Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Centrui yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Verikaitė Jonė Urologas
Gydytoja yra labai maloni (kaip ir jos padėjėja), viską paaiškina išsamiai, kantriai. Sugeba taip bendrauti, kad nesijaučia įtampos, kas pacientui yra labai svarbu. Labai ačiū.

V.V.

Verikaitė Jonė Urologas
Dėkoju gydytojai už nuoširdų rūpestį ir pagalbą, atsakingą požiūrį į pacientą, savo darbą. Tai yra gydytoja iš pašaukimo. Tik jos dėka, mano "akmenėlis" pajudėjo :). Dar kart nuoširdus AČIŪ.

V.Š.

Verikaitė Jonė Urologas
Nuostabi gydytoja ir specialiste. Sėkmės!

A.

Verikaitė Jonė Urologas
Dėkoju gydytojai už sėkmingai atliktą litotripsiją. Labai maloni ir kultūringa gydytoja, kuri sugeba viską paaiškinti pacientui, kruopščiai ir atsakingai atlieka savo darbą. Sėkmės šiai gydytojai tokiame atsakingame darbe.

R.D.

Verikaitė Jonė Urologas
Ačiū gydytojai už nuoširdumą ir gerai atliktą operaciją. Maloniai bendraujanti, tikrai gera gydytoja.

A.M.

Verikaitė Jonė Urologas
Ačiū gydytojai Jonei Verikaitei už profesionalumą ir nuoširdumą. Labai maloni gydytoja.

V.R.

Verikaitė Jonė Urologas
Nuoširdus ačiū gydytojai Jonei Verikaitei už rūpestį, profesionalumą. Kontaktas, gydymas, rekomendacijos - viskas labai padėjo sveikti. Šios gydytojos konsultacijas drąsiai rekomenduosiu kitiems!

L.

Verikaitė Jonė Urologas
Sveiki , didelis Ačiū gydytojai Jonei Verikaitei už profesionalumą, pagarbą, geras nuotaikas. Daktarė verta visų gražiausių pagyrimų ir įvertinimų. Ačiū

G.