Atsiliepimai

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.

Parašykite atsiliepimą

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Apie Med.dr. Maneikienė Vytė Valerija Kardiologai (širdies ligų)
Nuoširdžiai dėkojame šeimos vardu Med. dr. Vytei Valerijai Maneikienei už išgelbėtą tėčio, Gverzdžio Roberto, sveikatą. Tik daktarės profesionalumo dėka tėtis gali jau džiaugtis gyvenimu ! Labai profesionali, maloni, paprasta ir jautri, dėmesinga klientams, nuostabioji Daktarė. Sveikatos ir sėkmės Jums visur ir visada. Ačiū, kad esate!

Dukra Laima ir visa šeima.

Laima Jurėnienė

Apie Med.dr. Maneikienė Vytė Valerija Kardiologai (širdies ligų)
Labai atsakinga, atidi ir puiki gydytoja. Nuostabus žmogus. Tik geriausi, gražiausi padėkos žodžiai šiai specialistei. Visada konkreti, rūpestinga ir nuoširdi. Sveikatos ir stiprybės Jai. Lietuva turi kuo didžiuotis.

 

Vida Dauneckienė

Apie Med.dr. Maneikienė Vytė Valerija Kardiologai (širdies ligų)
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gydytojai kardiologei V.Maneikienei už nelauktą puikią "diagnozę" - ji tyrė mano širdį, bet pajautė šalia ir antrą plakančią širdutę. Tokios ankstyvos nėštumo diagnostikos dar nesu mačiusi :) Šiltas žmogus, rūpestinga specialistė, bei, kaip paaiškėjo - labai plačiai tirianti paciento negalavimo priežastis :) Tai buvo geriausia diagnoze per visus mano vizitus pas kardiologus!!! Ačiū, daktare!!!

Tatjana Smirnova