Atsiliepimai

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Apie Skruodytė Justina Oftalmologai (akių ligų)
Tai gydytoja iš didžiosios raidės. Gruodžio 15 d.pas gydytoją turėjau vokų pakėlimo operaciją. jau konsultacijos metu buvo viskas paaiškinta suprantamai, klausti gydytojos galėjau, kad viskas man būtų aišku. Ir operacinėje su gydytoja dirbusios Danutė ir Genutė yra nuostabios. Žodžiu esu nustebinta tokiu aptarnavimu. Rekomenduoju gydytoją visu šimtu procentų. AČIŪ JUMS.

Nijolė Užlienė

Apie Skruodytė Justina Oftalmologai (akių ligų)
Nuostabi gydytoja. Kreipiausi dėl nedidelės problemos, bet gydytoja patikrino visapusiškai, dėmesingai, labai maloniai ir pagarbiai bendravo. Ačiū Jums, gydytoja.

Donata Gotceitiene

Apie Skruodytė Justina Oftalmologai (akių ligų)
Gydytoja Justina Skruodytė 09.10 d. operavo šaltąjį miežį, viską paaiškino, labai kantri, nerealiai maloni, tikrai puikiai dirba. Po operacijos praėjo apie 3 savaitės, kilo klausimas, parašiau privačią žinutę, tiesa sakant, tikrai nesitikėjau, kad atsakys, bet atsakė, paaiškino, o stebukle, kokių šaunių gydytojų turime!!! Nuoširdžiausia padėka ir linkėjimai gydytojai iš Tauragės!

Daiva

Apie Skruodytė Justina Oftalmologai (akių ligų)
Nuostabi gydytoja, profesionali, labai nuosekliai ir aiškiai viską paaiškina, labai nuoširdi, miela bendraudama, kantri ir suprantanti stresuojančius pacientus. Ačiū, ačiū, ačiū!!

Daiva Juškienė