Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Centrui yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Miškinis Vilius Echoskopuotojas
Labai dėkoju gydytojui V. Miškiniui, kuris neatsisakė priimti manęs vaisiaus echoskopijai, kuriai buvau užsirašiusi ne pas jį. Į šį centrą atvykau iš toli, todėl labai Jums dėkoju, kad neišsiuntėte manęs namo, ar registruotis iš naujo. Labai nuoširdus ir šiltas gydytojas. Kadangi nebuvome pas jį užsiregistravę, likome sužavėti, kad jis skyrė savo laiką ne tik ištirti būklę ir atspausdinti tyrimų rezultatui, bet dar ir viską mums su vyru išsamiai parodė ir paaiškino. Jo dėka pamatėme, kaip mirksi mūsų vaikutis. Gydytojas pats pasiūlė echoskope dalyvauti ir vyrui. Nuoširdžiai Jums dėkojame. Labai ačiū ir su gydytoju kartu dirbančiai seselei, dėl kurios centrą palikome tik su geriausiomis emocijomis. Ačiū Jums už gerus linkėjimus. Linkime Jums ir Jūsų kolegoms sėkmės darbuose.

L.O.

Miškinis Vilius Echoskopuotojas
Prieš metus gyd. V. Miškinis nustatė krūties onkologiją. Jau tada buvau nustebinta gydytojo nuoširdumu ir profesionalumu. Dabar kai vėl reikėjo kreiptis, net minties nebuvo, kad eičiau kur kitur. Nuoširdus dėkui gyd. V. Miškiniui ir su juo dirbančiai seselei (atsiprašau, bet nežinau seselės pavardės).

A.L.

Miškinis Vilius Echoskopuotojas
Beveik 20 metų profilaktinius tyrimus echoskopu 100 proc.renkuos tik gydytoją V. MIškinį ir 1000 proc. jais pasitikiu gautais rezultatais.Aukščiausia kvalifikacija, tai dar ne viskas, jis- labai šiltas, atjautus ir malonus žmogus....Vis dar galiu pasakyti, kad tai mūsuose retokas derinys. Ačiū Gydytojui V.MIškiniui už darbą, o klinikai už tai, kad tokie specialistai turi galimybę dirbti ir yra vertinami.

L.P.

Miškinis Vilius Echoskopuotojas
Labai malonus, šiltas, žmogiškas echoskopuotojas!!! Didelis AČIŪ dar kart už viską!!!!

A.S.

Miškinis Vilius Echoskopuotojas
Labai malonus, šiltas, žmogiškas echoskopuotojas!!! Didelis AČIŪ darkart už viską!!!!

A.S.

Miškinis Vilius Echoskopuotojas
I have paid a series of visits to the echoscopist Mr. Vilius Miškinis. He is an excellent professional, who knows his work very well. He is straightforward, diligent, and sincere. Always gives exhaustive advice, works without counting his working hours or sparing himself.
Our medicine would not be criticized so much, if there were more physicians like him.
Thank you!

E.R.

Miškinis Vilius Echoskopuotojas
Ne kartą lankiausi pas gydytoją echoskopuotoją Vilių Miškinį. Tai puikus specialistas, gerai išmanantis savo darbą. Paprastas, darbštus, nuoširdus žmogus. Visada išsamiai pakonsultuoja, dirba neskaičiuodamas laiko, netausodamas savęs.
Daugiau tokių gydytojų, ir mūsų medicina nesulauktų tiek visuomenės kritikos.
Ačiū.

E.R.