Straipsniai

2016 02 03

Pasaulyje pripažinta manualinė terapija nepalieka abejingų ir Lietuvoje

Tarptautinio lygio kineziterapeuto Briano Mulligano iš Naujosios Zelandijos atrastos metodikos principus taiko įvairių pasaulio šalių kineziterapeutai. Ši technika stebina skausmo kamuojamus žmones, kurie, greitai pajutę pirmuosius rezultatus, teigia nesitikėję tokio efekto – ne vienas išvengė operacijos ar ilgo ir skausmingo gydymo.

Skaityti plačiau

2016 02 01

Žiemos depresiją įveikia šviesa

Šviesos terapija arba fototerapija, helioterapija – tai gydymas intensyviu šviesos srautu. Pasak Lietuvos psichiatrų asociacijos prezidento, Medicinos ir diagnostikos gydymo centro gydytojo psichiatro docento Alvydo Navicko, šis metodas gali labai pagerinti savijautą tamsiuoju metų laiku ir yra naudojama sezoniniam depresiniam sutrikimui gydyti.

Skaityti plačiau

2016 01 19

Modernus venų varikozės gydymas: kelkis ir eik

„Mano kojos pavargo“, – išsprūsta vakare po darbo palaimingai išsitiesus namuose ant sofos. Tokie požymiai kaip kojų nuovargis, skausmas, patinimas, naktimis varginantis mėšlungis nieko gera nežada. Net jei kojų oda lygi, gali būti, kad tai pirmieji venų varikozės požymiai.

Skaityti plačiau

2015 12 15

Moterys, skirtingai nei vyrai, gali ir nepastebėti, kad turi šią rimtą infekciją

Kai gydytojas iš sunerimusio vyro išgirsta, jog pakito jo lytinio gyvenimo kokybė, tai būna nerimą keliantis signalas, jog paciento organizme – lytiniu keliu plintančios infekcijos sukėlėjas.

Skaityti plačiau

2015 12 11

Pikantiškos istorijos gydytojo dermatovenerologo kabinete

Šį istorijų ciklą galima būtų pavadinti „Kažkas atsitiko“. Veiksmas vyksta dermatovenerologo kabinete, kuriame painiojamos tiesiog detektyvus primenančios istorijos. Ir viskas dėl to, kad pagaliau būtų surastas siūlo galas, nustatyta teisinga diagnozė ir paskirtas reikalingas gydymas. Bet apie viską iš pradžių.

Skaityti plačiau

2015 12 10

Patarimai: atostogos kalnuose neturi tapti darbu

Daugelis žiemos sporto entuziastų žino, kad prieš vykstant į kalnus būtina pasiruošti: reikia sportuoti, stiprinti raumenis, lavinti pusiausvyrą. Tačiau medikai kiekvieną žiemą sulaukia traumas patyrusių pacientų. Pagrindinės traumų kalnuose priežastys – nuovargis, patirties trūkumas, pervertintos jėgos.

Skaityti plačiau

2015 12 03

Nuo skausmų ir vaistų moterį išvadavo gydymas fiziniu krūviu

Sunkų slaugytojos darbą užsienyje dirbanti Rasa dar prieš pusmetį kasdien kentė tokius skausmus, kurie gadino ne tik nuotaiką, bet vertė griebtis ir pačių stipriausių nuskausminamųjų injekcijų bei tablečių. Dešimtmetį kovojusi su lėtiniu skausmu, dabar moteris pagaliau gali šiek tiek atsikvėpti.

Skaityti plačiau

2015 11 30

Apgamai: ar visada geriau juos šalinti?

Kiekvienas žmogus turi daugiau ar mažiau apgamų – tamsių dėmelių, marginančių odą. Kartais jie gali puošti mūsų kūną, o kartais - signalizuoti apie rimtas sveikatos problemas. Kada verta sunerimti, kokie yra piktybinių apgamų požymiai ir kada derėtų pagalvoti apie apgamų šalinimo procedūrą?

Skaityti plačiau

2015 11 30

Naujausiomis technologijomis galima ne tik sustabdyti plikimą, bet ir atauginti plaukus

Šukuosena – viena didžiausių žmogaus puošmenų, į ką pirmiausia atkreipiame dėmesį. Tad plaukų praradimas prilygsta didžiuliam stresui tiek moterims, tiek vyrams. Šiuolaikinės technologijos ir sparčiai žengianti į priekį medicina turi puikių naujienų linkusiems plikti.

Skaityti plačiau

2015 11 30

Pasitikėjimą savimi atgauti kartais padeda kelios grožio procedūros

Medicina ir technologijos sparčiais žingsniais eina į priekį, suteikdamos moterims galimybę kuo ilgiau išsaugoti jaunystę ir grožį. Beje, šiais laikais grožio klinikų duris vyrai varsto ne ką rečiau nei moterys, norėdami pašalinti ankstyvas raukšles ar atsikratyti kitų odos defektų.

Skaityti plačiau

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00 - 20:00 val.
VI8:00 - 15:00 val.

Klauskite gydytojo
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
V. Grybo g. 32, A
Vilnius, Vilniaus apskritis LT-10318 Lietuva

Telephone: (8-5) 2333000
Telephone: 8 698 00 000
Fax: (8-5) 2709127