Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.

Parašykite atsiliepimą

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

apie Eidžiūnienė Jūratė
Donatas Pučinskas
Esu labai dėkingas gydytojai už dėmesingumą, jautrumą, profesionalumą. Įdėmiai išklausė ligos simptomus, skyrė visus reikalingus tyrimus ir nukreipė tolimesniam gydymuisi. Džiaugiuosi, kad pasirinkau šį centrą ir šią gydytoją. Atėjau, nežinodamas kuo sergu, o gydytoja įvardijo įtarimus dėl retos ligos, kuriuos vėliau Santaros klinikose patvirtino.
apie Eidžiūnienė Jūratė
Jevgenija Filonova
Gerb. gydytoja, dėkoju JUMS už profesionalumą, dėmesingumą, kompleksinį ligos vertinimą, už kilnias bendražmogiškąsias savybes.
apie Selickaja Sandra
Beata Kvaraciejute
Puiki profesionali, jauna gydytoja. Išsami konsultacija. Mielai apsilankysim sekantį kartą. Labai rekomenduočiau.
apie Eidžiūnienė Jūratė
Rokas Lagunovicius
Labai maloni gydytoja, kuri išnaudojo visą konsultacijos laiką tik mano problemos sprendimui. Gydytoja įsigilino į mano nusiskundimus ir suprantamai išaiškino galimas jų priežastis bei būdus kaip tai būtų galima išspręsti.
apie Eidžiūnienė Jūratė
Raimundas Mickūnas
Norėjau padėkoti išmintingai, jautriai, žinančiai ir padedančiai Daktarei, kuri sugeba suprasti ir išspręsti problemą.
Pavydžiu Jums tokių darbuotojų.
Ačiū.
apie Eidžiūnienė Jūratė
Rasa Soloy
Dėkoju Jums gerb. Gydytoja, kad taip profesionaliai ir atidžiai mane tikrinote ir konsultavote ir taip taikliai nusiuntėte pas gyd. Kęstutį Linkų. Jūsų dėka man buvo pritaikytas tinkamas gydymas ir mano sveikata kas dieną gerėja. Esu buvusi pas reumatologus, pediatrus ir fizioterapijoje Anglijoje, tačiau jie taip ir nesugebėjo atrasti tikslios diagnozės ir pritaikyti tinkamo gydymo. Jau buvau puolusi į neviltį. Jūs buvote mano paskutinė viltis ir dabar labai džiaugiuosi, kad pas Jus apsilankiau. Dėkoju už rūpestį, dėmesį, pagalbą ir Jūsų brangų laiką.