Atsiliepimai

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.

Parašykite atsiliepimą

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Apie Kilius Vaidas Oftalmologai (akių ligų)
Noriu padėkoti gydytojui Vaidui Kiliui už sėkmingai atliktą sudėtingą ir komplikuotą kataraktos operaciją rugsėjo 17 d. Šiuo metu viskas gyja puikiai, be komplikacijų. Taip pat noriu pagirti ir vadybą už puikiai sustyguotą darbą t.y. nuvežimas, apgyvendinimas, parvežimas ir t.t. Žodžiu gavau labai kokybiškas paslaugas, už ką ir nuoširdus Ačiū.

Milda Poškutė

Apie Stech Simona Oftalmologai (akių ligų)
Labai dėkoju nuostabiai gydytojai už atliktą lazerinę trumparegystės korekciją SmartSurf metodu! Gydytoja labai kruopščiai atliko savo darbą, atsakė į visus klausimus. Operacija buvo neskausminga, praėjo greitai ir sklandžiai. Ir jau po kelių dienų galėjau džiaugtis nauju ryškiu regėjimu į tolį. Kadangi turėjau -7, regėjimo aštrumas pilnai atsistatė po 1,5 mėnesio. Rezultatas pranoko lūkesčius! Esu labai dėkinga gydytojai Simonai už grąžintą galimybę džiaugtis gyvenimu be kontaktinių lęšių ir akinių! Labai rekomenduoju :)

Aurelija

Apie Kirtiklis Aidas Oftalmologai (akių ligų)
Nuoširdžiausias ačiū daktarui Aidui Kirtikliui ir jo komandai už sugrąžintą regėjimą ir spalvas. Būkite sveiki, telaimina, globoja ir saugo Jus Visagalis...
Su didžiausiu dėkingumu ir pagarba - Giedrė Krapikienė

Giedrė Krapikienė

Apie Stech Simona Oftalmologai (akių ligų)
Visu pirma, turbūt kaip ir daugelis svarstančiųjų, mąstydama apie lazerinę regos korekcijos operaciją, galvoje turėjau daug baimių ir stereotipų. Iš tiesų jau anksčiau pagalvodavau apie regėjimą gerinančios operacijos galimybę, tačiau bijojau, nebuvau tikra ir atidėliojau... Džiaugiuosi, kad visgi nepabūgau ir nuėjau į gydytojos oftalmologės Simonos Stech konsultaciją. Super, kad Lietuvoje turime tokių profesionalių, savo darbą išmanančių ir tikrai norinčių padėti bei pagelbėti akių gydytojų - ir nereikia ieškoti profesionalų užsienyje! Tai buvo turbūt pats maloniausias kada nors įvykęs vizitas pas gydytoją, nes apžiūra buvo labai profesionali, o bendravimas konsultacijos metu - išskirtinai atidus ir malonus bei informatyvus. Man buvo atsakyta į visus - ir pačius netikėčiausius bei labiausiai nerimą kėlusius klausimus. Ir nebuvo baisu nieko klausti. Nors ir, žinoma, būta abejonių dėl operacijos, bet jas išsklaidė profesionalus gydytojos Simonos Stech požiūris, suteikta nuomonė ir patarimai.
Man buvo atlikta vienos akies lazerinė regos korekcija LASEK metodu. Turbūt kaip ir prieš kiekvieną operaciją yra nerimo, tačiau pati procedūra truko iki 3 min. ir nejutau jokio skausmo. Pirmas įspūdis : tik pakilusi nuo operacinės stalo ryškiai pamačiau ant sienos kabančio laikrodžio rodomą laiką. Grįžusi namo, stengiausi ilsėtis bei buvau nusiteikusi viskam ir pasiruošusi vaistų nuo skausmo, tačiau viso gijimo metu akies nei skaudėjo, nei perštėjo. Po keleto dienų buvo nuimtas apsauginis lęšiukas ir toliau į akį lašinau gijimą skatinančius vaistus. Gijimas buvo sėkmingas ir praėjus beveik pusmečiui po atliktos regos korekcijos apžiūra ir atlikti tyrimai parodė, kad operacija pavyko puikiai ir rezultatai geresni nei buvo žadėta per konsultaciją! Šiuo metu ir nenešioju nei akinių, nei kontaktinių lęšių ir matau puikiai.
Iš tiesų mano, atvejis sudėtingesnis - buvo operuota trumparegystė ir astigmatizmas (taip pat vaikystėje atlikta intervencinė akių operacija). Ačiū "Medcentro" akių gydytojai Simonai Stech už sėkmingai atliktą lazerinę regos korekcijos operaciją ir, žinoma - kad imasi ir sudėtingesnių atvejų kaip mano bei suteikia labai išsamią bei nuodugnią informaciją dėl akių būklės, numatomų pooperacinių rezultatų bei patarimų dėl akių priežiūros metams bėgant. Taip pat užtikrinama ir nemokama paciento priežiūra 18 mėn. po operacijos. Dar norėčiau padėkoti "Medcentro" akių gydytojai Aušrinei Misevičei, kuri papildomai įvertino akių būklę prieš ir po operacijos (kadangi vaikystėje buvo atlikta kita akių operacija) bei pasidalino naudingais patarimais dėl akių sveikatos gerinimo.
Norintiems, bet dvejojantiems ir bijantiems siūlau ateiti į akių gydytojos konsultaciją ir išsklaidyti baimes, mitus, gaubiančias lazerines regėjimo korekcijas. Tikrai viskas tampa daug aiškiau, paprasčiau bei drąsiau, pasikonsultavus su daug patirties Lietuvoje ir užsienyje turinčia ir puikiai savo darbą išmanančia gydytoja profesionale!

Viktorija Maslauskaitė

Apie Kirtiklis Aidas Oftalmologai (akių ligų)
Gerbiamas Gydytojau, norim padėkoti už auksines rankas ir galimybę aiškiai ir naujomis spalvomis pažvelgti į pasaulį.
Pagarbiai
Alfonsas Vaišnoras ir žmona.

Vida Katinaitė

Apie Stech Simona Oftalmologai (akių ligų)
Nuostabi gydytoja ir visas kolektyvas. Nuodugnus paaiškinimas apie akių korekcijos procedūras, pagalba pasirenkant ir greitas operacijos atlikimas. Dabar džiaugiuos puikiu regėjimu. Taip pat dėkoju nedarbo metu suskubus į pagalbą ir globą viso gyjimo laikotarpiu. Sėkmės!

Arnas Udovič

Apie Stech Simona Oftalmologai (akių ligų)
Didelis Ačiū gydytojai Simonai Stech už puikiai atliktą trumparegystės korekciją SmartSurf metodu. Gydytoja skyrė daug laiko konsultacijai, viską išsamiai paaiškino, todėl neliko jokios baimės prieš operaciją. Operacija praėjo labai greitai. Esu begalo patenkinta rezultatu, turėjau -6.5, o dabar viską matau puikiai. Tikrai rekomenduoju gydytoją Stech!!!!:)

Evelina

Apie Kirtiklis Aidas Oftalmologai (akių ligų)
Kiekvieno žmogaus siela ir kūnas gyja nuo dėmesio, gero žodžio, malonaus bendravimo, o ypač jeigu tai senyvas žmogus. Atidus gydytojo įsiklausymas, dėmesingumas, paprastas ir šiltas bendravimas – tai taip pat gydymas, lygiavertis operacijai ar vaistams. Tėčio –Bronislovo Maciušonio– vardu širdingai dėkoju gydytojui Aidui Kirtikliui už nepriekaištingai atliktą katarktos operaciją, pastangas padėti, patarimus ir grąžintą džiaugsmą puikiai matyti gražų pasaulį. Atskirų padėkos žodžių verta ir šaunioji vadybininkė Elijana - paslaugi, dėmesinga, maloni. Kuo geriausios kloties profesiniame ir asmeniniame gyvenime gydytojui Aidui Kirtikliui ir visai komandai.
Su didžiausia pagarba ir dėkingumu dukra Rasa.

Rasa Slapšienė

Apie Med.dr. Rudalevičius Paulius Oftalmologai (akių ligų)
Nuoširdžiausia padėka oftalmologui, med.dr. Pauliui Rudalevičiui už nuoširdžias konsultacijas bei profesionaliai atliktą abiejų akių IOL operaciją, kurios dėka grįžo normalus regėjimas ir komfortiškas gyvenimas be akinių.

Remigijus Kryževičius

Apie Stech Simona Oftalmologai (akių ligų)
Labai dėkoju gyd. Simonai Stech už sėkmingą lazerinę regos korekciją SmartSurf metodu, už išsamią priešoperacinę konsultaciją ir už malonų bendravimą pooperaciniu laikotarpiu. Ilgai ir atsakingai rinkausi metodą ir vietą. Pooperacinis laikotarpis buvo sklandus. Regėjimas puikus. Tikrai džiaugiuosi savo pasirinkimu!

Andrejus K.

Apie Kilius Vaidas Oftalmologai (akių ligų)
2021 04 02 Elenai Almai Januševičienei buvo atlikta kataraktos operacija. Atvykstant iš toliau, visada būna daugiau rūpesčių ir klausimų. Nuoširdus Ačiū vadybininkei Elenai už puikią pagalbą ir supratimą, labai Ačiū gyd. Vaidui Kiliui už atliktą operaciją.
Sveikatos ir jėgų visam kolektyvui nelengvo šiuo metu gyvenimo kasdienybėje.
Su pagarba, dukros Liana ir Vida.

Liana Fergizienė

Apie Med.dr. Rudalevičius Paulius Oftalmologai (akių ligų)
Labai noriu padėkoti gyd.Pauliui Rudalevičiui už puikiai atliktą akies operaciją,už nuoširdumą ir rekomendacijas, labai šiltas ir malonus bendraujantis šios srities specialistas! Nuostabi klinika ir puikus personalas,rūpestingai prižiūri.Džiaugiuosi pasirinkęs šią gydymo įstaiga. Didžiulis AČIŪ visiems!

Georgijus Ivanovas

Apie Med.dr. Rudalevičius Paulius Oftalmologai (akių ligų)
Esu labai dėkinga gydytojui Pauliui Rudalevičiui už dėmesingumą, už nuoširdumą, už gerai atliktą darbą. Akių kataraktos operacija. Tikras specialistas.
Pagarbiai, Zinaida Sirvydis

Zinaida Sirvydis

Apie Kilius Vaidas Oftalmologai (akių ligų)
Kovo 19 d. man buvo atlikta kataraktos operacija. Nuoširdžiausiai dėkoju gydytojui Vaidui Kiliui už grąžiną spalvotą pasaulį, už galimybę vėl skaityti ir matyti bei džiaugtis visais spalvų žaismais. Jūsų rankos- didžiulė dovana visiems, kuriuos aplanko ši liga. taip pat didžiulis ačiū visam personalui: gydytojai anesteziologei, slaugytojoms bei jų padėjėjoms. Jūsų dėmesys, nuoširdumas ir profesionalumas padeda ir palengvina bei padrąsina visus ligonius, kuriems tenka operuotis.

Likau nustebinta ir sužavėta visa tvarka, kai paspaudžiau kompiuterio klavišą ir susisiekiau su Eliana Alijošiūte, ji apgaubė mane dėmesiu, negailėjo laiko, kantriai aiškino ir atsakinėjo į visus klausimus. Atvykus į centrą teko naudotis kitomis paslaugomis, čia man labai padėjo Rimvydas Užemeckas. Jis nuoširdžiai bendravo, buvo dalykiškas ir paslaugus, ačiū už įvairią informaciją ir jausmą, kad mes gerbtini žmonės. Ši operacija Jūsų centre parodė, kaip toli pažengusi mūsų medicina ir, kad ja galima pasitikėti.

Ačiū visiems, kurie padėjote man vėl džiaugtis nuostabiais pasaulio vaizdais. Saugokite save.

Dalia Mikolaitienė

Apie Med.dr. Rudalevičius Paulius Oftalmologai (akių ligų)
Ačiū šiam nuostabiam medikui.

AGOTA VERSILIENE