Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Apie Stech Simona Oftalmologai (akių ligų)
Atvykau pas gydytoją Stech pasikonsultuoti dėl regos korekcijos lazeriu. Padarius mano akių tyrimus, ji išsamiai ir kantriai papasakojo apie mano regos sutrikimus (trumparegystė bei astigmatizmas). Tuomet informavo apie gydymo metodus bei numatomus rezultatus. Gydytoja bendravo labai maloniai ir profesionaliai, jaučiausi, kad mano gydymas buvo patikimose rankose. Dėl to ilgai nedvejojau ir sutikau pasidaryti LASEK operaciją. Operacijos dieną, gyd. Stech labai maloniai perėjo per visas operacijos detales ir nuramino prieš einant į operacijos kabinetą. Vos po 10 min. operacija buvo baigta, skausmo ar kažko nemalonaus visai nepatyriau. Po operacijos gydytoja palaikė kontaktą ir rūpinosi mano akių gyjimo progresu. Dabar puikiai matau ir akinių nešioti jau nebereikia. Manau operacija yra itin paprasta ir greita (iš paciento pusės), o rezultatai puikūs. Tad dabar visiems savo šeimos nariams bei draugams su akiniais rekomenduoju darytis regos korekciją lazeriu. Gyd. Stech visą laiką buvo labai maloni ir rūpestinga, tad buvo iš tiesų malonu pas ją darytis operaciją.

Marius

Apie Stech Simona Oftalmologai (akių ligų)
Pas gyd. Simoną Stech dariausi regos korekciją lazeriu. Viskas - nuo pasiruošimo, informacijos suteikimo, pačios korekcijos iki priežiūros po jos nepriekaištinga. Gydytojai pati šilčiausia padėka už malonų ir profesionalų bendravimą, rūpestį, skleistą ramybę ir negailėtą laiką užėjus į kabinetą iš šurmuliuojančio laukiamojo, patarimus, atsakymus ir, žinoma, už puikiai atliktą modernią regos korekciją! Praėjus metams matau idealiai ir esu labai patenkinta pasiryžusi korekcijai, kuri buvo visiškai neskausminga (atvirkščiai - įdomi patirtis), itin greita, o gijimo laikotarpis taip pat nebuvo kažkas labai nemalonaus. Esant nepriklausomam nuo kontaktinių lęšių ar akinių atsiveria kitokios galimybės, kad ir smulkmenose, pagerėja gyvenimo kokybė ir prie to labai greitai įprantama! :)

Dominika

Apie Stech Simona Oftalmologai (akių ligų)
Mano atvejis, pasak gydytojos, buvo ypatingas, sudėtingesnis nei įprastai pasitaiko. Turiu ne vieną akių ligą, didelę trumparegystę, astigmatizmą ir kt., o akinių reikia nuo vaikystės. Anksčiau oftalmologai man nerekomendavo lazerinės regos korekcijos dėl būklės. Operacijai ryžausi po metų svarstymo ir po susitikimo su gyd. Simona. Man buvo detaliai paaiškintos rizikos, privalumai, pasekmės, rezultatas, visa operacijos eiga detaliai atpasakota, pooperacinis periodas. Po gydytojos apskaičiavimų susitikome operacijai. Labai labai bijau skausmo, sunkiai jį ištveriu, dėl to bijojau pačios operacijos labiau nei pooperacinio etapo. Tačiau buvo taip gerai, kaip niekas man nepapasakojo! Operacijos metu gydytoja komentavo visus savo žingsnius, todėl buvau rami, nes žinojau, ką pajausiu. Tai labai pozityviai nuteikė. Neskaudėjo, nejaučiau jokio diskomforto. Iškart po operacijos pradėjau ryškiai matyti viską! Negalėjau patikėti tokiu greitu rezultatu. Mėgavausi kiekviena detale, kiekvienu žvilgsniu, nes per savo gyvenimą nesu dar taip gerai mačiusi! Pooperacinis periodas nebuvo sudėtingas: vaistai ir ramybė 3-4 dienas padėjo greitai pasveikti. Nors dar tik antra savaitė po operacijos, regėjimas dar svyruoja, bet esu tokia laiminga, kokia nesu buvusi, nes MATAU. Pagaliau! Dėl akių ligų nubuvo galimybės pakoreguoti regėjimo iki 100 proc., tačiau šitas rezultatas mane puikiai tenkina.
Visiems, kas renkasi gydytoją akių priežiūrai ar korekcijai, neabejodama rekomenduoju gydytoją Simoną. Jos nuoširdumas, empatija, draugiškumas, profesionalumas, atidumas leidžia jaustis saugiai ir užtikrintai.
Ačiū už daromus stebuklus!

Monika Vasytė

Apie Stech Simona Oftalmologai (akių ligų)
Akių korekcija lazeriu dariausi sausio gale. Pati operacija praėjo sklandžiai ir greitai, pooperacinis periodas tikrai nebuvo toks jau baisus kaip tikėjausi, taip pat jau po savaitės ramiai galėjau vairuoti. Dabar po gero mėnesio toks jausmas niekada akinių ir kontaktinių lęšių net nenešiojau, visas pasaulis nušvito naujom spalvom ir drąsiai galiu pasakyti kad darytis akių lazerinę korekcija buvo geriausias sprendimas, kuri buvau priėmus ❤️

Marta

Apie Stech Simona Oftalmologai (akių ligų)
Prieš tris mėnesius gydytoja Simona atliko man lazerinę korekciją SmartSurf metodu. Esu labai patenkinta tiek operacijos rezultatais, tiek gydytojos priežiūra, dėmesingumu, kantrumu. Visada turėjo laiko neskubėdama atsakyti į visus klausimus, išsklaidyti visas abejones. Kai lankiausi pooperaciniuose vizituose niekuomet nesijausdavau, kad trukdau, turiu paskubėti, ar veltui atėjau. Atmosfera visuomet puiki, malonus bendravimas, kruopšti apžiūra ir visokeriopa skubi pagalba, kai netyčia susitraumavau dar nespėjusią sugyti po operacijos akį.
Regėjimo ryškumas po operacijos apskritai atsistatė labai greitai, o diskomfortas pirmomis dienomis buvo mažesnis, nei tikėjausi. Tad tikrai esu patenkinta ir dėkoju puikiai gydytojai!

Rasa B. Saulė

Apie Stech Simona Oftalmologai (akių ligų)
Dėkoju gydytojai Simonai Stech už atliktą lazerinę trumparegystės korekciją SmartSurf metodu. Gydytoja išsklaidė visas abejones, nepagrįstas baimes ir profesionaliai atsakė į visus kilusius klausimus. Galiu drąsiai teigti, jog pasiektas rezultatas pranoko visus lūkesčius! Todėl kiekvienam, svajojančiam apie gyvenimą be kontaktinių lęšių ir akinių, nuoširdžiai rekomenduoju kreiptis į gydytoją Simoną, kuri įvertins individualią
situaciją ir parinks labiausiai tinkantį sprendimą.

Ieva N.

Apie Stech Simona Oftalmologai (akių ligų)
Buvau trumparegė nuo pat vaikystės, didžiają gyvenimo dalį draugavau su akiniais arba kontaktiniais lęšiais. Kai pradėjau galvoti apie lazerinę akių korekciją, regos minusas buvo tikrai ne mažas. Medicinos diagnostikos ir gydymo centrą pasirinkau, nes tuo metu kai ieškojau informacijos apie lazerinę akių korekciją pasirodė straipsnis, kad centras įsigijo vieną moderniausių įrenginių šiai operacijai atlikti. Pirma atvykau konsultacijai. Jos metu buvo nuodugniai įvertinta akių būklė, gydytoja S.Stech labai aiškiai ir išsamiai paaiškino kas būtų atliekama, kuris metodas operacijai tinkamiausias ir ko tikėtis atlikus operaciją. Operaciją dariausi birželio mėnesį, rinkausi LASEK metodą. Procedūra greita ir neskausminga, bet keletą dienų po operacijos iš ties be sustojimo bėga ašaros, sunku atsimerkti, nuo ašarų užgula nosis, todėl kelias dienas tenka tiesiog pragulėti ašarose. Trečiąją dieną baigėsi intensyvus ašarojimas, į tolį iškart mačiau gerai, liejosi vaizdas žiūrint arti (pvz.: į telefono ekraną). Vaizdo liejimasis žiūrint į arti truko maždaug mėnesį laiko, kol vieną rytą atsikėlus tiesiog pastebėjau, kad puikiai matau tiek žiūrint į tolį, tiek žiūrint į arti esančius objektus. Šiaip jeigu daryčiausi operaciją antrą kartą, tai vienintelis dalykas ką keisčiau, tai rinkčiausi operaciją daryti žiemą, vien dėl to, kad žiema tamsesnis laikas, nes kurį laiką akys jaustresnės šviesai. Kadangi trumparegystė buvo tikrai nemaža, po operacijos tamsiu paros metu atsirado daugiau atspindžių. Pradžioje jie labai trukdė, buvo sudėtinga vairuoti, tačiau po kurio laiko akys ir smegenys "susidraugavo" su atspindžiais, jie tapo ne tokie erzinantys. Visumoje esu labai patenkinta rezultatu ir jeigu kas klaustų, tikrai daryčiausi šią operaciją iš naujo. Nuostabus jausmas kai atsikėlus ryte viską matai ryškiai ir nereikia šone ieškoti akinių ar vargti su kontaktiniais lęšiais. Dar kartelį didelis AČIŪ gydytojai Simonai ir visai jos komandai už profesionalumą, rūpestį ir išsamias konsultacijas (tiek prieš, tiek po operacijos). Tik pačios geriausios ir didžiausios rekomendacijos!

Liucija Sabaliauskienė

Apie Stech Simona Oftalmologai (akių ligų)
Esu labai dėkingas gydytojai Simonai Stech už gydymą ir gydymo rezultatą.

2021 balandžio mėn. kreipiausi konsultacijos ir gydymo dėl regėjimo sutrikimo. Nors akinius nešioju virš 30 metų, pirmą kartą susidūriau su diplopija. Atlikus visus regėjimo ir akių būklės tyrimus, Simona S. išaiškino problemos atsiradimo priežastį (- pasireiškę ragenos defektai) ir paaiškino apie galimas gydymo alternatyvas. Detaliai paaiškino apie visas galinčias kilti rizikas, pasekmes, atstatymo laikotarpį, problemas ir t.t. Rekomendavo neskubėti priimti sprendimo, pagalvoti kas man svarbiau; apie laiką reikalingą atstatymui; kaip aš galėsiu tvarkytis per atstatymą, ir t.t., viską pasverti ir tada priimti sprendimą. Atsižvelgdamas į savo amžių ir gydytojos rekomendacijas pasirinkau ilgesnio atstatymo, tačiau man labiau tinkamo, lazerinės korekcijos variantą.

Pati operacija praėjo sklandžiai, pridėtoje nuotraukoje mane veža namo po operacijos.
Pašalinus ragenos defektus, regėjimas tapo 100%, tačiau nestabilus-buvo sunku visą laiką sufokusuoti žvilgsnį. Į darbą aš grįžau po trijų savaičių, tačiau visas atstatymo procesas užtruko keletą mėnesių. Pastoviai lankiausi pas Simoną S. priežiūrai ir konsultacijoms. Lašinau specialius vaistus akims, geriau paskirtus vitaminus. Kiekvieną kartą man buvo atliekami tyrimai: nors mačiau viską, visas apatines eilutes, bet smegenys, pripratusios per 30 metų prie neryškaus vaizdo, „kovojo“ su normaliu regėjimu. Galiausiai jos priprato, dabar viskas tvarkoje.

Ačiū Simonai už jos profesionalumą, kantrumą, mokėjimą ne medikui suprantama kalba paaiškinti situaciją ir svarbiausia – už 100% regėjimą.

Andrius Vyšniauskas

Apie Stech Simona Oftalmologai (akių ligų)
Visą gyvenimą kentėjau stiprią trumparegystę (net iki -7,5) kol galiausiai, sulaukęs 46-erių, įkvėptas sėkmingo trumparegystės išgydymo istorijų, nusprendžiau visgi patirti, ką reiškia turėti tą idealų regėjimą bei patikėjau savo akis Medicinos diagnostikos ir gydymo centro gydytojai Simonai ir moderniosioms technologijoms. Rinkausi Medcentrą dėl šios įstaigos solidžios reputacijos, o išėjęs iš operacinės be akinių jau sugebėjau pats parašyti žinutę žmonai ir susimokėti už paslaugas. Šiek tiek nesmagi buvo tik viena naktis po operacijos, bet ištverti buvo lengva, suvokiant, koks saldus laukia prizas. Dar po poros dienų jau dėsčiau anglų kalbą. Porą ar trejetą mėnesių teko naudotis skaitymo akiniais, bet tų pačių metų vasarą atostogaudamas jau buvau nepriklausomas nuo optikos. Šis pokytis suteikė tą jausmą, kai išsipildo ilgai lauktas troškimas: malonumas regėti savo akimis, nebesirūpinti matymo protezais. Iš pradžių būgštavau, kad po operacijos visuomet reikės skaitymo akinių, bet baimė atslūgo: dabar matau tobulai tiek iš toli, tiek iš arti, esant geram apšvietimui. Manau, kad rezultatai kalba už save, o gydytoja ne tik puikiai atliko savo darbą bet ir nuoširdžiai bendravo, domėjosi mano sveikata, nedarbo metu konsultavo telefonu, todėl rekomenduoju Simoną Stech ir medicinos centrą visiems, norintiems nebepriklausyti nuo akinių ar lęšių, patirti, ką reiškia tobulai matyti savo akimis.

Simonas Šorys

Apie Stech Simona Oftalmologai (akių ligų)
Labai dėkoju nuostabiai gydytojai už atliktą lazerinę trumparegystės korekciją SmartSurf metodu! Gydytoja labai kruopščiai atliko savo darbą, atsakė į visus klausimus. Operacija buvo neskausminga, praėjo greitai ir sklandžiai. Ir jau po kelių dienų galėjau džiaugtis nauju ryškiu regėjimu į tolį. Kadangi turėjau -7, regėjimo aštrumas pilnai atsistatė po 1,5 mėnesio. Rezultatas pranoko lūkesčius! Esu labai dėkinga gydytojai Simonai už grąžintą galimybę džiaugtis gyvenimu be kontaktinių lęšių ir akinių! Labai rekomenduoju :)

Aurelija

Apie Stech Simona Oftalmologai (akių ligų)
Visu pirma, turbūt kaip ir daugelis svarstančiųjų, mąstydama apie lazerinę regos korekcijos operaciją, galvoje turėjau daug baimių ir stereotipų. Iš tiesų jau anksčiau pagalvodavau apie regėjimą gerinančios operacijos galimybę, tačiau bijojau, nebuvau tikra ir atidėliojau... Džiaugiuosi, kad visgi nepabūgau ir nuėjau į gydytojos oftalmologės Simonos Stech konsultaciją. Super, kad Lietuvoje turime tokių profesionalių, savo darbą išmanančių ir tikrai norinčių padėti bei pagelbėti akių gydytojų - ir nereikia ieškoti profesionalų užsienyje! Tai buvo turbūt pats maloniausias kada nors įvykęs vizitas pas gydytoją, nes apžiūra buvo labai profesionali, o bendravimas konsultacijos metu - išskirtinai atidus ir malonus bei informatyvus. Man buvo atsakyta į visus - ir pačius netikėčiausius bei labiausiai nerimą kėlusius klausimus. Ir nebuvo baisu nieko klausti. Nors ir, žinoma, būta abejonių dėl operacijos, bet jas išsklaidė profesionalus gydytojos Simonos Stech požiūris, suteikta nuomonė ir patarimai.
Man buvo atlikta vienos akies lazerinė regos korekcija LASEK metodu. Turbūt kaip ir prieš kiekvieną operaciją yra nerimo, tačiau pati procedūra truko iki 3 min. ir nejutau jokio skausmo. Pirmas įspūdis : tik pakilusi nuo operacinės stalo ryškiai pamačiau ant sienos kabančio laikrodžio rodomą laiką. Grįžusi namo, stengiausi ilsėtis bei buvau nusiteikusi viskam ir pasiruošusi vaistų nuo skausmo, tačiau viso gijimo metu akies nei skaudėjo, nei perštėjo. Po keleto dienų buvo nuimtas apsauginis lęšiukas ir toliau į akį lašinau gijimą skatinančius vaistus. Gijimas buvo sėkmingas ir praėjus beveik pusmečiui po atliktos regos korekcijos apžiūra ir atlikti tyrimai parodė, kad operacija pavyko puikiai ir rezultatai geresni nei buvo žadėta per konsultaciją! Šiuo metu ir nenešioju nei akinių, nei kontaktinių lęšių ir matau puikiai.
Iš tiesų mano, atvejis sudėtingesnis - buvo operuota trumparegystė ir astigmatizmas (taip pat vaikystėje atlikta intervencinė akių operacija). Ačiū "Medcentro" akių gydytojai Simonai Stech už sėkmingai atliktą lazerinę regos korekcijos operaciją ir, žinoma - kad imasi ir sudėtingesnių atvejų kaip mano bei suteikia labai išsamią bei nuodugnią informaciją dėl akių būklės, numatomų pooperacinių rezultatų bei patarimų dėl akių priežiūros metams bėgant. Taip pat užtikrinama ir nemokama paciento priežiūra 18 mėn. po operacijos. Dar norėčiau padėkoti "Medcentro" akių gydytojai Aušrinei Misevičei, kuri papildomai įvertino akių būklę prieš ir po operacijos (kadangi vaikystėje buvo atlikta kita akių operacija) bei pasidalino naudingais patarimais dėl akių sveikatos gerinimo.
Norintiems, bet dvejojantiems ir bijantiems siūlau ateiti į akių gydytojos konsultaciją ir išsklaidyti baimes, mitus, gaubiančias lazerines regėjimo korekcijas. Tikrai viskas tampa daug aiškiau, paprasčiau bei drąsiau, pasikonsultavus su daug patirties Lietuvoje ir užsienyje turinčia ir puikiai savo darbą išmanančia gydytoja profesionale!

Viktorija Maslauskaitė

Apie Stech Simona Oftalmologai (akių ligų)
Nuostabi gydytoja ir visas kolektyvas. Nuodugnus paaiškinimas apie akių korekcijos procedūras, pagalba pasirenkant ir greitas operacijos atlikimas. Dabar džiaugiuos puikiu regėjimu. Taip pat dėkoju nedarbo metu suskubus į pagalbą ir globą viso gyjimo laikotarpiu. Sėkmės!

Arnas Udovič

Apie Stech Simona Oftalmologai (akių ligų)
Didelis Ačiū gydytojai Simonai Stech už puikiai atliktą trumparegystės korekciją SmartSurf metodu. Gydytoja skyrė daug laiko konsultacijai, viską išsamiai paaiškino, todėl neliko jokios baimės prieš operaciją. Operacija praėjo labai greitai. Esu begalo patenkinta rezultatu, turėjau -6.5, o dabar viską matau puikiai. Tikrai rekomenduoju gydytoją Stech!!!!:)

Evelina

Apie Stech Simona Oftalmologai (akių ligų)
Labai dėkoju gyd. Simonai Stech už sėkmingą lazerinę regos korekciją SmartSurf metodu, už išsamią priešoperacinę konsultaciją ir už malonų bendravimą pooperaciniu laikotarpiu. Ilgai ir atsakingai rinkausi metodą ir vietą. Pooperacinis laikotarpis buvo sklandus. Regėjimas puikus. Tikrai džiaugiuosi savo pasirinkimu!

Andrejus K.

Apie Stech Simona Oftalmologai (akių ligų)
Lankiausi pas šią gydytoja savo nėštumo metu, ypatingai atidi ir švelni. Todėl kai mažas vaikas turėjo dakriocistitą, net nekilo klausimas kur kreiptis. Išmokė ir smulkiai paaiškino kaip elgtis, kaip masažuoti. Tik kuo geriausi atsiliepimai apie šią nuostabią gydytoją

Ieva Sruogaitė