nuo 1982 m.

profesinė patirtis

3 000+

riešo kanalo sindromo operacijų per darbo praktiką

10 000+

įvairių plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos operacijų per darbo praktiką

Specializuojasi gydant plaštakos ir riešų ligas, yra pripažintas šios srities specialistas Lietuvoje.

Gydytojas turi sukaupęs didžiulę praktinę patirtį – daug metų operuoja vienose didžiausių VUL Santaros klinikose (anksčiau – Vilniaus raudojono kryžiaus ligoninė).

Rengia specialistus Vilniaus universitete, Medicinos fakultete. Gydytojas yra Lietuvos valstybinės premijos laureatas už pasiekimus vystant mikrochirurgiją.

decoration
decoration
decoration

Pacientai apie gydytoją

Rasa Ulytė
Rasa Ulytė
Nuoširdi padėka doc. med. dr. M. Minderiui už sėkmingai diagnozuotą bei išgydytą nTOS sindromą. Patekti pas šį gydytoją po 2 metų paieškų buvo tikra atgaiva. Lakoniškas, itin profesionalus bendravimas nestokojantis žmogiškojo faktoriaus bei nesuvaidintas rūpestis akyse. Nors operacija buvo...
Skaityti visą atsiliepimą
Vaida Dotiene
Vaida Dotiene
Apie šį daktarą galiu pasakyti tik pačius geriausius žodžius. Turime vėl viltį, kad mes valdysime mažąjį rankos pirštuką. Daktaro atlikta operacija pavyko labai sklandžiai, ir toks išsamus paaiškinimas ir prieš operaciją ir po operacijos su visom smulkmenom ir mums suprantamom frazėm. Patys...
Skaityti visą atsiliepimą
Vaida
Vaida
Nesitikėjau kad dukra mano paklius į šitokias geras rankas, jis buvo paskutinė mūsų viltis. Atliko operaciją, pavyko viskas sklandžiai, viską šitaip nuosekliai išaiškina. Aukšciausio laipsnio daktaras.
Vaida Dotiene
Vaida Dotiene
Apie šį daktarą galiu pasakyti tik pačius geriausius žodžius. Turime vėl viltį kad mes valdysime mažąjį rankos pirštuką. Daktaro atlikta operacija pavyko labai skalndžiai, ir toks išsamus paaiškinimas ir prieš operaciją ir po operacijos su visom smulkmenom ir mums suprantamom frazėm. Patys geriausi...
Skaityti visą atsiliepimą
Egidijus Jackevičius
Egidijus Jackevičius
Puikus specialistas, savo specialybės žinovas, pedantiškai kruopštus, gebantis bendrauti su visais pacientais, išaiškinti ligos esmę, priežastis, gydymo galimybes. Nepaprastai rūpinasi prieš ir po operacijos, gera nuotaika ir pasitikėjimu užkrečia savo gydomus pacientus. Tik TOKIŲ kaip MINDAUGAS...
Skaityti visą atsiliepimą
Giedrius Sireikis
Giedrius Sireikis
Gydytojas Mindaugas Minderis nuostabus žmogus ir gydytojas. Mane operavo prieš metus. Viskas jam pavyko nuostabiai. Jo šiltas bendravimas su pacientais ir nuostabus profesinis darbas yra fantastiški. Žmogus daugiau negu vertas balto chalato ir gero skalpelio. Ačiū jam. Nuoširdžiai.

Biografija

1979 m. baigtas Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas.
1980 m. baigta Chirurginė internatūra.
1988 m. suteiktas medicinos mokslų daktaro vardas.

Plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo stažas nuo 1982 m.
Nuo 2006 m. – iki dabar UAB „SK Impeks Medicinos diagnostikos centras“, plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas (plaštakos chirurgas).

Plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo licencija.

1993 m., 3 mėn., rankos ir rekonstrukcinė chirurgija, Paryžius, Prancūzija.

Nuo 1991 m. – iki dabar Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, nuo 2002 m.  – einantis docento pareigas, nuo 2007 m.– docentas.

  • The Vascularized Superficial Radial Nerve Grafting. 3rd International Symposium on Microsurgery in Plastic & Reconstruct.Surgery “Microsurgery 1989”. Jena, 1989, p.590-595. Iatrogenic Injuries of the Radial Nerve. Acta Medica Lituanica, 1995, No.2, p.37-41.
  • Periferinių nervų chirurgija. Sveikata, 2002 Nr.5-6, p.9-14. Zygmunt Mackiewicz, Danutė Povilėnaitė, Mindaugas Minderis, Vida Gražienė, Arvydas Rimkevičius, Yrjö T. Konttinen. Angiogenic stimuli in cystic tumoral calcinosis (Teutschlander Disease). Case Rep Clin Pract Rev, 2002; 3(2): 76-81.
  • Riešo kanalo sindromas. 1: Istorijos apžvalga, anatomija, etiopatogenezė. Neurologijos seminarai, 2004 Nr.3, p.13-18. . 2: Diagnostika, gydymas. Neurologijos seminarai, 2004 Nr.4, p.5-14. Riešo kanalo sindromas. Metodinės rekomendacijos. Vilniaus universiteto leidykla, 2005. Reumatinės plaštakos chirurgija. Artritas 2006 Nr.3(4), p.3-4.

Nuo 1991 m. Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos.
Nuo 1991 m. Lietuvos plaštakos chirurgijos ir reabilitacijos draugijos tikrasis narys.
Buvęs abiejų draugijų viceprezidentas, plaštakos chirurgijos draugijos prezidentas 1995-2001 m.

Už  rekonstrukcinės mikrochirurgijos darbų ciklą 1988 m. suteikta valstybinė premija bei laureatų vardai klinikos darbuotojams: K. Vitkui, M. Vitkui, J. Olekai, M. Minderiui, V. Klimui, G. Raubai, S. Špokevičiui ir V. Tutkui.

Image Decoration
Image Decoration
Image Decoration

Neatidėliokite svarbių sprendimų, rūpinkitės savimi!

Registruokitės konsultacijai
Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams