Pasiūlymas galioja iki: 2022.05.31

Regos korekcija lazeriu

Liko diena/-ų !
Regos korekcija lazeriu 2000x780 px
-100 %

Konsultacija ir ištyrimas dėl regos korekcijos lazeriu 0 Eur 60 Eur

Akiniai ir lęšiai trikdo gyvenimą? O gal niekad nesusimąstėte apie visiškai gyvenimo kokybę keičiančią lazerinę regos korekciją?

Pasinaudokite šiuo pasiūlymu!

Atvykite konsultacijai – atliksime tyrimus, įvertinsime jūsų situaciją, rekomenduosime jums tinkamiausią sprendimą ir atsakysime į visus klausimus susijusius su regos korekcija.

 

Regos korekcija lazeriu – saugus ir neskausmingas sprendimas tiems, kuriems nustatyta toliaregystė, trumparegystė ar astigmatizmas.

Kodėl verta koreguoti regėjimą pas mus?

  • Vieninteliai Lietuvoje akis operuojame naujausios kartos lazeriu SCHWIND AMARIS 1050RS – neprilygstamo greičio, tikslumo ir saugumo.
  • Operuojame saugiu, švelniu ir bekontakčiu SmartSurf metodu, kurį naudoja ir moderniausios Vokietijos, Šveicarijos bei kitos Europos klinikos, o taip pat taikome ir pasaulyje populiarius metodus.
  • Koks metodas tinkamiausias jūsų individualiu atveju rekomenduosime tik atidžiai ištyrę jūsų akis. Visiems metodams taikome SmartPulse technologiją, kurios išskirtinumai įrodyti tyrimais.
    Naujausios kartos įranga bei naudojami metodai labiau tausoja rageną ir leidžia operuoti pacientus, kurių ragena plona ir kurie jautrūs prisilietimams.
  • Vieni iš nedaugelio prieš operaciją atliekame ragenos epitelio tyrimą, leidžiantį tiksliau pasiruošti operacijai, t.y. pritakyti lazerio nustatymus (angl. settings) individualiems ragenos parametrams.
  • Centras – viena iš nedaugelio įstaigų Lietuvoje, kurioje gydytojas konsultuoja, tiria, planuoja ir atlieka regėjimo korekciją lazeriu bei priežiūrą po operacijos - kartu su jumis visuose etapuose.


Konsultacijos kaina minusuojama iš operacijos kainos t. y. abiejų akių operacija jums kainuos 1340 Eur SmartSurf metodu arba 1030 Eur LASEK metodu.

Ar būtina registruotis?

Taip, registracija yra būtina. Konsultacijai ir tyrimams planuokite 1,5-2 val.

Mes galime Jums grąžinti gerą regėjimą be akinių. Nebūtina nuspręsti dabar, susisiekime pasikalbėti. Esame atlikę tūkstančius operacijų – padėsime susiorientuoti, patarsime.
Jei norite, kad susiektume su jumis, užpildykite šią kontakto formą

Registruokitės NEMOKAMAI konsultacijai ir ištyrimui!

Registracija