Straipsniai

2016 08 18

Apie kokius pavojus perspėja traškanti mentė?

Kartą ar du trakštelėjusi mentė retai kelia nerimą. Kas kita, jei pajuntame skausmą – tuomet spragsinčios mentės sindromą būtina gydyti. Varginantis skausmas ir nuolatinis diskomfortas trukdo normaliai sportuoti, dirbti fizinį darbą. Kartais skausmas nepraeina net ilsintis ar miegant.

Skaityti plačiau

2016 08 17

Kada vaiko kraujavimas – pavojaus signalas?

Pasikartojantis kraujavimas iš nosies, gausios menstruacijos – ženklai, kurie skatina tėvelius išlikti budrius ir laiku kreiptis pagalbos į specialistus.

Skaityti plačiau

2016 08 16

Vaikų trumparegystė – naujai plintantis virusas

Trumparegystė pasireiškia vis mažesniems vaikams ir ji vis greičiau progresuoja. Tai lemia šviečiantys kompiuterių ekranai, genetika ar kiti veiksniai?

Skaityti plačiau

2016 08 11

Vasara baigiasi. Kaip pereiti prie mokslo metų režimo?

Atostogos – smagus laikas: ilsimės, gyvename laisvu režimu, mažiau planuojame darbų, kokių nors veiklų. Baigiantis vasarai kyla klausimas, kaip geriau pasiruošti mokyklai, pereiti prie rudeninio mokslo metų režimo.

Skaityti plačiau

2016 08 09

Nemalonūs negalavimai, užklumpantys neatsargius poilsiautojus

Per atostogas atsipalaiduojame, išbandome netradicinius patiekalus, nevaržome savęs ir nemažiname porcijų. Tačiau pamiršus įprastą valgymo ritmą ir neatidžiai renkantis maisto produktus mūsų gali laukti itin nemalonios pasekmės.

Skaityti plačiau

2016 08 05

Kasdieniai įpročiai gelbsti gyvybę

Vasarą besimėgaudami šilumos teikiamais malonumais dažniausiai pamirštame, kad orų, temperatūrų kaita, ypač karštis, yra tikras išbandymas mūsų širdžiai. Kokie pavojai širdies tyko vasarą? Kaip jų išvengti?

Skaityti plačiau

2016 08 04

Norite išvengti vabzdžių įgėlimo? Pataria docentė A. Blažienė

Alergologė ir klinikinė imunologė docentė Audra Blažienė Žinių radijo laidoje „Ekspertai pataria“ pasakoja apie vabzdžių įgėlimus, alergines reakcijas. Pataria, kaip apsisaugoti nuo vabzdžių įgėlimų ir kokių priemonių imtis jau įgėlus.

Skaityti plačiau

2016 08 02

Trūksta energijos? Pasimatuokite kraujospūdį!

Tiek sveiki, tiek ir sergantieji arterine hipertenzija dažnai pastebi, jog vasarą arterinis kraujo spaudimas žemesnis nei įprastai – kamuoja mieguistumas, energijos stoka. Kokie veiksniai lemia kraujospūdžio sumažėjimą vasarą ir ką daryti, kad pasijustume geriau?

Skaityti plačiau

2016 08 01

5 vaikų gydytojos patarimai padės pasiruošti naujų mokslo metų šturmui

Kad būtų galima džiaugsmingai sutikti mokyklinius nuotykius ir pažinimo džiaugsmą, nepaprastai svarbu tinkamai nusiteikti artėjantiems mokslo metams. Kaip tai padaryti lengvai ir užtikrintai, Jums pataria Medicinos diagnostikos ir gydymo centro vaikų gydytoja Raimonda Rakauskienė.

Skaityti plačiau

2016 06 03

Gyvenimo būdo įtaka vyrų sveikatai

Gyvenimo būdo įtaka sveikatai nenuginčijama. Tačiau dažnai vyrai kylančių sveikatos problemų nesieja su netinkamais gyvenimo įpročiais. Kai sutrinka įprastas gyvenimo ritmas, pradeda varginti nuolatinis skausmas. Tada kreipiamasi į gydytoją.

Skaityti plačiau

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI9:00–14:00 val.
 
Klauskite gydytojo
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
V. Grybo g. 32, A
Vilnius, Vilniaus apskritis LT-10318 Lietuva

Telephone: (8-5) 2333000
Telephone: 8 698 00 000
Fax: (8-5) 2709127