Dobiskaite Gabriele kineziterapeute

Dobinskaitė Gabrielė

Kineziterapeutai

Atsiliepimai

  • lietuvių, anglų
  • I 8.00 – 15.00 val.
    II, V 12.00 – 20.00 val.
    III 8.00 – 14.00 val
    IV 8.00 – 13.00 val.

Nuo 2016 m.

profesinė patirtis

3000+

atliktų procedūrų per darbo praktiką

250+

pacientų per darbo praktiką

Turi gerus bendravimo įgūdžius su įvairaus amžiaus žmonėmis, kuriuos įgijo atlikdama profesinę praktiką, dirbdama. Specializuojasi ortopedinių-traumotologinių ir neurologinių pacientų reabilitacijoje, atramos-judamojo aparato pažeidimų prevencijoje ir gydyme, sportin traumų ir jų prevencijoje ir reabilitacijoje. Taiko individualias ir grupines kineziterapijos procedūras salėje, taip pat veda užsiėmimus vandenyje pacientams po ligos ar traumos. Esant poreikiui, sudaro individualias programas užsiimti namuose. 

Profesinės patirties įgijo dar studijų metais atlikdama profesinę praktiką Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose, dirbdama su pacientais po endoprotezavimų, širdies-kraujagyslių ir nervų sistemos ligų, įvairių traumų, judamojo aparato sutrikimų. Atliko baigiamąją praktiką Vilniaus universiteto Vaikų ligoninės Santaros klinikų filiale su įvairaus amžiaus vaikais, kurių diagnozės buvo labai įvairios (ortopedinės-traumatologinės, neurologinės, po automobilio avarijų, traumų). Taip pat nuolat gilina žinias kvalifikacijos kėlimo kursuose ir seminaruose. Labiau gilinasi į stuburo ir dubens srities problemas, ortopedijos-traumatologijos kineziterapiją, sportines traumas, jų prevenciją ir gydymą.

Biografija

2019–2021 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, sveikatinimas ir reabilitacija, sporto kineziterapija, magistro laipsnis.

2015–2019 m. Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, kineziterapeuto profesinė kvalifikacija, bakalauro laipsnis.

Nuo 2020 m. Medicinos diagnostikos ir gydymo centras, kineziterapeutė.

2020 m. – UAB Sveikatingumo ir terapijos studija, kineziterapeutė.

Nuo 2019 m. sporto studija IMPROVE, kineziterapeutė.

Kineziterapeuto licencija.

2020 m. – „Eurowellnessday Boutique“. Sertifikatas „Aeromix“, Vilnius.

2019 m. – „Praktinis požiūris į kaulų ir raumenų sistemą. Manualinė medicina, tikslingi gydomieji judesiai“. Sertifikatas. Vilnius.

2019 m. – „Juosmeninės stuburo dalies ištyrimas ir gydymas manualine terapija bei fiziniais pratimais“. Kaunas. 

2019 m. – „Korekcinių pratimų parinkimo ir skyrimo strategija. Funkcinis judesių vertinimas FMS“. Kaunas. 

2019 m. – „Kineziologinis teipavimas šiuolaikinėje reabilitacijoje“. Kaunas. 

2019 m. – Vilniaus universiteto mokslinė-praktinė konferencija „Nugaros skausmas. Gydymo ir reabilitacijis aktualijos“. Vilnius.

2019 m. – LSMU Medicinos akademijos, Sporto medicinos klinikos ir Lietuvos sporto medicinos federacijos organizuotoje mokslinėje praktikinėje konferencijoje „Fiziniai pratimai sveikatinimui ir reabilitacijai“. Kaunas. 

Kelionės ir aktyvus laisvalaikis – vienas didžiausių pomėgių. Domisi įvairiomis sporto šakomis (pvz., kalnų slidinėjimas) ir niekada nepraleidžia progos jas išbandyti. Daug metų šokusi nepraleidžia progos pašokti sportinius ir panašius šokius. 

Image Decoration
Image Decoration
Image Decoration

Neatidėliokite svarbių sprendimų, rūpinkitės savimi!

Registruokitės
Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams