Atsiliepimai

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.

Parašykite atsiliepimą

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

apie Šileikienė Nijolė
Kazė Gerdvilienė
Labai dėkoju gydytojai ir jos puikiam kolektyvui už jautrumą, ir jau nevienkartinį padėjimą man kaip pacienentei. Visokeriopos sėkmės Jums, miela gydytoja,o taip pat Jūsų malonioms ir jautrioms padėjėjoms.
apie Šileikienė Nijolė
Daiva Bagužienė
Noriu padėkoti Nijolei Šileikienei už profesionalumą. Labai puiki gydytoja, viską smulkiai paiškina apie rastas sveikatos problemas, labai maloni, rūpestinga, didelis ačiū. Linkiu daktarei geros sveikatos, kad dar ilgai padėtų ligoniams.
apie Šileikienė Nijolė
Dalė Ambrozevičienė
Esu labai dėkinga gyd. N. Šileikienei ir tame skyriuje dirbančiam kolektyvui už profesionalų ir nuoširdų darbą. Likau sužavėta tokiu dėmesingumu. Nuoširdus AČIŪ.
apie Šileikienė Nijolė
Vladimir Kitov
Puiki gydytoja. 10/10.
apie Šileikienė Nijolė
Ieva Tumosienė
Labai puiki gydytoja ir i šiltas žmogus. Labai jaudinausi prieš apžiūrą, tačiau viskas praėjo kuo puikiausiai. Jei vėl prireiktų konsultacijos, būtinai vėl kreipčiausi.
apie Šileikienė Nijolė
Albertas Belazaras
Gydytoja ne tik labai profesionaliai atlieka savo darbą, bet ir empatiškai, prieinamai pateikia rezultatus pacientui. Ačiū.
apie Šileikienė Nijolė
Natalija
Nijolė Šileikienė tikrai gera ir supratinga savo srities gydytoja. Apžiūra praėjo labai sklandžiai, nors ir labai jaudinausi. Tikrai gera gydytoja. Rekomenduoju! 10/10 balų.