Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.

Parašykite atsiliepimą

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Apie Manelis Tomas Chirurgai
Nuoširdžiai dėkoju chirurgui Tomui Maneliui už nago dalies šalinimo operaciją.
Kaip gydytojas komentavo būsimos operacijos eigą, kaip vyko pati operacija ir kaip detaliai bei žmogiškai buvau jo informuotas apie nago gijimo procesą, - visa tai man tapo akivaizdžiu įrodymu, kad su savo problema patekau į profesionalo, savo srities žinovo rankas. Sėkmės gydytojui ir jam asistavusiai seselei!
Pagarbiai, Gerardas Žalėnas

Gerardas Žalėnas

Apie Manelis Tomas Chirurgai
Nuostabus gydytojas.

Regina Norkuvienė

Apie Manelis Tomas Chirurgai
Хочу выразить слова искренней благодарности, великолепный хирург! Он не только быстро и профессионально делает операции, но и подходит с эстетической стороны, а это не менее важно чем сама операция, так как никто не хочет ходить всю оставшуюся жизнь смотря на последствия вмешательства хирурга, если этого возможно избежать. Мне сделали операцию на видном месте на лице и шрама вообще не видно. Просто супер! Благодарю, ещё раз за вашу прекрасную работу. С уважением. Оксана.

Oksana

Apie Manelis Tomas Chirurgai
Labai profesionalus ir nuotaikingas chirurgas! Ačiū jam.

Tomas Rupšys

Apie Manelis Tomas Chirurgai
Labai greitai ir efektyviai pašalino poodinio sluoksnio auglį. Rando beveik nematyti, už ką esame labai dėkingi. Rekomenduotume esant reikalui kreiptis.

Gelminė Každailienė