Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.

Parašykite atsiliepimą

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

apie Drąsutytė Lina
Andrius Murencevas
Nuostabi daktare, viska atliko profesionaliai, be priekaistu, aciu!
apie Pugačiova Irina
Migle Makelyte
Esame labai patenkinti gydytojos Irinos Pugačiovos paslaugomis. Profesionali gydytoja maloniai aptarnaujanti pacientus. Ačiū Jums!
apie Medvedeva Violeta
Miroslav Miliuskevic
Puiki gydytoja!
apie Pugačiova Irina
A. S.
Visada gera pasakyti labai gerą žodį apie puikų žmogų ir puikų specialistą. Tokia yra Pas gyd. Irina Pugačiova, pas teko keletą kartų lankytis ir spręsti problemą. Pažymėtinas atidumas pacientui, labai kvalifikuotas gydymas, malonus bendravimas. Tokie gydytojai daro garbę jūsų centrui ir yra tarsi šviesos spindulys. Ačiū gyd. Irinai už puikų bendravimą ir atidų gydymą.
apie Pugačiova Irina
Algirdas Smilgevičius
Dėkoju gyd. Irinai už labai kvalifikuotą problemos sprendimą, atidumą, puikų bendravimą ir rūpestį po procedūros. Tokie gydytojai daro garbę Medicinos diagnostikos ir gydymo centrui ir yra tarsi šviesos spindulys. Visiems galėčiau patarti kreiptis į gydytoją ir būsite suprasti bei pagydyti. Linkiu sėkmės tolesniuose darbuose ir siekiuose.
apie Pugačiova Irina
Romas
Ačiū daktarei Irinai Pugačiovai už sėkmingai lazeriu pašalintą darinį, kuris ilgą laiką trukdė gyventi. Gailiuosi, kad tiek delsiau, nes procedūra greita, neskausminga, o kaina tikrai verta rezultato.
apie Šalnienė Jonė
Rasa
Dėkoju gyd. Jonei Šalnienei už teisingai parinktą procedūrą lazeriu. Efektas akivaizdus, gydytoja išsamiai paaiškino, ko galiu tikėtis procedūros metu ir po jos. Jaučiausi komfortiškai ir užtikrintai.
apie Pugačiova Irina
Nijolė Karkliuvienė
Lankiausi pas gyd. Iriną Pugačiovą. Buvo atliktas sėkmingas gydymas lazeriu ir suteikta kvalifikuota, kompetentinga konsultacija. Nuoširdžiai dėkoju gydytojai.
daiva
apie Drąsutytė Lina
Daiva
Ilgus metus veido srityje turėjau pigmentinę dėmę, kuri tikrai manęs nepuošė. Nesitikėjau, kad taip paprasta ir lengva ją panaikinti lazeriu. Ačiū daktarei gyd. <strong>Linai Drąsutytei</strong> už sėkmingai atliktą procedūrą.
rima samoilenkiene
apie Drąsutytė Lina
Rima Samoilenkienė
Dėkoju gyd. Linai Drąsutytei. Po atliktos procedūros lazeriu oda tapo akivaizdžiai stangresnė, skaistesnė. Tiesa, po procedūros keletą dienų tempimo jausmas buvo ne itin malonus, bet gydytoja paaiškino, kad to galiu tikėtis, tai normali odos atsinaujinimo proceso dalis. Dabar jau džiaugiuosi rezultatu. Tikrai kartosiu procedūrą periodiškai.
apie Pugačiova Irina
Jūratė Gutauskaitė
Š m.balandžio mėn. gydytoja Irina Pugačiova atliko gydyma lazeriu. Esu labai dėkinga už atliktą procedūrą, už patarimus ir rūpestį po procedūros. Malonu vėl bus kreiptis…
apie Pugačiova Irina
G. D.
Norėčiau padėkoti gydytojai Irinai Pugačiovai. Turėjau problemų su galvos oda, pradėjo slinkti plaukai. Naudojau hormoninius preparatus, kurių poveikis, deja, buvo trumpalaikis. Po gydytojos rekomenduoto 10 mezoterapijos seansų plaukai atsistatė, pagerėjo galvos odos būklė, dingo ligos požymiai, išnyko pleiskanos.
apie Pugačiova Irina
Ana B.
Dėkoju gydytojai Irinai Pugačiovai mezoterapijos kursas atgaivino mano plaukus, pristabdė plaukų slinkimą, plaukai tapo daug stipresni ir vešlesni. Esu labai patenkinta.
apie Pugačiova Irina
Svetlana Korostyliova
Labai noriu padekoti gydytojai Irinai Pugaciovai.
Buvau pas ja ne vieną kartą. Visada gaudavau kvalifikuotą pagalbą, reikiamus patarimus ir užtekdavo vieno vizito, kad problemos būtų išspręstos.
Labai džiaugiuosi, kad sutikau tokia gydytoją ne tik kaip gerą specialistę, bet ir kaip nuostabų žmogų. Ji labai dėmesinga, suprantanti, gali užjausti ir psichologiskai palaikyti. Ir visa tai per trumpą vizito laiką! Sutikti tokį žmogų šiais laikais - retas atvejis. Labai džiaugiuosi, kad aš sutikau tokį žmogų!
Nuoširdžiai dėkoju ir linkiu daktarei sveikatos, sėkmės ir tokių gerų žmonių jos gyvenime, kaip ji pati!
apie Duobienė Lina
Justas Ščiukas
Nuostabi, rūpestinga, mandagi ir labai profesionali gyditoja. Džiaugiuosi kad atsitiktiniu būdu patekau pas ją.
Rekomenduoju visiems!