Pasiūlymas galioja iki: 2023.05.31

NEMOKAMA konsultacija ir akių ištyrimas atliekantiems regos korekciją lazeriu

visiems Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams!

Liko diena/-ų !
Untitled design 22
-100 %

Konsultacija ir ištyrimas dėl regos korekcijos lazeriu 0 Eur 60 Eur

Visiems Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams!

 

Sunku aiškiai matyti formules?
Turime tau išskirtinį pasiūlymą!

Kviečiame pasinaudoti išskirtiniu pasiūlymu.
Pirmoji akių gydytojo oftalmologo konsultacija ir akių ištyrimas regos korekcijos lazeriu galimybei įvertinti – dabar nemokamai.

Pasiūlymas taikomas visiems Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams ir galioja iki 2023 05 31.

Registracijos metu pateikite pasiūlymo kodą: STUDENTAMS.

 

Regos korekcija lazeriu – saugus ir neskausmingas sprendimas tiems, kuriems nustatyta toliaregystė, trumparegystė ar astigmatizmas.

Kodėl verta koreguoti regėjimą pas mus?

  • Vieninteliai Lietuvoje akis operuojame naujausio modelio lazeriu SCHWIND AMARIS 1050RS – neprilygstamo greičio, tikslumo ir saugumo.
  • Operuojame saugiu, švelniu ir bekontakčiu SmartSurf metodu, kurį naudoja ir moderniausios Vokietijos, Šveicarijos bei kitos Europos klinikos, o taip pat taikome ir pasaulyje populiarius metodus.
  • Koks metodas tinkamiausias jūsų individualiu atveju rekomenduosime tik atidžiai ištyrę jūsų akis. Visiems metodams taikome SmartPulse technologiją, kurios išskirtinumai įrodyti tyrimais.
    Naujausios kartos įranga bei naudojami metodai labiau tausoja rageną ir leidžia operuoti pacientus, kurių ragena plona ir kurie jautrūs prisilietimams.
  • Vieni iš nedaugelio prieš operaciją atliekame ragenos epitelio tyrimą, leidžiantį tiksliau pasiruošti operacijai, t.y. pritakyti lazerio nustatymus (angl. settings) individualiems ragenos parametrams.
  • Centras – viena iš nedaugelio įstaigų Lietuvoje, kurioje gydytojas konsultuoja, tiria, planuoja ir atlieka regėjimo korekciją lazeriu bei priežiūrą po operacijos - kartu su jumis visuose etapuose.
  • 99 proc. atvejų pakartotinės akių korekcijos lazeriu neprireikia, kai operuojatės pas mus.
  • Garantija - visam gyvenimui!


Konsultacijos kaina minusuojama iš operacijos kainos t. y. abiejų akių operacija jums kainuos 1400 Eur SmartSurf metodu arba 1090 Eur LASEK metodu.

Ar būtina registruotis?

Taip, registracija yra būtina. Konsultacijai ir tyrimams planuokite 1,5-2 val.

Spauskite „Registruotis vizitui“ ir rezervuokite laiką pas gydytojas:

Registruokitės NEMOKAMAI konsultacijai ir ištyrimui!

Registruotis vizitui

Jei norite, kad susiektume su jumis, užpildykite šią kontakto formą


Mes galime Jums grąžinti gerą regėjimą be akinių. Nebūtina nuspręsti dabar, susisiekime pasikalbėti. Esame atlikę tūkstančius operacijų – padėsime susiorientuoti, patarsime.

photo 2022 03 28 17 v2.56.14

Eliana Alijošiūtė

Užpildydami kontakto formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su Jūsų asmens duomenų tvarkymu rinkodaros tikslais. Plačiau apie tai PRIVATUMO POLITIKOJE