Straipsniai

2015 05 26

Moterys į gydytoją ginekologą turi kreiptis ir dėl menkiausios abejonės

Akušerija ir ginekologija − išskirtinė medicinos sritis, kuri rūpinasi moters sveikata įvairiais gyvenimo laikotarpiais. Ji užtikrina nėštumo, gimdymo priežiūrą, padeda į pasaulį ateiti naujai gyvybei. Tad lytinė reprodukcinė moterų sveikata itin svarbi ne tik pačiai moteriai, bet ir visai visuomenei

Skaityti plačiau

2015 05 20

Širdžiai taip pat reikia atostogų

Kad širdis būtų sveika, reikia rasti būdų pailsėti nuo kasdien ją alinančios įtampos ir streso. Puiki išeitis – poilsinė kelionė. Kelionių nereikėtų atsisakyti ir sergantiems širdies ar kraujagyslių ligomis, tik prieš išvykstant rekomenduojama pasitikrinti sveikatą.

Skaityti plačiau

2015 05 13

Aktyvumo ir dėmesio sutrikimas – ne tik vaikų liga

Išsiblaškymas, impulsyvumas – tik iš pirmo žvilgsnio „nekalti“ dalykai, sutrikdantys kasdienę žmogaus veiklą. Atrodo, tai nedaro tiesioginės įtakos sveikatai, tačiau, tik atidžiau panagrinėjus savo darbo rezultatus, asmeninių santykių nesėkmes, galima suvokti, kad dėl to kaltas ADHD (angl. attention deficit/hyperactivity disorder) – aktyvumo ir dėmesio sutrikimas.

Skaityti plačiau

2015 05 12

Kur slypi namų dulkių erkės?

Sakoma, kad XXI amžiaus rykštė – alergija. To neneigia ir daugybė alergologų, kasdien dirbančių su nuo įvairiausių alergijų kenčiančiais žmonėmis. Apie vieną dažniausiai pasitaikančių alergijų, kurias sukelia namų dulkių erkės, pasakoja Vilniaus Universiteto docentė, Medicinos diagnostikos ir gydymo centro alergologė ir klinikinė imunologė Audra Blažienė.

Skaityti plačiau

2015 04 28

Viskas apie regos korekciją lazeriu

„Atliekant lazerinę regėjimo korekciją dažniausiai naudojamas specialus eksimerinis lazeris. Juo galima koreguoti refrakcines ydas: trumparegystę, toliaregystę ir astigmatizmą...“

Skaityti plačiau

2015 04 27

Katarakta ir jos gydymo galimybės

„Viena iš aktualiausių problemų, varginančių 50 metų ir vyresnio amžiaus žmones – katarakta, – pasakoja Medicinos diagnostikos ir gydymo centro gydytoja oftalmologė mikrochirurgė Eglė Šumskienė...“

Skaityti plačiau

2015 04 14

Lietuvis medikas gelbsti afrikiečių akis

Lietuvoje oftalmologija sparčiai žengia į priekį. Kokybiškas akių gydymas galimas visiems šalies gyventojams. O štai ten, kur kasmet vyksta gydytojas oftalmologas-mikrochirurgas Paulius Rudalevičius, kartais ne tik nepakanka vaistų, bet net nėra specialisto, kuris pacientams galėtų padėti.

Skaityti plačiau

2015 04 09

Tobulų kojų link...

Gražios kojos – kiekvienos moters svajonė. Tačiau ar visos gali džiaugtis grakščiomis ir lygiomis kojomis? Tikrai ne! Tad ką daryti, kad kojos taptų jūsų vizitine kortele ir netektų jų slėpti.

Skaityti plačiau

2015 03 31

Kai didžiausia svajonė prie vairo įprastus pakeisti saulės akiniais...

Studentė Kristina (24) su akiniais jaučiasi tarsi nesava. Deja, jaunai moteriai juos tenka nešioti kasdien jau daugiau nei dešimtmetį. Laimingo atsitiktinumo dėka, laimėjusi Medicinos diagnostikos ir gydymo centro skelbtą konkursą, Kristina gavo galimybę įgyvendinti seną savo svajonę ir susigrąžinti regėjimą be akinių.

Skaityti plačiau

2015 03 31

Jaunos mamos svajonė: „Sudie“ akiniams po dvidešimties metų

Simona (34) prisipažįsta – be galo mėgsta lankytis pirtyse ir baseinuose. Tačiau ten be aplinkinių pagalbos neišsiverčia, nes tenka nusiimti akinius. Ką jau kalbėti, kad namuose dvi mažyles auginančiai moteris akinių nešiojimas kasdien – nemenkas iššūkis.

Skaityti plačiau

Registruokitės 

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva
Dirbame:
I-V: 700 – 2000 val.
VI: 800 – 1500 val.

Klauskite gydytojo