Atsiliepimai

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Centrui yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Dobinskaitė Gabrielė Kineziterapeutas
Labai gerai išmananti savo darbą specialistė. Malonus ir paprastas bendravimas. Visada pasiteirauja kaip jautiesi, pataria kaip, ką geriau daryti ir ko geriau nedaryti. Matosi, kad pacientais tikrai nuoširdžiai rūpinasi ir įsigilina į jų bėdas. Gabrielės dėka buvo grąžintas judėjimo džiaugsmas!

A.Ž.

Dobinskaitė Gabrielė Kineziterapeutas
Esu labai dėkinga kineziterapeutei Gabrielei!!! Su jos pagalba vėl pradėjau vaikščioti po kelio traumos slidinėjant (plyšo raiščiai ir meniskas). Jos profesionalia pagalba pavyko išvengti operacijos, ir dabar vėl galiu sportuoti ir laisvai judėti. Gabrielė kiekvieno susitikimo metu pasidomi kaip jaučiuosi, kaip sekasi daryti pratimus namuose ir pataria ką toliau daryti. Labai džiaugiuosi patekusi į tokios šaunios specialistės rankas, kuri nuoširdžiai domisi pacientu ir nori jam padėti. Nuoširdus AČIŪ Gabrielei !!!

D.

Dobinskaitė Gabrielė Kineziterapeutas
Noriu padėkoti Gabrielei Dobinskaitei už labai profesionalų darbą, nuoširdų bendravimą. Po kiekvieno užsiėmimo jaučiuosi geriau, gaunu naudingų patarimų, kaip stiprinti save savarankiškai. Мan padeda labai gerai savo darbą išmananti specialistė.
Ačiū Gabriele!

Šilčiausi linkėjimai nuostabiam reabilitacijos centro kolektyvui Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga!

M.