Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Centrui yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Vorobjova Spodra Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas
Noriu padėkoti gydytojai reabilitologei Spodrai Vorobjovai ir visai reabilitacijos komandai už rūpestį, patarimus. Mano nuotaika ir gera savijauta pasitaisė dešimt balų tai tikrai. Aš čia pasijutau kaip pas save namie. Jau pradedant nuo administratorių visada labai malonios pasitinka su šypsena ir visa jūsų komanda labai malonūs žmonės.Mano kojos skausmas sumažėjo ryškiai. Dabar galiu vėl šypsotis ir džiaugtis gyvenimu. Ačiū jums visiems.

B.J.

Vorobjova Spodra Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas
Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojai gerb. Spodrai Vorobjovai ir visai komandai už puikią ir profesionalią reabilitaciją, kurią turėjau po kauliuko (hallux valgus) operacijos . Taip pat už patarimus, rūpestį, priežiūrą. Didelis AČIŪ Jums ir reabilitacijos komandai!

Linkėjimai!

I.G.Š.

I.G.

Vorobjova Spodra Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas
Didelis ir nuoširdus Jums AČIŪ už tinkamai paskirtas procedūras ir patarimus. Gydytoja puiki profesionalė. Sėkmės Jums visur ir visada.

B.J.

Vorobjova Spodra Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas
Laba diena, Tariu nuoširdų AČIŪ visiems specialistams ir darbuotojams už pagalbą įveikiant peties ir nugaros skausmus, už nuoširdų rūpestį, dėmesį, įsiklausimą. Kiekvieno apsilankymo metu jutau, kad mano savijauta ir skausmas rūpi ne tik man. Nustebino jau pirmas vizitas pas reabilitologę, kuri kruopščiai ir išsamiai (apie 30-45 min.) klausinėjo, čiupinėjo, tyrinėjo mano simptomus, kūno judesius ir pan. Nuostabios jaunos specialistės - kineziterapiautė Judita, masažistės Emilija ir Deimantė ir kitos fizio ir magno terapijos specialistės - nuoširdžiai stengėsi padėti įveikti skausmus, pasitardamos tarpusavyje ką ir kaip daryti, kad kuo greičiau įveikti negalavimą. O malonus ir šiltas registratūros darbuotojų bendravimas - tik papildo mano gerus atsiliepimus apie visą darnią komandą, kuriai rūpi kiekvienas pacientas :). Esu sužavėta ir dėkinga :) Padėka skrieja Visiems Reabilitacijos ir sporto medicinos centro specialistams: Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai - Vorobjovai Spodrai, Masažistėms - Deimantei ir Emilijai, Kineziterapiautei - Juditai, Visoms fizioterapijos ir magnoterapijos specialistėms, Registratūros darbuotojoms. Linkėdama visiems laimės.

R.Ž.

Vorobjova Spodra Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas
Esu be galo dėkinga gydytojai ir taip pat masažuotojui Juliui Venslovui, kurie padėjo man atsikratyti nugaros skausmų. Man padėjo ir kineziterapeutė Jolita. Nuostabi komanda! Kai esi nebejaunas ir dar kamuojamas skausmų, mano patarimas, kreipkitės ir prašykite pagalbos. Tikrai padės, nes visi pamineti mano asmenys yra profesionalai. Nuoširdžiai dėkoju jums ir linkiu visokeriopos sėkmės.

D.V.