Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.

Parašykite atsiliepimą

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

apie Degutienė Irena
Monika
Labai maloni gydytoja, greitai atliko tyrimus ir pranešė rezultatus. Labai patenkinta visu aptarnavimu.
apie Degutienė Irena
Oksana Romaš-Latyševienė
Ačiū gydytojai ir kartu su ja kabinete dirbančiai darbuotojai už malonų ir šiltą aptarnavimą!
apie Degutienė Irena
Stasys Baltaragis
Laba diena, nuoširdžiai dėkoju gydytojai Irenai Degutienei ir visiems Medicinos diagnostikos ir gydymo centro darbuotojams už malonų ir nuoširdų aptarnavimą ir profesionalumą.
apie Degutienė Irena
Margarita Arlauskienė
Sveiki,

Nuoširdžiai dėkoju visiems Medicinos diagnostikos ir gydymo centro darbuotojams už profesionalumą, nuoširdumą ir skirtą dėmesį, o ypač anesteziologijos slaugytojai Olgai Chaleckai, taip pat gyd. Irenai Degutienei, gyd. Daliai Stasinienei, prof. Rūtai Mameniškienei bei kitiems gydytojams bei slaugytojoms.

Dar kartą didelis Jums AČIŪ !

Su geriausiais linkėjimais,
Margarita Arlauskienė
apie Grigonis Saulius
Anelė Vikanis
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Sauliui Grigoniui už profesionalų gydymą ir malonų bendravimą su pacientais. Linkiu gydytojui kuo geriausios sėkmės.
Pagarbiai,
Anelė Vikanis.
apie Morkvėnienė Nijolė
Egle
Vienintelis specialistas, kuris įsiklausė, ir priėmė sprendimą išsiaiškinti nuodugniai situaciją. Rekomenduoju kaip aukštos klasės specialistą ir šiltą žmogų.
apie Morkvėnienė Nijolė
Mindaugas Zabita
Nuostabi gydytoja. Pirmoji mano sutikta gydytoja, kuri tiek daug dėmesio skiria paciento gerovei užtikrinti. Labai atidžiai išklauso, įsigilina į nusiskundimus, stengiasi rasti geriausius sprendimus. Pati paskambina pranešti/pakonsultuoti apie tyrimų rezultatus. Pergyvena už ligonį ir tarsi serga kartu. Manau, kad daktarė Mokvėnienė yra tikro, labai gero ir atsidavusio savo darbui, gydytojo pavyzdys.