Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.

Parašykite atsiliepimą

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

apie Rimas Darijus
KRISTINA MOROZIENE
Nuoširdžiai dėkoju D. Rimui už atliktą operaciją, skiriantis laiko profesionaliai konsultacijai, tikrai rekomenduoju kreiptis pas jį, didelis ačiū jums.
apie Rimas Darijus
Ricardas Buzinskas
Laba diena. Noriu padėkoti gydytojui Rimui atlikusiam man kelio operaciją 2020.08.10 dieną. Labai profesionalus gydytojas nuoširdžiausiai linkiu sėkmės ir sveikatos darbe. Taip pat noriu labai didelį Ačiū pasakyti prižiūrėjusiam personalui, už žmogiską, malonų bendravimą ir gerą priežiūrą. Sėkmės Jums ateityje.

 
apie Rimas Darijus
Kristina Kiaunė
Nuoširdžiai dėkoju gerb. gydytojui Darijui Rimui už profesionalumą, aukštą bendravimo kultūrą, dėmesingumą pacientui. Taip pat už paslaugumą ir geranoriškumą, esu labai dėkinga ir visam personalui, pradedant rūbininke ir baigiant stacionaro kolektyvu. Jaučiausi kaip namie. Linkiu sveikatos, kantrybės, sėkmės, nuoširdaus pacientų bei tinkamo vadovybės Jūsų darbo įvertinimo, gerbiamieji.
apie Rimas Darijus
Pacientės vardas ir pavardė neskelbiami autorės prašymu
Mano bėdos prasidėjo prieš keletą metų. Kreipiausi į gyd. D. Rimą, kuris pasiūlė operuoti abi pėdas. Sutikau ir labai tuo džiaugiuosi. Praėjo jau du mėnesiai po antros operacijos. Kartais dar jaučiu maudimą, bet galiu drąsiai pasakyti, kad turiu „naujas kojas". Mane dar ilgokai vargino stuburo skausmai kaklo srityje. Dabar ir jie gerokai sumažėjo. Taigi, abejojantiems operacijos nauda siūlau neabejoti, bijantiems – nebijoti. Sėkmės visiems!
apie Rimas Darijus
Vitalija
Vienas gydytojas man nesėkmingai atliko pėdos operaciją, tad negalėjau vaikščioti. Gydytojas D. Rimas sugrąžino man vaikščiojimo džiaugsmą. Dėmesiu, rūpesčiu, geranoriškumu buvau apgaubta ne tik prieš, bet ir po operacijos. Tai savo srities profesionalas ir didelės širdies žmogus. Sunku rasti žodžius, kuriais galėčiau išreikšti dėkingumą šiam Gydytojui. Tegul padeda Jums Dievas, telaimina Jūsų darbus ir atlygina už Jūsų gerumą, rūpestį, nuoširdumą ir atjautą.
stagniunas atsiliepimas
apie Rimas Darijus
Deividas Stagniūnas
Kolegos iš Olimpinio centro rekomendavo kreiptis į gydytoją Darijų Rimą. Ačiū jam – viskas puikiai pavyko, aš – vėl ant ledo. Net nesigilinau į operacijos detales, man svarbu, kad jaučiuosi tikrai labai gerai. Dėkoju daktarui Rimui už sėkmingai atliktą operaciją. Esu laimingas!
apie Rimas Darijus
Lina Ignotiene
Padeka.
Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojui už pagalbą atlikus man operaciją ir teikus konsultacijas. Linkiu visam Jusų kolektyvui buti tikriais Hipokrato priesaikos vykdytojais.
Pagarbiai. Pacientė Lina.
apie Rimas Darijus
Nijolė Jančiauskienė
Džiaugiuosi pasirinkusi šią gydymo įstaigą. Dėkinga už Jūsų kolektyvo darnų darbą, atsidavimą savo profesijai. Nuoširdus AČIŪ gydytojams Darijui Rimui ir Dinarai Karanevskai. Būkit sveiki ir laimingi, kad visada galėtumėt padėti besikreipiantiems.
apie Rimas Darijus
Marija Vaitelis
Š.m.07.23 dieną apsilankiau pas gyd.Darijų Rimą. Ir tikrai pasirodė, kad patekau pas labai profesionalų, malonų, rūpestingą ir inteligentą gydytoją. Bendrauja šiltai, dėmesingai ir atidžiai. Mano rūpimus klausimus ir neaiškumus labai kantriai ir dėmesingai išklausė. Esu labai dėkinga už konsultaciją .Daug sužinojau. Tai tikrai Gydytojas iš didžiosios raidės. Išėjau laiminga ir pakilia nuotaika. Esu Jums dėkinga ir linkiu sėkmės nelengvoje Jūsų profesijoje. AČIŪ.
apie Rimas Darijus
Julija Stankūnienė
Gydytojas Darijus Rimas operavo man meniską. Esu labai jam dėkinga už jo įsiklausymą, dėmėsingumą ir geranoriškumą prieš ir po operacijos. Manau šios gydytojo savybės padeda pacientams ramiai ir saugiai jaustis. Taip pat jaučiamas gydytojo profesionalumas bei užtikrintumas. Gydytojas visada aiškiai, ramiai atsako į klausimus. Rekomenduočiau Darijų Rimą kitiems.
apie Rimas Darijus
Zita Motėjūnienė
Su šiuo nuostabiu gydytoju teko susitikti 2017-04-18. Man buvo atlikta kelio menisko operacija.Tikrai nuostabus gydytojas.Tokių tikrai labai reikalinga Lietuvoje. Labai nuoširdus AČIŪ.
photo big 6 85947431
apie Rimas Darijus
Deividas Stagniūnas
Kolegos iš Olimpinio centro rekomendavo kreiptis į gydytoją Darijų Rimą. Ačiū jam – viskas puikiai pavyko, aš – vėl ant ledo. Net nesigilinau į operacijos detales, man svarbu, kad jaučiuosi tikrai labai gerai.
Dėkoju daktarui Rimui už sėkmingai atliktą operaciją. Esu laimingas!
apie Rimas Darijus
Monika Mockiene
Noriu padėkoti dar kartą gyd. Darijui Rimui už puikią ir išsamią konsultaciją. Gyd d.Rimas man atliko net 2 kelio atroskopines operacijas, abiejų kelių. Po operacijos gydytojas puikiai viską paaiškino, domėjosi mano savijauta ir visas kolektyvas buvo labai paslaugus ir malonus. Šiuo metu viskas gyja puikiai, nebuvo jokių stiprių patinimų ir skausmo. Esu be galo dėkinga ir laiminga, kad pasirinkau būtent šį medicinos centrą. Sėkmės jums tolimesniame jūsų darbe, tikiu, kad rekomendacijų jums netrūksta, o aš savo ruožtu, jus rekomendavau jau ne vienam draugui!
apie Rimas Darijus
Vitalija
Prieš keletą metų vienas gydytojas man nesėkmingai atliko pėdos kauliuko operaciją. Negalėjau vaikščioti. Kiekvienas žingsnis – skausmas. Gydytojas D. Rimas išgelbėjo mano pėdą, sugrąžino man vaikščiojimo džiaugsmą. Dėmesiu, rūpesčiu, geranoriškumu buvau apgobta ne tik prieš, bet dar ilgai po operacijos. Šis GYDYTOJAS ne tik savo srities profesionalas, bet ir didelės širdies žmogus. Sunku rasti žodžius, kuriais galėčiau išreikšti dėkingumą šiam Gydytojui. Tegul padeda Jums Dievas, telaimina Jūsų darbus ir atlygina už Jūsų gerumą, rūpestį, nuoširdumą ir atjautą savo pacientams. Su pagarba, Vitalija.
photo big 6 19289961
apie Rimas Darijus
Evaldas Petrauskas
Dėkoju dakatarui D.Rimui už sėkmingai atliktą menisko operaciją.
Prieš operaciją nejutau jokio nerimo ar įtampos, atvirkščiai – pasitikėjau specialistais ir norėjau, kad operacija būtų atlikta kuo greičiau. Man labai patiko Centro kolektyvas, išsamiai suteikta visa reikalinga informacija ir kokybiška priežiūra bei operatyvumas. Po operacijos jaučiausi labai gerai, nes pagaliau nebejaučiu ilgai kamavusio skausmo.
(Luko Balandžio nuotr.)