Atsiliepimai

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Centrui yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Med.dr. Karpavičius Andrius Abdominalinis (pilvo) chirurgas
Nuoširdžiai dėkoju Med. dr. chirurgui Andriui Karpavičiui - už skirtą dėmesį ir suteiktą pagalbą sprendžiant ne itin malonią sveikatos problemą. Ačiū už paprastą, aiškų ir pozityvų bendravimą. Pagarbiai, O. R.

O.R.

Med.dr. Karpavičius Andrius Abdominalinis (pilvo) chirurgas
Gyd. chirurgas Andrius Karpavičius, atsakė į visus mano, kvailus klausimus prieš operaciją. Nors ir laukiamajam daugoka žmonių, pradedant registracija, tyrimais, ir t.t., viskas vyko "kosminiais" greičiais. Po kirkšnies išvarzos operacijos, jaučiuosi puikiai. Didelis, žmoniškas, ačiū Andriui ir visai jo komandai, taip pat visam medicinos personalui ir šiam medicinos centrui. Iš tikro buvau stipriai nustebintas. Aišku, mokėjau pinigus už operaciją, bet ir ateityje jei turėsiu kokių problemų, tikrai vėl kreipsiuos į šį medicinos centrą. Na, dar kart ačiū, ir geriausios kloties šiame centre dirbantiems žmonėms.

R.D.