Gelunaite Jolita Kineziterapeute

Gelūnaitė Jolita

Kinesitherapists

  • lithuanian, english
 

Dirba su pacientais nuo 15 metų amžiaus iki 60+, daugiausiai su griaučių – raumenų sistemos pažeidimais, ligomis ar traumomis. Atlieka ištyrimą, kurio metu vertina judesių amplitudę, raumenų jėgą, ištvermę bei judesių kontrolę.

Taiko individualias ir grupines kineziterapijos procedūras salėje arba vandenyje po ligos ir/ar traumos suaugusiems.

Patirties sėmėsi dirbdama kineziterapeute su suaugusiais, turinčiais stuburo ir kitų griaučių - raumenų sistemos problemų – „Sveiko stuburo mokykloje“ (daugiau nei 7 metai), klinikoje „Ypatingi žmonės“, SPA ir sveikatingumo centre „Trasalis“ ir kt.

Yra baigusi Mulligan manualinės terapijos kursus. Manualinės terapijos kryptis, nesudėtinga, tačiau labai efektyvi sąnarinių paviršių mobilizacija, pacientui kartu atliekant judesį. Baigusi ir kineziologinio teipavimo kursus, daugiau nei 7 metus dirbusi su Redcord „Therapy master“ reabilitacijos, terapijos ir treniruočių sistema, kuri pranoksta terapiją vandenyje ir yra ypatinga tuo, kad aktyvūs ir pasyvūs judesiai gali būti atliekami horizontalioje arba vertikalioje padėtyje be jokių trukdžių. Su šia sistema atkuriama normali stuburo padėtis, pašalinamas slankstelių blokavimas, mobilizuojami sąnarių judesiai, subalansuojamas vidaus organų darbas bei pagerinama paciento fizinė ir psichinė sveikata. Kineziterapeutė mokosi Maitland manualinės terapijos, kurią pritaiko gydant funkcinius sąnarių, kaulų ir nervų sistemos sutrikimus. Kas daro šią sistemą išskirtine – individualaus ir specifinio paciento gydymo, pasitelkiant jau turimas specialisto žinias ir įgūdžius ir naujausių mokslu grįstos praktikos įrodymų kombinacija.

Nuolat gilina įgytas žinias kvalifikacijos kėlimo kursuose ir seminaruose, tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.