

2014 10 09

Dešimt klausimų apie regėjimo korekciją lazeriu

Ar po regėjimo korekcijos lazeriu man niekada gyvenime nebereikės akinių? Ar tiesa, kad tokia operacija tinka ne visiems trumparegiams? Kokia yra komplikacijų tikimybė? O gal aš apaksiu?

Skaityti plačiau

2014 10 08

Gydytojas pataria, kaip išsaugoti gerą regėjimą

Kiek daug mums reiškia sveikos akys, dažnas supranta tik tuomet, kai sutrinka regėjimas. Ką daryti, kad visą gyvenimą galėtume matyti artimųjų veidus, mylimus žmones, savo kiemą, gatvę, džiaugtis besikeičiančia gamta?

Skaityti plačiau

2014 09 30

Katarakta ir jos gydymo galimybės

Katarakta – tai akies lęšiuko drumstėjimas, pasireiškiantis matymo pablogėjimu viena ar abiem akimis. Žmogus mato kaip pro rūką, dvejinasi daiktai, pamažu nyksta spalvos, pasidaro sunku vairuoti automobilį tamsiu paros metu, nebetinka anksčiau nešioti akiniai, o ligai progresuojant, rega vis blogėja, kol galiausiai žmogus tik skiria šviesą nuo tamsos.

Skaityti plačiau

2014 09 08

Seimo nario E. Šablinsko pėdą išgelbėjo užsispyręs gydytojas

Seimo narys Eduardas Šablinskas (56 m.) nebegalės žaisti futbolo – žaidimo, kurį taip mėgo. Bet vyras nenusimena – jam svarbiau tai, kad gydytojai išgelbėjo jo pėdą.

Skaityti plačiau

2014 09 05

Ko dar nežinojote apie erkių pernešamas ligas

Lietuva, Latvija ir Estija – Europos Sąjungos šalys, kuriose rizika užsikrėsti erkiniu encefalitu (EE) yra viena didžiausių Europoje. Užkrečiamų ligų ir AIDS centro duomenimis, Lietuvoje 2006–2013 m. erkiniu encefalitu sirgo 3 494 gyventojai, 2010 m. ir 2012 m. mirė po tris susirgusiuosius.

Skaityti plačiau

2014 08 05

Kaip per karščius išsaugoti sveikatą?

Šią vasarą užsitęsus karščiams, skubios pagalbos priėmimo skyriuose padaugėjo pacientų, po alpimo atvežtų greitosios pagalbos medikų iš įvairių darboviečių, viešojo transporto ar gatvės.

Skaityti plačiau

2014 08 01

Vilniaus medikai merginai be makšties atvėrė kelią į intymumą

Sveika, graži, siekianti išsilavinimo, perspektyvi. Visas gyvenimas dar prieš akis. Atrodė, kad šiai merginai nieko netrūksta. Bet taip atrodė tik iš šalies. Trečiąją dešimtį pradėjusi vilnietė nuo gimimo neturėjo makšties. Iki visiškos laimės trūko tiek nedaug. Ir kartu – daug, rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Gyvenimo būdas“.

Skaityti plačiau

2014 07 25

Apie mineralinį vandenį

Mineralinis vanduo yra vertingas, jog jame esama gausaus kiekio mineralinių medžiagų padedančių virškinimui, širdies ir kraujagyslių veiklai, kaulams, dantims.

Skaityti plačiau

2014 07 23

Kada reikalinga nefrologo pagalba?

Šlapimo organų infekcijos – tai dažnai pasitaikančios ligos, su kuriomis tenka susidurti nefrologams.
Kokias atvejais reikėtų ieškoti nefrologo pagalbos? Ką turėtume žinoti apie šlapimo organų ligas? Kalbamės su gydytoja med. dr. nefrologe Aurelija Zamauskaite.

Skaityti plačiau

2014 07 18

Kas alina verslininko širdį?

Įsitikinimas, kad širdies ligos – vyresnių žmonių problema, yra klaidingas. Aktyvėjant gyvenimo tempui žmonės renkasi netinkamą gyvenimo būdą.

Skaityti plačiau

Registruokitės 

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva
Dirbame:
I-V: 700 – 2000 val.
VI: 800 – 1500 val.

Klauskite gydytojo