Atsiliepimai

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Centrui yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Jotautienė Lolita Oftalmologas (akių ligų)
Dėkoju Medicinos diagnostikos ir gydymo centrui bei gyd. Lolitai Jotautienei už komunikabilumą ir puikiai atliktą darbą. Pati operacija labai trumpa ir neskausminga, diskomfortas labai nedidelis pooperacinis laikotarpis trumpas ir mažai juntamas, o rezultatas gavosi geresnis, negu buvo žadėta.. Nei su akiniais, nei su kontaktiniais lęšiais nemačiau taip, kaip dabar, gailiuosi, kad ankščiau nepagerinau savo gyvenimo kokybės.

L.Š.

Jotautienė Lolita Oftalmologas (akių ligų)
Norėčiau labai padėkoti Jums, daktare Lolita Jotautiene, kad padėjote man matyti pasaulį taip, kaip dar niekada jo nebuvau mačiusi. Kadangi mano akies ragena buvo labai plona, buvo operuojama rečiau naudojamu FRK metodu, kuris išsaugo tokį patį akies ragenos storį. Po trijų dienų jau mačiau viską aiškiai ir gerai - mano gyvenimas tapo pilnavertis!

E.

Jotautienė Lolita Oftalmologas (akių ligų)
Labai didelis ir nuoširdus AČIŪ gydytojai Lolitai Jotautienei, už man sugrąžintas ryškias gyvenimo spalvas. Operacija yra geriausia, kas man yra nutikę gyvenime. Dabar savęs klausiu kodėl taip ilgai delsiau ir nepasidariau operacijos anksčiau. Negalvojau, kad galėsiu gyventi be akinių ar kontaktinių lęšių, tai buvo mano kasdienybė. Profesionalaus personalo ir nuostabios gydytojos dėka dabar galiu pasaulį matyti daug ryškiau ir spalvingiau!

U.M.

Jotautienė Lolita Oftalmologas (akių ligų)
Ačiū už gydytojos profesionalumą, rūpestingumą, atidumą ir aiškumą, tai kelia pasitikėjimą ir garantuoja nuostabius rezultatus. Visiems kurie pasiryžo operacijai, tačiau vis dar nerimauja, noriu pasakyti, kad JŪS patekote į geras rankas! Nuostabi ir profesionali gydytoja, svarbiausia atsipalaiduoti ir viskas puikiai gausis. Esu dėkinga už tai, kad Lietuvoje turime tokius specialistus, kurie gerina gyvenimo kokybę. Geras ir ryškus matymas kelia labai daug džiaugsmo! Rekomenduoju be baimės ryžtis šitam žingsniui!
Marija

M.K.

Jotautienė Lolita Oftalmologas (akių ligų)
Išsirinkau daktarę Lolitą Jotautienę dėl jos didelės patirties atliekant lazerine regos korekcija ir dėl gerų atsiliepimų. Daktarė pilnai atitiko mano lūkesčius. Labai vertinau tai, kad operacijos metu kiekvienas žingsnis man buvo paaiškintas. Operacija SmartSurf metodu buvo labai greita ir neskausminga. Matau puikiai!

K.J.

Jotautienė Lolita Oftalmologas (akių ligų)
Labai norėčiau padėkoti gydytojai Lolitai Jotautienei už atliktą LASIK operaciją. Turėjau labai prastą regėjimą, abi akys buvo -8,5 todėl buvo baimių ar pavyks padaryti pilną korekciją. Tačiau jau kita dieną mačiau net smulkiausias detales, kurias anksčiau ir su akiniais nematydavau. Operacija buvo visiškai neskausminga, o ir po operacijos nejaučiau jokio skausmo, tik nedidelį diskomfortą, kuris po dienos praėjo.

I.V.

Jotautienė Lolita Oftalmologas (akių ligų)
Patys geriausi atsiliepimai apie gerb. gydytojai Lolitai Jotautienei ir jos atlika akių lazerinė operacija SmartSurf. Puiki akių būsena, ir aš vėl galiu matyti! Ačiū visai komandai.

M.M.

Jotautienė Lolita Oftalmologas (akių ligų)
Nuo pat vaikystės, kaip ir tūkstančiai lietuvių, myliu krepšinį. Mėgstu ne tik jį žiūrėti, bet ir žaisti. Tačiau kebloka bėgioti po aikštę, kai tavo rega,- minus 8-ios dioptrijos. Net ir su specialiai adaptuotais sportiniais akiniais malonumas menkas.

Todėl apie lazerinę akių regos korekciją galvojau jau senokai. Bet prisibijojau. Dabar suprantu, kad visiškai be reikalo. Dar daugiau, kiek gailiuosi, jog praradau ne vienerius metus savo dvejonėmis.

Priėmęs sprendimą atlikti operaciją, atlikau išsamią žvalgybą. Dirbu Londone, todėl lankiausi britų sostinės vienoje iš privačių klinikų, esančių Harley Strite.

Bet rimtai viską pasvėręs, “SmartSurf” metodo operaciją nusprendžiau darytis Vilniuje, pas akių ligų gydytoją mikrochirurgę Lolitą Jotautienę, Medicinos Diagnostikos Centre.

Kodėl? Pirmiausia todėl, kad gyd. L. Jotautienės ir jos komandos požiūris į pacientą yra ne tik profesionalus, bet ir labai atidus bei personalizuotas.

Britiškoje klinikoje jutau, kad esu viso labo tik “konvejerinis pacientas”. Vilniuje, su gyd. L. Jotautiene, konsultacijų ir tyrimų laikas buvo žymiai ilgesnis, jos paaiškinimai, - išsamesni.

Kokybės ir kainos santykis,- irgi svarbus faktorius. Žinoma, jis yra Vilniaus klinikos Grybo gatvėje naudai. Net ir įskaičiuojant kelis papildomus skrydžius į Vilnių pooperacinėms konsultacijoms, kaina yra itin patraukli. Mano atveju britų klinika net neatlikinėjo “SmartSurf” metodo operacijos, kurios metu akyse nelieka jokio rando. Britai man tesiūlė kiek senesnę, “Lasik” procedūrą, kuri Vilniaus klinikoje irgi yra daroma, ir yra pigesnė už “SmartSurf”.

Pati operacijos procedūra man buvo visiškai neskausminga ir truko vis kelias minutes. Tiesa, gyjimo procesas po “SmartSurf” procedūros trunka kelis mėnesius, kurių metu reikia lašinti net keturių rūšių lašus.

Esu dėkingas gyd. Lolitai ir jos komandai už tai, kad po 40 metų galiu išmesti akinius į šiukšlių dėžę. Kad vėl galiu be rasojančių akinių džiaugtis ryškiomis gyvenimo spalvomis. Ir žinoma, kad dabar iš naujo atrandu krepšinio malonumą.

V.R.

Jotautienė Lolita Oftalmologas (akių ligų)
Noriu padėkoti gydytojai L. Jotautienei už informatyvias konsultacijas prieš regos korekciją lazeriu, operaciją ir konsultacijas po jos. Operacija truko trumpai, o ir diskomfortą po jaučiau vos keletą dienų. Dabar matau ryškiai ir be papildomų rūpesčių, kurie kildavo dėl kontaktinių lęšių nešiojimo. Ačiū gydytojai ir visai prisidėjusiai komandai.
Dar kartą jums AČIŪ.

G.L.

Jotautienė Lolita Oftalmologas (akių ligų)
Akinius nešiojau nuo darželio laikų, o kontaktiniai lęšiai mano akims netiko, todėl noras gerai matyti buvo labai didelis. Šeimos ir draugų paskatinimas padėjo apsispręsti ir pasirįžti operacijai. Pasirinkau šią kliniką, nes girdėjau daug gerų atsiliepimų apie gydytojus ir visą personalą. Mane operavusi gydytoja L.Jotautienė labai maloni, rūpestinga, operacijos metu pasakojo visą operacijos procesą, todėl tas padėjo numalšinti stresą. Nesigailiu nei trupučio, kad pasidariau lazerinę korekciją. Tai geriausia, kas gali nutikti prastai matančiam žmogui!

G.C.

Jotautienė Lolita Oftalmologas (akių ligų)
Ilgą laiką nešiojau kontaktinius lęšius, bet tai suteikdavo nepatogumą, todėl susidomėjau galimybe atlikti lazerinę regos korekciją. Kadangi labai pergyvenau dėl galimybės gerai matyti, todėl labai atsakingai rinkausi gydymo įstaigą ir gydytoją, kuris tai atliktų. Esu labai dėkinga gydytojai Lolitai Jotautienei už galimybę vėl puikiai matyti, už profesionaliai atliktą darbą. Pati operacija trunka labai trumpai, o ir visos operacijos metu girdi malonų gydytojos L. Jotautienės balsą, kuris ne tik padrąsina, bet ir pasako apie operacijos eigą. Tikrai rekomenduoju rinktis šią įstaigą ir nuostabią gydytoją.

D.

Jotautienė Lolita Oftalmologas (akių ligų)
Vienas žodis – VERTA. Dar kartą noriu padėkoti mane operavusiai gydytojai Lolitai Jotautienei už galimybę pamatyti savo artimus žmones kitaip. Nuostabus jausmas, kai gali matyti taip gerai. Nors praėjo tik 6 dienos po operacijos, aš jau noriu šokti, sportuoti, bet reikia prisiminti apie atsargumo priemones ir reikalavimus po operacijos, dar turiu palaukti. Aš rekomenduočiau atlikti šią operaciją, jeigu yra galimybės: leidžia sveikata, finansai ir operacija pati galima. Ji nėra skausminga. Tik buvo man asmeniškai šioks toks diskomfortas (gal susijaudinau). Bet viskas tikrai priklauso nuo nusiteikimo ir ramybės. Bus nesmagu 4–6 val. po operacijos. Po miego būsite maloniai nustebinti. Rekomenduočiau gyd. Lolitą Juotautienę: rūpestinga, maloni, žino savo darbą, išsamiai viską papasakoja, konkreti. Man buvo tai svarbu.

N.

Jotautienė Lolita Oftalmologas (akių ligų)
Jau kuris laikas jaučiau pablogėjusį matomumą į tolį. Sunku buvo iš toliau pažinti žmones, važiuojant automobiliu sunku perskaityti užrašus kelio ženkluose, tamsiu paros metu atrodydavo, kad mano automobilio lempos silpnokai šviečia, televizoriuje neįskaitydavau titrų ir dar daug panašių dalykų. Sunku buvo susitaikyti, kad reikės nešioti akinius, norint išspręsti šią problemą. Man atrodė, kad akiniai XX a. priemonė regėjimui pagerinti. Kreipiausi į Medicinos diagnostikos ir gydymo centrą. Ten mane konsultavo akių gydytoja Lolita Jotautienė. Išsamiai atlikusi mano akių tyrimą, padarė išvadą, kad problema yra mano kairiojoje akyje, ir paaiškino, kad šiai problemai pašalinti reikalinga akies lazerinė korekcija LASIK metodu. Malonus, šiltas gydytojos priėmimas, komunikabilumas, kruopštumas, atidumas pacientui, suprantamas išaiškinimas apie mano akių ligą, išaiškinimas, kaip turėčiau matyti po operacijos, aptarnaujančio personalo mandagumas suteikė visišką pasitikėjimą medikais. Pati operacija truko apie 10 minučių. Tai tikrai nebuvo nieko nemalonaus, vis atrodė, kad kažkas dar bus skausmingo ar nemalonaus. Tačiau nieko skausmingo nebuvo ir tos kelios minutės greit prabėgo, net sunku suvokti, kad per tiek mažai laiko galima padaryti tokius stebuklus. Pirmą naktį po operacijos reikėjo miegoti su apsauginiais akiniais, kas dvi valandas lašinti vaistukus, bet visi šie nepatogumai nublėsta prieš tai, kokį vaizdą pamatai atsikėlęs ryte pro langą. Tai neapsakomas jausmas, tai geriau pajausti. Gydytoja gražino man regėjimą į tolį dar geresnį net už kada nors turėtą. Nuoširdus ačiūūūūūūūūū gydytojai ir aptarnaujančiam personalui. Jei turite problemų su matomumu kreipkitės į tikrą profesionalą – gydytoją Lolitą Jotautienę.

S.Z.

Jotautienė Lolita Oftalmologas (akių ligų)
Norėčiau labai nuoširdžiai padėkoti gydytojai Lolitai Jotautienei už grąžintą regėjimą LASIK lazerio pagalba. Po operacijos nepraėjo nė savaitė, o aš šį nuostabų pasaulį matau taip, kaip kažkada vaikystėje, prieš išsivystant trumparegystei. Ačiū gydytojai už profesionalumą, malonų bendravimą, bei informaciją, kuri būtina jaustis užtikrintai ir ramiai prieš operaciją. Ačiū Jums! Visiems rekomenduoju šią nuostabią gydytoją, bei pačią operaciją, kuri tikrai yra paprastesnė, negu gali pasirodyti iš pradžių. Daugiau jokių akinių ir lęšių trumparegiams ! :)

B.K.

Jotautienė Lolita Oftalmologas (akių ligų)
Labai noriu pasidžiaugti įvykusiais pokyčiais ir tuo, kad nebereikia nešioti akinių. Akių lazerinė korekcija davė labai greitų ir džiugių rezultatų. Buvo sunku patikėti, kad galiu taip greitai pradėti matyti ryškų ir aiškų vaizdą. Prieš korekciją turėjau nemažai abejonių. Galvojau, ar tikrai man to reikia, ar nebus blogiau, o jeigu kas nors nepavyks. Bet draugo įkalbėta, nusprendžiau apsilankyti Medicinos diagnostikos ir gydymo centre. Ir man tikrai pasisekė, kad papuoliau į gydytojos L. Jotautienės rankas. Po pirmo pokalbio su gydytoja nebeliko jokių dvejonių ir supratau, kad tikrai noriu atsikratyti akinių. Gydytoja L. Jotautienė paaiškino visą procedūros eigą ir tai, kas laukia po jos. Labai nuramino ir tai, kad po korekcijos galėjau iškart grįžti į darbą ir dirbti su kompiuteriu. Nemalonios vos kelios valandos po operacijos, o vėliau vien pliusai. Jau sekančią dieną prabudusi negalėjau patikėti, kad vos atmerkus akis nereikia ieškoti akinių, tai buvo tiesiog neįtikėtina. Praėjo jau 2 savaitės, o aš vis dar negaliu atsidžiaugti, kad matau kuo puikiausiai ir ant nosies nekabo akiniai.
Todėl visus, kurie dar svarsto, ar verta darytis korekciją, skatinu nedvejoti ir kreiptis į Medicinos diagnostikos ir gydymo centrą ir, žinoma, ieškoti gyd. L.Jotautienės. Ačiū.

A.N.