Atsiliepimai

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Centrui yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Petrauskaitė Margarita Endoskopuotojas
Noriu padėkoti gyd. Margaritai Petrauskaitei ir visam jos koletyvui už labai kokybiškai atliktą man kolonoskopiją ir už kolektyvo kultūringą aptarnavimą. Leiskite pasveikinti Jus ir Jūsų profesionalų kolektyvą su artėjančiomis Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais 2022 metais. Labai rekomenduoju viesiems, kuriems reikalinga ši procedūra, drąsiai kreiptis į Medicinos diagnostikos ir gydymo centrą, gerbiamą gyd. Margaritą Petrauskaitę su visu jos draugišku kolektyvu. Su artėjančiomis šventėmis
PAGARBIAI, Jūsų pacientas Ivan G. 2021-12-12

I.G.

Petrauskaitė Margarita Endoskopuotojas
Skrandžio tyrimas tikrai nėra pati maloniausia procedura, tačiau šios gydytojos profesionalumo, empatijos ir noro padėti žmogui dėka visas procesas praskrido nepastebėtas. Dar kartą ačiū p.Margaritai!

S.Z.

Petrauskaitė Margarita Endoskopuotojas
Man užstrigo žuvies kauliukas. Petrauskaitė Margarita su savo komanda suteikė pagalba greitai, kvalifikuotai ir neskausmingai. Dar ir psichologiškai nuramino. Esu labai dėkinga.

N.K.

Petrauskaitė Margarita Endoskopuotojas
Labai nuostabi šilta rūpestinga GYDYTOJA. Linkiu JAI stiprybės, sveikatos ir visko kas svarbiausia gyvenime.

D.P.

Petrauskaitė Margarita Endoskopuotojas
Nuostabi, šilta, dėmesinga gydytoja, visas procedūras atliko puikiai, nuoširdžiai rekomenduoju. Ačiū!

L.

Petrauskaitė Margarita Endoskopuotojas
Puiki gydytoja! Švelni,atidi,taktiška.Išklauso, nuramina,viską detaliai paaiškina. Labai gražiai ir paprastai bendrauja. Jei dar prireiktų ieškočiau tik šios gydytojos. Daugiau tokių gydytojų kaip gerb.Margarita Petrauskaitė.Esu labai dėkinga.

A.P.