Atsiliepimai

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.

Parašykite atsiliepimą

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

apie Katliorius Robertas
Alma R.
Puikus gydytojas, iš esmės įsigilino į nusiskundimus, nebuvo perteklinių tyrimų, atlikta tai kas tikslinga.
apie Med.dr. Maneikienė Vytė Valerija
Laima Jurėnienė
Nuoširdžiai dėkojame šeimos vardu Med. dr. Vytei Valerijai Maneikienei už išgelbėtą tėčio, Gverzdžio Roberto, sveikatą. Tik daktarės profesionalumo dėka tėtis gali jau džiaugtis gyvenimu ! Labai profesionali, maloni, paprasta ir jautri, dėmesinga klientams, nuostabioji Daktarė. Sveikatos ir sėkmės Jums visur ir visada. Ačiū, kad esate!

Dukra Laima ir visa šeima.
apie Rogalskienė Rūta
Gytis Radzevičius
Miela daktare, sveiki. Mano širdingiausia padėka Jums už Jūsų operatyvią diagnozę ir savalaikį nukreipimą greitaja į Santaros kliniką. Operavusio daktaro ir mano bičiulio daktaro R.Karaliaus nuomone mano būklė buvo kritinė. Lieku amžinai dėkingas Jums. Tegu Jus gyvenime amžinai lydi Dievo palaima !
apie Trinkauskas Paulius
Jurate Vismantiene
Nuoširdžiausias dėkui gydytojui, labai rūpestingas, tikras profesionalas. Gydytojas pagal pašaukimą.
apie Med.dr. Maneikienė Vytė Valerija
Vida Dauneckienė
Labai atsakinga, atidi ir puiki gydytoja. Nuostabus žmogus. Tik geriausi, gražiausi padėkos žodžiai šiai specialistei. Visada konkreti, rūpestinga ir nuoširdi. Sveikatos ir stiprybės Jai. Lietuva turi kuo didžiuotis.

 
apie Trinkauskas Paulius
Daiva Važnevičienė
Noriu išreikšti nuoširdžiausią padėką gyd. P. Trinkauskui. Dėkoju už nuoširdumą, profesionalumą, svarbiausia už operatyviai ir kvalifikuotai priimtus sprendimus, kurie išgelbėjo tėvelio gyvybę. Už tai esu ir būsiu visuomet dėkinga! Su pagarba, D.V
apie Radauskaitė Greta
Asta
Maloni, paprasta, lengvai bendrauja, išklauso kad ir kokias nesąmones mes pacientai kalbam. Patiko gydytojos pažiūris pasakyti kad nieko nėra rimto, kai kiti reikia nereikia prirašo aibę vaistų.
apie Med. dr. Rudienė Virginija
Zina Remeikienė
Puiki jauna gydytoja, atsakingai žiūri į žmogaus sveikatą. Sėkmės Jums sunkiame ir atsakingame darbe...
apie Med. dr. Rudienė Virginija
Lina Jurkonienė
Gerb. Daktare,
tegul gaubia Jus Jūsų artimųjų meilė ir dvasinė atrama.
Esu dėkinga Jums už nuoširdžią pagalbą.
apie Med. dr. Rudienė Virginija
Romas Štrafėlas
Daugiau tokių jaunų gydytojų Lietuvai!!! Patys geriausi atsiliepimai apie gydytoją Virginiją, ir tai nebus pakankama, kad apibūdinti šią puikią savo srities specialistę ir šiltą žmogų!!
Ačiū Jums, gydytoja, kad esate!!
apie Trinkauskas Paulius
Bernardas Vasiliauskas
Sužavėjo gydytojo bendravimas su pacientu. Betarpiškame, draugiškame pokalbyje jis sužinojo viską, kas reikalinga, apie pašnekovo negalavimą. Susitikęs su juo pirmą kartą, jaučiausi tarsi senas pažįstamas ar draugas. Dėkoju jam už profesionalius ir paprastus patarimus. Atsisveikindamas ir išeidamas pasijutau sveikesniu...
apie Trinkauskas Paulius
Gražina Sviklienė
Alytus
Dėkoju gydytojui Pauliui Trinkauskui už lengvą, kultūringą, šiltą bendravimą, gebėjimą įsiklausyti, skirtą dėmesį, patarimus. Malonu lankytis pas tokį nuoširdų, profesionalų gydytoją, tai tikras širdžių gydytojas. Linkiu kuo didžiausios sėkmės atsakingam darbe.
apie Trinkauskas Paulius
Almina Kalibatienė
Dėkoju profesionaliam, puikiai bendraujančiam, dėmesingam šios įstaigos gydytojui. Jo konsultacija – tai tikro gydytojo-inteligento praleistas laikas su pacientu. Sėkmės Jums ateityje. Dėkinga už vyro konsultaciją.

Almina Kalibatienė
apie Med. dr. Rudienė Virginija
Irutė Šaltenienė
Nuoširdžiausius žodžius tariu kardiologei gyd. V. Rudienei už profesonalią pagalbą, dėmesingumą, taktiškumą, nuoširdų bendravimą, šiltas šypsenas ir gražius padrąsinančius žodžius, kurie ne tik guodžia, bet ir gydo. Taip pat noriu padėkoti seselei Kučinskienei. Linkiu kuo geriausios sėkmės, ištvermės ir kantrybės tolimesniame darbe.
apie Med. dr. Rudienė Virginija
Irena Bagdanavičienė
Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojai Virginijai už betarpišką bendravimą, parodytą dėmesį, aiškiai ir suprantamai pateiktą informaciją, skirtą gydymą. Tai gydytoja, kuri nestokoja pagarbos savo pacientui, išsamiai atsako į rūpimus klausimus, su šypsena sutinka ir išlydi. Kartu ačiū ir seselei Kučinskienei.