Ivanauskaite Irmina masazuotojas

Ivanauskaitė Irmina

Masažuotojas

Atsiliepimai

  • lietuvių
  • I 17.00-20.00 val.
    II 8.00-13.00 val.
    VI 15.00-20 val.
    V 14.00-20 val.

nuo 2019 m.

profesinė patirtis

2 000+

atliktų procedūrų per darbo praktiką

1 500+

pacientų per darbo praktiką

Atlieka individualizuotus gydomuosius veido ir kūno masažus (jungiamojo audinio, giliųjų audinių, limfodrenažinius (ir po plastinių operacijų), neurosedatyvinius, refleksologinius veido ir kūno masažus).

decoration
decoration
decoration

Pacientai apie specialistą

K.B.
Po operacijos su baime ėjau į limfodrenažinį masažą, bet Irmina buvo nuostabi, poveikis buvo jaučiamas po pirmo masažo. Labai ačiū už žmogišką šilumą ir profesionalumą.
O.N.
Chirurgo patarimu, po pilvo plastikos operacijos Google pagalba susiradau masažuotoją, atliekančią limfodrenažinius masažus rankomis ir neprašoviau. Užtaikiau ant tikros savo srities specialistės! Nuostabi meistrė ir malonus žmogus! Jau po 1 seanso labiau išsitiesiau, o po 6 visiskai tiesiai ėjau...
Skaityti visą atsiliepimą
M.
Irmina - nuostabi specialistė. Labai rekomenduoju.
A.S.
Pas Gerb. Irminą dariausi masažų kursą ir likau labai patenkinta atliekamu darbu. Atsiliepimai tik patys geriausi ir šilčiausi. Jaučiuosi puikiai, skausmą jaučiu
minimaliai. Atlikti masažai pagerino bendrą savijautą, dingo skausmai, pagerėjo nuotaika, darbingumas. Ačiū! Esu patenkinta ir...
Skaityti visą atsiliepimą
G.
Sveiki. Noriu rekomenduoti masažuotoją Irminą, kuri savo stebuklingomis rankomis padėjo sustiprėti po pilvo plastikos operacijos! Nuoširdus ačiū!
O.
Lankausi pas Irminą ir kiekvieną kartą neatsistebiu, kokia atsigavusi, pailsėjusi ir su kokiu lengvumu išeinu po jos masažo. Džiaugiasi ne tik kūnas, nurimsta ir minčių intensyvumas, išglostant, išbanguojant, ten, kur reikia paspaudžiant ir paleidžiant. Dėkui labai!
V.M.
Labai puiki, kompetetinga specialistė. Pozityvi, energinga, maloniai bendraujanti.
Buvo malonu, sugrįšiu ir vėl, neabejotinai rekomenduosiu kitiems pasirūpinti savo savijauta.
Kuo geriausios kloties!
K.
Nuoširdžiai Dėkoju masažuotojai Irminai! Tai nuostabus, atviras, paprastas ir labai atsidavęs savo darbui ŽMOGUS! Šiandieną labai trūksta atsidavusių bei humaniškų darbuotojų - p.Irmina yra būtent tokia!
Labai rekomenduoju tiems, kas pasiilgęs humaniško profesionalumo!!!
D.J.
Buvau labai maloniai nustebinta masažuotojos Irminos Ivanauskaitės darbu. Retai galima sutikti tokį jautrų, kopetentingą, sąžiningą, atsakingą ir taip mylintį savo darbą, žmogų. Labai esu dėkinga už grąžintą sveikatą. Tikrai rekomenduočiau kreiptis į šią specialistę.
R.J.
Puiki patikima masažo specialistė, supranti, kad jai žmogus ir jo sveikata iš tikro rūpi. Tiek šiltu kliento pasitikimu, profesionaliu masažu, patarimais, domėjimusi kaip jautiesi toliau. Dėkinga ir labai rekomenduoju.
R.
Per savo netrumpą amžių teko ne kartą ir ne du naudotis profesionalių masažuotojų paslaugomis. Patirtis su masažuotoja Irmina - išskirtinė. Puiki, atsidavusi, profesionali specialistė, empatiškas, delikatus ir šiltas, sakyčiau, net ir rankomis į pacientą įsiklausantis žmogus. Dėkoju ir nuoširdžiai...
Skaityti visą atsiliepimą
A.Š.
Nuostabesnės masažistės neteko sutikti. Dėl savo profesijos ir nepatogaus rankų laikymo atsirado skausmai pečių juostos, kaklo srityje. Irmina ne tik nustatė problemą bet ir ėmėsi gydomojo masažo, ko pasekoje galiu ir vėl džiaugtis gyvenimu.
Medicinos diagnostikos centrui labai pasisekė kad turi...
Skaityti visą atsiliepimą
G.
Noriu pasidžiaugti atradusi tobulą masažo specialistę. Profesionali, atidi, empatiška. Rekomenduoju!
G.
Irmina puiki specialistė, išmananti ir mylinti savo darbą, labai atsakinga ir sąžininga. Jos masažai padėjo atsigauti ir sustiprėti po patirtos traumos. Ačiū už profesionalų masažą, naudingus patarimus ir šiltą bendravimą!!!
V.S.
Profesionalu, jauku ir individualizuota. Irmina visuomet atskingai pasiruošusi atsižvelgdama į paciento poreikius. Net ir praėjus nusiskundimams, lankytis pas specialistę norisi toliau.
R.
Noriu padėkoti masažuotojai Irminai Ivanauskaitei už puikų masažo kursą. Labai profesionali ir mylinti savo darbą specialistė. Visuomet įsiklausanti į nusiskundimus ir pirmiausiai ieškanti negalavimo priežasties. O ir šiaip, puikus ir šiltas žmogus, pas kurį visada malonu sugrįžti.
A.
Neapsakomas jausmas matyti puikų rezultatą po visos programos limfodrenažinių masažų atliktų po plastinės operacijos. Irmina - tikra meistrė, profesionalė, turinti auksines rankas, kurios daro stebuklus. Rezultatas pranoko lūkesčius! Irmina nepaprastai atsakinga, mylinti savo darbą ir tikrai yra...
Skaityti visą atsiliepimą
Image Decoration
Image Decoration
Image Decoration

Neatidėliokite svarbių sprendimų, rūpinkitės savimi!

Registruokitės

Biografija

Mokykla „Art of Beauty“.

Nuo 2020 m. Medicinos diagnostikos ir gydymo centras, masažuotoja.

Tarptautinis ITEC sportinio masažo  III lygis diplomas.

2021 m.  Reabilitacija po plastinių operacijų ir limfodrenažinis masažas. 

2021 m. Klinika Empatija  „Miofacijinių ir giliųjų audinių masažo technikų taikymas esant išialgijai. Teorija/praktika“.

2020 m. Kineziterapijos akademija „Fascija nuo anatomijos iki gydymo“.

2020 m. Klinika Empatija  „Klinikiniai masažai. Peties sąnario patologija“.

2020 m. VšĮ Taisyklingo judesio mokykla „Vakuminių taurių taikymas sveikatingumo procedūrose“.

2019 m.  O. Markevičienė „ Individualizuota veido masažo praktika“.

2019 m.  A. Jovaišas „Tailandietiškas refleksologinis pėdų masažas“.

Vandens sportas (plaukimas, sinchroninis plaukimas, nardymas), knygos, botanika.