Atsiliepimai

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.

Parašykite atsiliepimą

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

apie Kacienas Laimutis Juozas
Emilia Šimak
Lankiausi pirmą kartą ir likau labai patenkinta gydytojo Kacieno bei sesutės Joannos darbu. Viskas laiku ir greitai. Buvau nustebinta, kad visur palydėjo, profesionaliai atliko savo darbą. Esu labai dėkinga. Rekomenduoju!
apie Kacienas Laimutis Juozas
Rasa Cerniauskiene
Dėkoju gyd. Laimučiui Juozui Kacienui už profesionalią ir išsamią konsultaciją. Labai malonus, rūpestingas ir nuoširdus gydytojas!
apie Kacienas Laimutis Juozas
Hans Sanden
I had great pain in the lower back and was becoming gradually more and more stiff.
After 5 sessions with Dr Kacienas I was totally without pain.
His treatment really changed the possibility to be active again. I am now going regularly to Dr Kacienas for preventention and am now totally without pain and very moveable in my body.
I can strongly recommend anyone with similar problems to get treatment from Dr Kacienas.
Kind regards,
Hans Sanden
apie Kacienas Laimutis Juozas
Margarita Pliekaityte
Rekomenduoju 200% , malonus gerai išmanantis savo darbą, skaudėjo, bet šypsausi dabar, kai po metų laiko per kelias dienas galiu pakelti ranką, pasukti galvą, dingo spazmai , grįšiu tikrai.
apie Kacienas Laimutis Juozas
Roma Kirvaitienė
Dėkoju gydytojui ir jo sesutei už greitą ir profesionalią konsultaciją. Gydytojas konsultavo nuoširdžiai, kompetetingai ir išsamiai supažindino su sveikatos būkle. Nuoširdžiai dėkoju už suteiktą pagalbą ir linkiu jums puikios sveikatos, sėkmės darbuose, bei asmeniniame gyvenime.
apie Kacienas Laimutis Juozas
Julija
Didelis AČIŪ gerb. gyd. L. J. Kacienui už vėl suteiktą galymybę laisvai judėti be skausmo ir kančių!

Su pagarba,
Julija
apie Kirtiklienė Virginija
Milda Kunčinienė
Nuoširdžiausiai dėkoju Reabilitacijos centro specialistams Juliui Venslovui, Kamilei Binkauskaitei, Daliai Šidlauskienei ir Elenai Venskienei. Tai puikūs specialistai - kantrūs, pasiruošę padėti, net paguosti. Jų pagalba po patirtos traumos padėjo man atsigauti, pasijusti tvirčiau ir sveikti.

Didžiausia mano pagarba ir dėkingumas gyd. Virginijai Kirtiklienei, mano asmeninei gydytojai Sigitai Tautkutei, jai talkinančiai slaugei Anai (atleiskite, nežinau pavardės).

Ne pirmus metus lankausi MDGC. Anksčiau niekur neteko patirti tiek rūpesčio ir dėmesio pacientui kokį radau Jūsų centre.

Jūsų darbą vertinu tik aukščiausiu balu. Savo draugams ir pažįstamiems visada patariu kreiptis tik į Jūsų Centrą.

Džiaugiuosi, kad esate!

Pagarbiai
Milda Kunčinienė