Klinikinės toksikologijos gydytojai

Raskite gydytoją

Medicinos diagnostikos ir gydymo centre dirba vienas labiausiai patyrusių, ilgametę patirtį sukaupęs ir pripažintas Lietuvoje toksikologas Robertas Badaras.

Toksikologas mūsų Centre konsultuoja dėl priklausomybių alkoholiui, narkotinėms medžiagoms, medikamentams.

Toksikologas konsultacijos metu naudoja mokslu pagrįstus gydymo metodus.

Prireikus nukreipia pas kitus gydytojus specialistus, detoksikacijai į kitas gydymo įstaigas.

Jei ieškote patikimo specialisto, Medicinos diagnostiko ir gydymo centro toksikologas gali jums padėti išspręsti jus kamuojančią problemą arba suteikti „antrą nuomonę“ dėl jūsų būklės ir/ar paskirto gydymo.

Mūsų Centre galite konsultuotis anonimiškai – jei to pageidaujate, informuokite Centro personalą.

 

Badaras Robertas
Badaras Robertas

Klinikinės toksikologijos gydytojas

  • LT, RU, EN
  • Darbo laikas

Toksikologas

Kiekvienam sąmoningam žmogui patekusiam į priklausomybės alkoholiui, narkotikams ar receptiniams vaistams pinkles rekomenduojama konsultacija su toksikologu iškart, kai jūsų priklausomybė tapo problema jums pačiam ir/ar jūsų artimiesiems.

Toksikologas yra nuodų ir apsinuodijimų ekspertas,  žino, kaip veikia alkoholis, narkotikai ir kitos priklausomybę sukeliančios cheminės medžiagos žmogaus organizme, kaip jos sąveikauja tarpusavyje, kas yra abstinencijos sindromas, supranta kaip jūs jaučiatės – jau pirmos konsultacijos metu išklausys jūsų nusiskundimus, pagal poreikį paskirs tyrimus, įvertins jūsų būklę ir pateiks rekomendacijas, kokie tolimesni veiksmai reikalingi.

Privatus toksikologas Vilniuje padės išvengti ilgų eilių ir gauti jums reikalingus atsakymus per maksimaliai trumpą laiką – patogi ir greita registracija internetu ir telefonu jums patogiu laiku!

Image Decoration
Image Decoration
Image Decoration

Pasirūpinkite savo sveikata – konsultacija Vilniuje.

Registracija internetu