Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.

Parašykite atsiliepimą

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

apie Doc. med. dr. Blažienė Audra
Aldona Korsakienė
Gerb.Daktare, noriu Jums nuoširdžiai padėkoti už skubią, kokybišką, efektyvią pagalbą suteiktą mano vyrui Jonui Korsakui. Ačiū Jums kad skubiai nukreipėte gydymui į Universitetinę ligoninę. Šiandien mes namuose, sveikstame, tęsiame gydymą ir tikimės geriausio. Dar kartą Ačiū iš visos širdies. Linkime Jums geros sveikatos, geros sėkmės darbe, visuomeninėje veikloje ir žinoma laimės ir džiaugsmo šeimoje. Telaimina Jus Dievas. Pagarbiai - Aldona.
apie Volosevič Teresa
Eloiza
Noriu nuoširdžiausiai padėkoti gerb. daktarei ir jos padėjėjai p. Birutei už ramybę ir optimizmą, rūpestį, nustatant man diagnozę ir skiriant adekvatų gydymą. AČIŪ už malonų bendravimą.
Pagarbiai
Jūsų pacientė, pensininkė Eloiza
apie Volosevič Teresa
Odeta Vilutiene
Labai puiki, išmananti savo darbą gydytoja. Ilgai vargau su dusulio priepuoliais. Ši gydytoja jau pirmo vizito metu mane nuramino, diagnozavo ligą ir puikiai pritaikė vaistus. Labai malonus ir šiltas žmogus.Esu jai be galo dėkinga.
apie Volosevič Teresa
Zenona Atkočiūnienė
Nuoširdi padėka gydytojai Teresai Volosevič už profesionalumą, malonų bendravimą, rūpestį, patarimus ir efektyvų gydymą. Tai puiki savo srities žinovė, kurią rekomenduoju ir visiems kitiems. Miela gydytoja, AČIŪ Jums labai.
apie Doc. med. dr. Blažienė Audra
Vilma Kaminskienė
Išties puiki gydytoja. Kompetentinga, maloni, mokanti bendrauti. Tik geriausi atsiliepimai. Ačiū jai už gydymą ir patarimus.
apie Volosevič Teresa
Laimutė Kalėdienė
Labai dėmesinga gydytoja. Man nesisekė, gydytojai vis negalėjo nustatyti diagnozės, vaistai netiko. Gydytoja Volosevič labai gerai parinko vaistus, ilgai mane stebėjo, keitė dozes, bet dabar pavyko visai suvaldyti bronchinę astmą.
apie Volosevič Teresa
Paciento vardas ir pavardė žinomi
2011.12.08 lankiausi jūsų klinikoje. Joje esu lankęsis ir anksčiau.
Ankstesni vizitai didelio įspūdžio nepadarė, tačiau paskutinio vizito metu likau labai maloniai nustebintas. Lankiausi pas gydytoją Volosevič, o jos siuntimu - taip pat ir pas kitus specialistus.
Likau išties labai patenkintas. Nepaisant to, kad lankiausi jau darbo dienos pabaigoje, kai paprastai darbuotojai būna pavargę ir suirzę, tačiau tiek pati gydytoja Volosevič, tiek ir kiti specialistai buvo labai dėmesingi ir malonūs.
Nežinau, ar nuo ankstesnių mano apsilankymų kažkas keitėsi Jūsų klinikoje, bet labai tikiuosi, kad tokia aptarnavimo kokybė ir dėmesys pacientui išliks ir ateityje.
Linkiu kuo geriausios kloties!