Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Centrui yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų)
Mano regos istorija panaši į daugelio kitų - trumparegystė nuo ankstyvaus mokyklos suolo, plius laikui begant išsivystęs astigmatizmas. Nuo paauglystės pradėjau nešioti ir lęšius. Bendrai paėmus 20 metų kentėjau, kol pagaliau nusprendžiau nueiti į konsultaciją į Medicinos diagnostikos ir gydymo centrą pas gyd. Simoną Stech. Kruopščiai atlikus visus reikiamus testus, gydytoja išsamiai papasakojo apie visas galimybes, procesą ir gyjimą. Pasirinkau SmartSurf metodą. Operacijos dieną ilgiausiai užtruko pasiruošimas - lašiukai, vaistukai ir visa kita, o pati lazerinė operacija truko vos keletą minučių. Po operacijos kelias dienas buvo gan sunku, akys labai bijojo šviesos, tad didžiąją laiko dalį miegojau. Tam padėjo gydytojos išrašyti nuskausminamieji ir raminamieji vaistai. Visą tai greit praėjo ir jau neužilgo galėjau grįžt į normalų gyvenimą. Po 2 savaičių jau galėjau dirbt kompiuteriu, aišku su pertraukom, žiūrėdama savęs. Po mėnesio akys dar buvo šiek tiek jautrios saulei, tad visur nešiojausi akinius nuo saulės, bet mačiau jau gerai! Vakar apsilankiau pas gydytoją galutiniam rezultatų įvertinimui - regėjimas puikus, akių sausumas, nuo kurio kankinausi nešiodama lęšius, išnyko, net astigmatizmo nebeliko! Labai džiaugiuosi, kad ryžausi šiam žingsniui ir širdingai dėkoju gyd. Simonai Stech už šiltą rūpestį ir profesionalumą.

E.M.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų)
Su žmona gyvename užsienyje, todėl lazerinę akių korekciją ir akių tyrimus turėjome sutalpinti į labai trumpą laiką. Gydytoja Simona Stech puikiai prisitaikė prie mūsų poreikių, konsultavo dėl tinkamiausios procedūros ir suteikė daug papildomos informacijos apie operaciją ir gijimo procesą. Viskas vyko labai sklandžiai, todėl tikrai rekomenduoju šią gydytoją.

R.P.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų)
Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau darytis akių lazerinę operacija Med Centre pas Simoną Stech. Su prasta rega gyvenau nuo pat mažens ir minusas per daugelį metų pasidarė gan nemažas, -7.25 ir -8. Internete buvau prisiskaitęs nemažai atsiliepimų, todėl nedrąsiai rinkausi eiti šiuo keliu. Konsultacija pas Simona praėjo labai gerai, viskas buvo papasakota labai detaliai nuo mano akies sveikatos iki visos operacijos eigos ir kas bus po jos. Pati operacija ir po operacinis laikotarpis praėjo sklandžia. Džiaugiuosi, kad pasrinkinkau darytis operacija, nes dabar matau puikiai. Labai rekomenduoju!

S.M.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų)
Su gydytoja Simona esame kolegės, tik skirtingų sričių gydytojos. Simona ne tik puiki kolegė, nuostabus žmogus, bet ir išskirtinė savo srities žinovė. Nusprendusi atlikti akių lazerio korekciją net nesvarsčiau galimybės rinktis kitą specialistą. Simona labai išsamiai paaiškino kokie šiuo metu taikomi pažangiausi metodai lazerinės oftalmologijos srityje ir parinko man tinkamiausią.
Po operacijos praėjus vos savaitei uždaviau sau klausimą: kodėl nesiryžau operuotis anksčiau. Jeigu svarstote tokią galimybę - nelaukite, tai bus geriausias jūsų sprendimas.

E.P.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų)
Gydytojos Simonos Stech atlikta regos korekcija lūkesčius išpildė su kaupu. Prieš operaciją buvo sutreikta išsami informacija, po operacijos - rūpestinga ir profesionali priežiūra.

D.L.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų)
Я буду писать на украинском языке , так как я из Украины.
Не можу сказати що корекція то довгий чи болючий процес, лікар Simona Stech, професіонал найвищого рівня. Консультація та підбір методу корекції зайняли напевно годину або півтори, все було обговорено та поясненно. Про корекцію я думав ще з дитинства напевно з останніх шкільних років, тому одна мрія та ціль були досягнуті. Якщо Ви боїтесь чи переймаєтесь що то боляче, є певний дискомфорт в перші дні , але воно того варте на 100%.

R.K.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų)
Labai džiaugiuosi, jog nusprendžiau darytis akių korekciją lazeriu pas gydytoją Simoną Stech. Mano rega pradėjo prastėti nuo pat ketvirtos klasės. Kuo toliau, tuo buvo blogiau. Galiausiai, mano minusas tapo -8 ir -7,5. Mano istorija su gydytoja Simona prasidėjo, kai nuėjau profesionaliai išsitirti regėjimą į Liremos kliniką, kai buvau nepilnametė. Man patvirtino trumparegystę bei patarė pabandyti nešioti kontaktinius lęšius. Po 6 metų, pasiryžau ir nusprendžiau susirasti gydytoją Simoną, pasikonsultuoti dėl akių lazerio korekcijos ar jis man yra įmanomas. Nuvykus į Medicinos diagnostikos ir gydymo centrą konsultacija praėjo labai gerai, nes viskas buvo išdėstyta labai aiškiai, kaip pasiruošti, kaip elgtis prieš operaciją bei po jos. Buvau visiškai rami dėl operacijos, nes visiškai pasitikėjau šia gydytoja. Pooperacinis laikotarpis praėjo sklandžiai, nes gydytoja bei medicinos seselė rūpinosi gijimo procesu. Gydytoja Simona Stech yra nuostabi savo srities profesionalė. Dabar džiaugiuosi puikiu regėjimu gydytojos Simonos Stech dėka. Didžiausios rekomendacijos!

A.V.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų)
Lazerinė akių korekcija - geriausia investicija mano gyvenime, o Simona - puiki gydytoja. Profesionali, draugiška, maloni, puikiai išmananti savo darbą. Man 32, daugiau nei pusę gyvenimo nešiojau akinius (-3.5 abi), o 3 - 4sav po operacijos, mačiau kaip erelis :D Pasirinkau smartsurf metodą (~1400eu). Simona detaliai nupasakojo ko tikėtis per ir po korekcijos. Net korekcijos metu garsiai šnekėjo ką daro ir ką pajausiu, tai viskas praėjo be siurprizų, labai ramiai ir neskausmingai. Perspėjo, kad pirmą dieną viskas bus OK, o kitas 2d akis pagrauš ir paašaros. Taip ir buvo. Nebuvo malonu, neišlindau iš tamsaus kambario, tačiau su skirtais lašiukais kentėti buvo galima. 4tą dieną jau vairavau ir nebijojau šviesos. Ateinančias 3sav, kaip ir perspėjo Simona, rega nebuvo stabili, tačiau nepalyginamai geresnė nei prieš korekciją (savaitė po korekcijos mačiau vienetus, bet jutau, kad dar turi gerėti). Dabar po visko praėjo jau 1.5mėn ir negalėčiau būti labiau patenkintas rezultatais. Absoliučiai niekas nesilieja. Jei ko ir neįžiūriu - tai reiškias jau žiūronų reikia :D Labai dėkoju Simonai. Didžiausios rekomendacijos!

T.K.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų)
Puiki gydytoja, dėmesinga ir kruopšti. Ir prieš, ir po regos korekcijos lazeriu operacijos išsamiai viską paaiškindavo, atsakydavo į visus klausimus, suteikdavo visą reikalingą informaciją ir patardavo. Operacija pavyko puikiai. Ačiū gydytojai!

J.J.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų)
Mano atvėjis yra nestandartinis. Dėl itin didelio skirtumo tarp akių regėjimo, akies astigmatizmo, nebuvo galimybės atlikti abiejų akių korekcijos iki 100 proc. regėjimo, todėl nusprendžiau operuoti tik vieną akį, siekdamas sumažinti regėjimo skirtumą ir taip užtikrinti patogesnį gyvenimą. Itin džiaugiuosi, jog atvykau į konsultaciją dėl lazerinės korekcijos būtent pas gydytoją Simoną Stech, kadangi profesionalumas, malonus bendravimas bei nuodugni konsultacija galutinai išsklaidė abejones dėl operacijos.

Operaciją atlikau 21-erių metų. Korekcija buvo atlikta kovo mėnesį, gijimas buvo šiek tiek sunkesnis nei įprastai, akis raudo daugiau nei tikėjausi, kreipęsis dėl to, buvau pakonsultuotas telefonu ir tą patį vakarą, siekiant išvengti komplikacijų, klinikoje buvau priimtas, apžiūrėtas ir pakonsultuotas net ir gydytojos darbo dienai pasibaigus. Laikydamasis gydytojos rekomendacijų po savaitės jau galėjau grįžti į studijas, o po dviejų ir prie pilnaverčio darbo kompiuteriu, vairavimo. Operacija praėjo labai greitai ir sklandžiai, po operacijos viskas vyko taip, kaip prieš operaciją supažindino gydytoja.
Praėjus vos mėnesiui po operacijos mano regėjimas pagerėjo, astigmatizmas buvo išoperuotas. Pradėjau geriau jausti atstumus iki objektų, orientuotis erdvėje.

Ačiū Simonai už profesionalumą, malonų bendravimą. Džiaugiuosi korekcijos rezultatais. Gydytoją rekomenduoju susimąsčiusiems dėl lazerinės korekcijos.

D.N.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų)
Noriu padėkoti Simonai Stech už profesionalumą bei nuoširdumą tiek prieš mano akių operaciją, tiek jos metu, tiek po operacijos. Regą koreguotis (daugiau nei penkiolika metų turėjau trumparegystę) pas šią specilistę nusprendžiau dėl daugybės puikių atsiliepimų ir tikrai nenusivyliau. Prieš operaciją man buvo atlikti nuodugnūs tyrimai, Simona suteikė daug naudingos informacijos ir atsakė į visus man rūpimus klausimus. Operacijos dieną manimi buvo puikiai pasirūpinta, nebuvo jokios baimės ar abejonių, nes gydytoja pilnai pasitikėjau. Operacijos rezultatu labai džiaugiuosi, mano rega puiki, o kilus net menkiausiam klausimui dėl gyjimo eigos bet kada galiu pasikonsultuoti su mane operavusia gydytoja. Simoną rekomenduočiau visiems, kurie galvoja apie lazerinę akių operaciją, nes tokio dėmesio pacientui niekur kitur nerasite.

G.J.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų)
Prieš pasirenkat vietą atlikti lazerinę akių korekciją, teko lankytis ir kitose įstaigose ir atlikti tyrimus, bet esminis dalykas kodėl pasirinkau darytis operaciją pas Simoną Stech, nes po atliktų tyrimų teko tiesiogiai pabendrauti su operaciją atliekančiu žmogumi. Tai suteikė daugiau pasitikėjimo priimti sprendimą kokią ir kur operaciją pasirinkti.

L.Z.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų)
Noriu padėkoti gyd. Simonai, už puikiai atliktą operaciją ir sugrąžintą puikų regėjimą be akiniu! Akinius nešiojau nuo ketvirtos klasės, trumparegystė ir astigmatizmas progresavo iki maždaug 20 gyvenimo metų. Vis pasvarstydavau apie lazerinę regos korekciją. Bet vėliau, baigus mokslus, bei pradėjus dirbti gydytoju odontologu, bijojau darytis operaciją, nes bijojau prasčiau matyti iš arti. Bet, būdamas 35 metų, bei padrąsintas savo oftalmologės nuvykti konsultacijai būtent pas gyd. Simoną, ryžausi šiam žingsniui. Konsultacija buvo labai išsami, buvo aptarti galimi operacijos būdai, viskas išsamiai paaiškinta. Rinkomės SmartSurf operacijos būdą. Pati operacija tikrai nebaisi, viskas vyksta labai trumpai, skausmo jokio. Po operacijos pati pirma diena tikrai labai nemaloni, akys ašaroja, peršti, bet kadangi žinai ko tikėtis, tai tas negąsdinga. Tiesiog reikia išlaukti. Antra ir trečia paros jau geresnės. Ketvirtą dieną po operacijos jau galėjau pats vairuoti ir nuvykti apsauginių lęšių išėmimui ir apžiūrai. Regėjimas atsistatė iki puikaus maždaug per mėnesį. Tiesa, iš arti tą mėnesį mačiau prasčiau, tačiau dabar jokių problemų. Į darbą grįžt nepatarčiau anksčiau 5-6 sav. (tiem kam, reikalingas aštrus matymas iš arti, pvz. odontologam). Kompiuterio ekraną galėjau komfortabiliai matyt jau po kokių 3-4 savaičių. Dėl akių sausumo, taip jis yra po operacijos, bet apie jį įspėjo ir laikui bėgant jis mažėja. Apibendrinant - gailiuosi, tik dėl to, kad nesiryžau operacijai anksčiau. Pilnai pateisino lūkesčius, esu labai laimingas.

G.R.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų)
Labai džiaugiuosi pasirinkusi regos korekciją lazeriu atlikti pas gydytoją Simoną Stech. Gavau išsamią ir profesionalią konsultaciją. Operacija praėjo labai greitai ir sklandžiai, su gydytojos rekomendacijomis po poros savaičių jau pilnai galėjau dirbti kompiuteriu. Džiaugiuosi puikiu regėjimu, laisve akims ir kad pagaliau nebereikia akinių! :) Ačiū gydytojai už malonų bendravimą, nuoširdų rūpestį prieš ir po operacijos.

R.J.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų)
Mano atvejis buvo vidutinė trumpiaregystė ir vienos akies astigmatizmas, kurį pastebėjo daktarė Simona. Ilgai rinkausi kur daryti lazerinę akių korekciją ir pasikonsultavęs dar su draugu, kuris dirba akių korekcijos centre Miunchene nusprendžiau rinktis kur yra modernesnė lazerinė įranga. MedCentre kaip tik ir yra vienas moderniausių lazerių Baltijos šalyse. Operacija praėjo labai greitai ir sklandžiai, tik kelias minutes jutau lengvą spaudimą ir mačiau įvarias spalvotas šviesas. Kažkurį laiką po operacijos reikėjo lašinti lašiukus, pagerti nuo skausmo pagal poreikį, bei būti lauke su akiniais nuo saulės. Viskas vyko visiškai taip, kaip ir nupasakojo gydytoja Simona. Labai rekomenduoju visiems savo pažistamiems pasidaryti akių korekciją lazeriu pas nuostabią daktarę Simoną Stech, nes ji sugeba atsakyti i absoliučiai kiekvieną iškilusį klausimą, viską detaliai ištiria visais įrenginiais, labai atsakingai rūpinasi ir skiria labai daug savo laiko pacientui. Daktarei galima pasiskambinti bet kada, jei kiltų koks klausimas. Nuostabi daktarė, puikiai su ja sutariu. Šiuo metu matau taip - kaip niekada gyvenime nebuvau regėjęs, bei pilnai sutvarkytas astigmatizmas.

A.