Dobiskaite Gabriele kineziterapeute

Dobinskaitė Gabrielė

Kineziterapeutai

Kalbos
lietuvių
anglų
Darbo laikas
I 8.00 – 15.00 val.
II, V 12.00 – 20.00 val.
III 8.00 – 14.00 val
IV 8.00 – 13.00 val.

Nuo 2016 m.

profesinė patirtis

3000+

atliktų procedūrų per darbo praktiką

250+

pacientų per darbo praktiką

Turi gerus bendravimo įgūdžius su įvairaus amžiaus žmonėmis, kuriuos įgijo atlikdama profesinę praktiką, dirbdama. Specializuojasi ortopedinių-traumotologinių ir neurologinių pacientų reabilitacijoje, atramos-judamojo aparato pažeidimų prevencijoje ir gydyme, sportin traumų ir jų prevencijoje ir reabilitacijoje. Taiko individualias ir grupines kineziterapijos procedūras salėje, taip pat veda užsiėmimus vandenyje pacientams po ligos ar traumos. Esant poreikiui, sudaro individualias programas užsiimti namuose. 

Profesinės patirties įgijo dar studijų metais atlikdama profesinę praktiką Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose, dirbdama su pacientais po endoprotezavimų, širdies-kraujagyslių ir nervų sistemos ligų, įvairių traumų, judamojo aparato sutrikimų. Atliko baigiamąją praktiką Vilniaus universiteto Vaikų ligoninės Santaros klinikų filiale su įvairaus amžiaus vaikais, kurių diagnozės buvo labai įvairios (ortopedinės-traumatologinės, neurologinės, po automobilio avarijų, traumų). Taip pat nuolat gilina žinias kvalifikacijos kėlimo kursuose ir seminaruose. Labiau gilinasi į stuburo ir dubens srities problemas, ortopedijos-traumatologijos kineziterapiją, sportines traumas, jų prevenciją ir gydymą.

decoration
decoration
decoration

Pacientai apie specialistą

D.B.
Gabrielė yra nereali specialistė. Per kelis mėnesius ji man padėjo daug drąsiau ir stabiliau jaustis po girnelės traumos, o pasibaigus individualiai kineziterapijai, pasirūpino mano tolimesniu stiprėjimu nukreipdama į naudingas treniruotes. Matosi, jog Gabrielei nuoširdžiai rūpi kliento gijimas...
Skaityti visą atsiliepimą
A.Ž.
Labai gerai išmananti savo darbą specialistė. Malonus ir paprastas bendravimas. Visada pasiteirauja kaip jautiesi, pataria kaip, ką geriau daryti ir ko geriau nedaryti. Matosi, kad pacientais tikrai nuoširdžiai rūpinasi ir įsigilina į jų bėdas. Gabrielės dėka buvo grąžintas judėjimo džiaugsmas!
Skaityti visą atsiliepimą
D.
Esu labai dėkinga kineziterapeutei Gabrielei!!! Su jos pagalba vėl pradėjau vaikščioti po kelio traumos slidinėjant (plyšo raiščiai ir meniskas). Jos profesionalia pagalba pavyko išvengti operacijos, ir dabar vėl galiu sportuoti ir laisvai judėti. Gabrielė kiekvieno susitikimo metu pasidomi kaip...
Skaityti visą atsiliepimą
M.
Noriu padėkoti Gabrielei Dobinskaitei už labai profesionalų darbą, nuoširdų bendravimą. Po kiekvieno užsiėmimo jaučiuosi geriau, gaunu naudingų patarimų, kaip stiprinti save savarankiškai. Мan padeda labai gerai savo darbą išmananti specialistė.
Ačiū Gabriele!

Šilčiausi linkėjimai nuostabiam...
Skaityti visą atsiliepimą

Biografija

2019–2021 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, sveikatinimas ir reabilitacija, sporto kineziterapija, magistro laipsnis.

2015–2019 m. Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, kineziterapeuto profesinė kvalifikacija, bakalauro laipsnis.

Nuo 2020 m. Medicinos diagnostikos ir gydymo centras, kineziterapeutė.

2020 m. – UAB Sveikatingumo ir terapijos studija, kineziterapeutė.

Nuo 2019 m. sporto studija IMPROVE, kineziterapeutė.

Kineziterapeuto licencija.

2020 m. – „Eurowellnessday Boutique“. Sertifikatas „Aeromix“, Vilnius.

2019 m. – „Praktinis požiūris į kaulų ir raumenų sistemą. Manualinė medicina, tikslingi gydomieji judesiai“. Sertifikatas. Vilnius.

2019 m. – „Juosmeninės stuburo dalies ištyrimas ir gydymas manualine terapija bei fiziniais pratimais“. Kaunas. 

2019 m. – „Korekcinių pratimų parinkimo ir skyrimo strategija. Funkcinis judesių vertinimas FMS“. Kaunas. 

2019 m. – „Kineziologinis teipavimas šiuolaikinėje reabilitacijoje“. Kaunas. 

2019 m. – Vilniaus universiteto mokslinė-praktinė konferencija „Nugaros skausmas. Gydymo ir reabilitacijis aktualijos“. Vilnius.

2019 m. – LSMU Medicinos akademijos, Sporto medicinos klinikos ir Lietuvos sporto medicinos federacijos organizuotoje mokslinėje praktikinėje konferencijoje „Fiziniai pratimai sveikatinimui ir reabilitacijai“. Kaunas. 

Kelionės ir aktyvus laisvalaikis – vienas didžiausių pomėgių. Domisi įvairiomis sporto šakomis (pvz., kalnų slidinėjimas) ir niekada nepraleidžia progos jas išbandyti. Daug metų šokusi nepraleidžia progos pašokti sportinius ir panašius šokius. 

Image Decoration
Image Decoration
Image Decoration

Neatidėliokite svarbių sprendimų, rūpinkitės savimi!

Registruokitės
Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams