Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.

Parašykite atsiliepimą

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

apie Gruslienė Dalia
Virginija Čaikauskienė
Nuostabi gydytoja. Visada labai svarbus žmogiškumas. Gera, kai gali kreiptis pas super profesionalę. Ir sesutė Jūratė nuostabi. Ačiū, Jums.
apie Gruslienė Dalia
Gailutė Morkūnienė
Dėkoju gydytojai dirbančiai iš visos širdies, su dideliu atsidavimu savo darbui. Stebina gydytojos ir jos slaugytojos mokėjimas bendrauti su ligoniu. Kai žmogus dirba iš pašaukimo, tai gydo ne tik ligas, bet ir sielas.
apie Gruslienė Dalia
Sandra
Dėkinga Jums už profesionalumą ir dėmesingumą. Gydytoja Dalia Grusliene ir sesute Jūrate, jūs esate nuostabios savo srities ekspertės. Labai dėkinga Jums abiems.
apie Gruslienė Dalia
Gražina Audronė Aladovičienė
Labai esu laiminga, kad patekau pas nuostabią gyd. Dalią Gruslienę. Tokio išsamaus, konkretaus paaiškinimo apie mano ligą ir jos gydymą nebuvau gavusi. O svarbiausia dėmesys žmogui. Įeini į kabinetą ir pamatai gerą, nuoširdų gydytojos žvilgsnį ir jau pusės skausmo nebėra. Noriu pasakyti didelį didelį ačiū, tik nepalikite Lietuvos. Tokių kaip Jūs labai labai reikia. Ačiū, kad ir mano ligai, nes supratau, kad yra TIKRŲ gydytojų...
apie Gruslienė Dalia
Vita Jurkauskienė
Mielai ir gerbiamai gydytojai Daliai Gruslienei tariu nuoširdų ačiū už visada suteiktą pagalbą, už Jūsų aukštą kvalikaciją, už nuoširdumą ir už tai, kad Jums svetimo skausmo nebūna. Nuoširdžiai linkiu Jums ir Jūsų sesutei Jūratei sveikatos, sėkmės Jūsų sunkiame darbe.

Tauragė, Vita Jurkauskienė
apie Gruslienė Dalia
Vilma S.R.
Norėjau nuoširdžiai padėkoti gerb.daktarei D.Gruslienei už profesionalumą, patarimus, malonų aptarnavimą, skirtą dėmesį.
apie Gruslienė Dalia
Aldona Žemaitytė-Petrauskienė
Miela Daktare,
Jums ir Jūratei esu labai dėkinga už visokeriopą pagalbą, už supratingumą, už šilumą, kurią spinduliuojate kiekvienam pacientui.
Gyvuokite, gydykite mus savo šypsena, patarimais, pamokymais...:))
apie Gruslienė Dalia
Romaldas Abugelis
Džiaugiuosi sutikęs gyd. D.Gruslienę, mielą profesionalę. Didžiulė pagarba ir dėkingumas.