Straipsniai

2016 04 28

Verslininkė: „Delsiau atlikti operaciją dešimt metų – dabar gailiuosi“

21-erius – tiek metų pamažu silpo vilnietės Gražinos regėjimas. Nuo 18 metų akinius nešiojusi moteris jau buvo pripratusi prie nepatogumų, tačiau kai vieną vakarą važiuojant į namus staiga pablogėjo regėjimas, suprato, kad būtina ieškoti išeities.

Skaityti plačiau

2016 04 27

Ką apie moters sveikatą pasako kraujas?

Moterys, besirūpindamos kitais, dažniausiai pamiršta save. Ir susirūpina tik tuomet, kai pajunta pirmuosius negalavimų simptomus. Medicinos diagnostikos ir gydymo centro laboratorinės medicinos gydytoja Onutė Petruškienė ragina moteris nedelsti – savo sveikata pasirūpinti, kol dar nevėlu, ir bent kartą per metus atlikti išsamius kraujo tyrimus, kurie padės įvertinti sveikatos būklę. Ką apie moters sveikatą pasako kraujas ir kada vertėtų susirūpinti?

Skaityti plačiau

2016 04 25

Kai bėrimas vaikučiui itin pavojingas – tymai ir raudonukė

Tymai ir raudonukė – ligos, kadaise nusinešusios ne vieną gyvybę, vėl plinta po visą Europą. Sergamumas tymais šoktelėjo, nes daugelis tėvų ėmė vengti skiepyti vaikus, todėl Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) šių metų Imunizacijos savaitės tema skelbia apie dviejų ūmių infekcinių ligų – tymų ir raudonukės – likvidavimą ir siekia atkreipti visuomenės dėmesį į skiepų nuo šių užkrečiamųjų ligų svarbą.

Skaityti plačiau

2016 04 17

Vaikų liga, kurią išduoda ilgas kraujavimas ir mėlynės

Kiekvienų metų balandžio 17 dieną visame pasaulyje minima Pasaulinė hemofilijos diena. Medicinos diagnostikos ir gydymo centro vaikų gydytoja hematologė Valentina Daugelavičienė ragina tėvelius atkreipti dėmesį į pavojingus šios ligos simptomus ir nedelsti.

Skaityti plačiau

2016 04 12

Nepagražinta realybė: pacientai atvirai apie lazerinę akių korekciją

Akių sausumas, perštėjimas, pasikartojantys uždegimai – tik dalis nemalonumų, kuriuos patyrė kontaktinius lęšius nešiojusios Daiva ir Enrika. Nusprendusios išspręsti šią problemą moterys informacijos pirmiausia ieškojo internete, tik čia rasti patarimai ne padėjo, tik dar labiau suklaidino. Tad pašnekovės sutiko atvirai papasakoti apie akių lazerinę korekciją ir patarė, kam pasiruošti pasiryžus susigrąžinti regėjimą.

Skaityti plačiau

2016 04 07

7 patarimai, kaip palaikyti ir sustiprinti sveikatą

Balandžio 7-ąją tradiciškai minime Pasaulinę sveikatos dieną. Šiais metais daugiausia dėmesio skiriame diabeto prevencijai ir gydymui, tačiau primename, kad sveikata reikia rūpintis visus metus. Tikimės, kad šie septyni patarimai padės išlaikyti ir sustiprinti sveikatą.

Skaityti plačiau

2016 03 31

Trombocitų koncentratas – sąnarių lankstumui

Labai daug kalbama apie tai, kad trombocitų koncentrato (angl. platelet-rich plasma, PRP) arba vadinamosios trombocitų prisotintos kraujo plazmos injekcijos išsaugo grožį ir jaunystę. Internete pilna informacijos apie estetines procedūras, kai naudojami kraujo plazmoje esantys, iš trombocitų išskirti natūralūs augimo faktoriai. Šį modernų, saugų ir natūralų metodą jau bene dvidešimt metų pacientams taiko ortopedai-traumatologai ir sporto medicinos gydytojai.

Skaityti plačiau

2016 03 17

Inovacijos oftalmologijoje prasilenkia su realybe?

Didžiuliame informacijos sraute lazerinės regėjimo korekcijos paslaugos ieškančiam pacientui lengva pasiklysti tarp daugybės pasiūlymų. Tad kaip neapsirikti ir teisingai pasirinkti?

Skaityti plačiau

2016 03 09

Penki žingsniai moterų sveikatai patikrinti

Pavasarį vieni stengiasi sureguliuoti mitybą, kiti – daugiau sportuoti. Tačiau ypač moterys pradeda daugiau dėmesio skirti savo sveikatai. Pateikiame penkias svarbiausių tyrimų, kurie ne tik padeda nustatyti sveikatos būklę, ją pagerinti, bet kartais net išgelbėti gyvybę, grupes.

Skaityti plačiau

2016 03 07

Patyrusi traumą Švedijos pilietė pasirinko gydymą Lietuvoje

Patyrusi traumą savo gimtojoje šalyje, Švedijos pilietė, IT koordinatorė Ivi Soomagi buvo gydoma Švedijoje, tačiau, negavusi pakankamo reabilitacijos specialistų dėmesio, o tik keletą fizioterapeuto konsultacijų ir knygutę su rekomenduojamais pratimais, reabilitaciją nusprendė atlikti Vilniuje komandiruočių metu. Pasikalbėjome su Ivi apie jos dabartinę sveikatos būklę, ateities planus bei gydymą Lietuvoje.

Skaityti plačiau

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00 - 20:00 val.
VI8:00 - 15:00 val.
 
Klauskite gydytojo
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
V. Grybo g. 32, A
Vilnius, Vilniaus apskritis LT-10318 Lietuva

Telephone: (8-5) 2333000
Telephone: 8 698 00 000
Fax: (8-5) 2709127