Rudalevicius Paulius Oftalmologas

Med.dr.

Rudalevičius Paulius

Oftalmologai (akių ligų)

Kalbos
lietuvių
rusų
anglų
Darbo laikas
Pirmą mėn. I 11.00-19.00 val.
II 11.00-20.00 val.
IV (tik operuoja) 9.00-18.00 val.
V (išskyrus paskutinį mėn. V) 15.00-20.00 val.

Laisvi vizitai

Tre

Kov 29

Ket

Kov 30

Pen

Kov 31

šeš

Bal 1

Sek

Bal 2

Pir

Bal 3

Ant

Bal 4

Apgailestaujame

Šiuo metu gydytojas neturi laisvų laikų

Arba rinkitės iš kitų gydytojų:

Aukštikalnienė Milda

Oftalmologas (akių ligų)

Darbo laikas

Kilius Vaidas

Oftalmologas (akių ligų)

Darbo laikas

Misevičė Aušrinė

Oftalmologas (akių ligų), Vaikų oftalmologas (akių ligų)

Darbo laikas

Liveikienė Aušra

Oftalmologas (akių ligų)

Darbo laikas

Jotautienė Lolita

Oftalmologas (akių ligų)

Darbo laikas

Kirtiklis Aidas

Oftalmologas (akių ligų)

Darbo laikas

Stech Simona

Oftalmologas (akių ligų)

Darbo laikas

Kavaliauskienė Žaneta

Oftalmologas (akių ligų)

Darbo laikas

Paulavičienė Rasa

Oftalmologas (akių ligų)

Darbo laikas

Skvarciany-Bajorūnė Inesa

Oftalmologas (akių ligų)

Darbo laikas

Žukauskas Jūratis

Vaikų oftalmologas (akių ligų), Oftalmologas (akių ligų)

Darbo laikas

Krivaitienė Dalia

Oftalmologas (akių ligų), Vaikų oftalmologas (akių ligų)

Darbo laikas

Jakštienė Dovilė

Oftalmologas (akių ligų)

Darbo laikas

Skurkaitė-Milaknė Akvilė

Oftalmologas (akių ligų)

Darbo laikas

nuo 2005 m.

profesinė patirtis

12 000+

akių operacijų per darbo praktiką

Atlieka kataraktos ir presbiopijos operacijas. Implantuoja vienžidinius, daugiažidinius ir torinius intraokulinius lęšius.

Lietuvoje ir užsienyje pripažinto akių mikrochirurgo Vytauto Jašinsko mokinys. Savo žinias gilino Masačiusetso akių ir ausų ligų ligoninėje Harvardo universitete Bostone, vienoje iš penkių geriausių tokio profilio ligoninių Amerikoje. Tarptautinės medicininės labdaros organizacijos „Mercy Ships“ savanoris vyr. konsultantas – akių mikrochirurgas.

Nuolat stažuojasi ir kelia savo kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje (Šveicarija, Austrija, Ispanija, JAV, Suomija, Gvinėja, Indija ir kt.).

decoration
decoration
decoration

Pacientai apie gydytoją

J.M.
Didelis didelis AČIŪ gydytojui Pauliui Rudalevičiui, už atliktas abiejų akių operacijas ir sugražintą tokį regėjimą, kokį turėjau prieš 35 metus. Negalvojau, kad taip įmanoma, tačiau dabar matau su abiem akimis visas eilutes. Paliko didelį įspūdį gydytojo profesionalumas, malonus bendravimas bei...
Skaityti visą atsiliepimą
I.G.
Nuoširdžiausia padėka gydytojui P. Rudalevičiui už atliktą operaciją mano mamai S. K. Ačiū už šiltą bendravimą, kantrybę, rūpestį ir atsakingumą.
R.K.
Didžiausia padėka med. dr. P. Rudalevičiui už nepaprastą paslaugumą, geranoriškumą ir kantrybę, ypač gydant pagyvenusius žmones. Daktaras ne tik puikus specialistas, bet ir ypatingai sugebantis bendrauti su pacientais, suprantantis kiekvieno situaciją ir aiškiai perteikia gydymo planą.
A.S.
Didelis ačiū visam kolektyvui. Gydytojas nuostabus, turintis kantrybės kiekvienam viską paaiškinti ir atsakyti į visus klausimus. Ačiū už jūsų profesionalumą ir suteiktą pagalbą.
N.T.
Ačiū. Nuostabus gydytojas, nuostabus personalas! Visiems rekomenduoju!
G.
Dėkoju Jūsų medicinos centrui už gerą aptarnavimą ir gydymą, o ypač medicinos mokslų daktarui Pauliui Rudalevičiui už man atliktą labai sudėtingą dešinės akies kataraktos operaciją ir grąžintą regėjimą kaip jaunystėje (esu 88 metų amžiaus). Ypač džiaugiuosi, kad man operacijos metu buvo naudojamos...
Skaityti visą atsiliepimą
R.K.
Nuoširdžiausia padėka oftalmologui, med.dr. Pauliui Rudalevičiui už nuoširdžias konsultacijas bei profesionaliai atliktą abiejų akių IOL operaciją, kurios dėka grįžo normalus regėjimas ir komfortiškas gyvenimas be akinių.
G.I.
Labai noriu padėkoti gyd.Pauliui Rudalevičiui už puikiai atliktą akies operaciją,už nuoširdumą ir rekomendacijas, labai šiltas ir malonus bendraujantis šios srities specialistas! Nuostabi klinika ir puikus personalas,rūpestingai prižiūri.Džiaugiuosi pasirinkęs šią gydymo įstaiga. Didžiulis AČI...
Skaityti visą atsiliepimą
Z.S.
Esu labai dėkinga gydytojui Pauliui Rudalevičiui už dėmesingumą, už nuoširdumą, už gerai atliktą darbą. Akių kataraktos operacija. Tikras specialistas.
Pagarbiai, Zinaida Sirvydis
A.V.
Ačiū šiam nuostabiam medikui.
T.
Esu tolimųjų reisų vairuotojas, planuoju eiti į profesinę karo tarnybą, kur ypatingai reikalingas geras regėjimas. Prieš tai nešiojau kontaktinius lęšius, jų priežiūra man sukeldavo papildomų rūpesčių, buvo jaučiamas akių išsausėjimas ir diskomfortas. Dvejojau, tačiau pasikalbėjęs su gydytoju...
Skaityti visą atsiliepimą
V.
Esu dėkingas gydytojui Pauliui Rudalevičiui. Viskas praėjo sklandžiai. Gydytojas paaiškino kaip vyks operacija, kaip jausiuosi po operacijos. Kaip jis pasakė taip ir buvo. Pati operacija gal ir nemaloni, bet neskausminga ir pakenčiama. Kol kas viskas gerai, matau geriau nei prieš tai su akiniais ar...
Skaityti visą atsiliepimą
J.A.
Regos korekciją med. dr. Paulius Rudalevičius man atliko penktadienį ryte, o šeštadienį jau vairavau automobilį. Jaučiuosi tikrai laiminga. Medicinos diagnostikos ir gydymo centre, visuomet buvau labai patenkinta ir gydymo paslaugomis, ir aptarnavimo kokybe. Man pasitikėjimą kelia tai, kad čia...
Skaityti visą atsiliepimą
A.
Nuoširdžiausia padėka daktarui Pauliui Rudalevičiui už sugrąžintą akies regėjimą kurio neturėjau daugybę metų dėl traumos.Gražių Jums švenčių!
N.T.
Latvija
Dabar viską matau kuo puikiausiai, aiškiai. Kartais net išsigąstu, jog matau viską taip ryškiai. Viskas gerai, labai gerai. Tokiame amžiuje atstatyti regėjimą – tiesiog nuostabu. Dabar pasaulis tapo ryškus, gražus ir spalvotas.
Žiūrėkite video
K.A.
Nuoširdus DĖKUI gydytojui už sugrąžintą regėjimą. Paskutinį kartą pasaulį mačiau kaip matau dabar prieš 14 metų. Klausiu vis savęs kodėl taip ilgai delsiau. Mano problema buvo minus 1,5 bei astigmatizmas. Po išsamių akies tyrimų buvo nuspręsta, kad man galima atlikti LASIK operaciją. Po...
Skaityti visą atsiliepimą
E.
Prieš du mėnesius po labai ilgų dvejonių ryžausi regos korekcijai lazeriu. Operavo gydytojas P. Rudalevičius. Ir jau tą pačią operacijos dieną džiaugiausiu ryškiu pasauliu be jokių papildomų regos korekcijos priemonių. AČIŪ gydytojui P. Rudalevičiui! Nuostabus specialistas - 100% profesionalas. Be...
Skaityti visą atsiliepimą
A.B.
Prieš mėnesį man buvo atlikta lazerinė akių korekcija LASIK, ačiū gydytojui P. Rudalevičiui už profesonalų darbą ir galimybę džiaugtis nauju regejimu, padėjus akinius giliai giliai į stalčių. Esu begalo laiminga, nes operacija praėjo sklandžiai, konsultacijos informatyvios, malonus personalo...
Skaityti visą atsiliepimą
L.
Tik teigiami atsiliepimai apie gyd. P. Rudalevičiaus ir medicinos centro suteiktas paslaugas, tiksliau - regos korekciją lazeriu. Gydytojo profesionalumas ir išsamus informacijos pateikimas prieš, per ir po operacijos, neleido suabejoti savo pasirinkimu kur ir pas ką atlikti akių operacij...
Skaityti visą atsiliepimą
Image Decoration
Image Decoration
Image Decoration

Neatidėliokite svarbių sprendimų, rūpinkitės savimi!

Registruokitės konsultacijai

Biografija

2009–2014 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, suteiktas medicinos mokslų daktaro laipsnis. Atlikto mokslinio darbo tema: „Skirtingų daugiažidinių intraokulinių lęšių implantacija“.

2009 m. Europos oftalmologų komisija, išlaikytas tarptautinis teorinis ir praktinis oftalmologijos egzaminas, suteiktas tarptautinis FEBO laipsnis.

2006–2009 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, oftalmologijos rezidentūra.

2005–2006 m. Vilniaus universitetas, internatūra.

1998–2005 m. Vilniaus universitetas, medicinos studijos.

Darbo stažas nuo 2005 metų.

2013 m. – iki dabar, UAB „SK Impeks Medicinos diagnostikos ir gydymo centras“, oftalmologas-mikrochirurgas.

2010 m. – iki dabar, tarptautinė medicininės labdaros organizacija „Mercy Ships“, oftalmologas-mikrochirurgas.

2009–2015 m. VšĮ Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikos, oftalmologas-mikrochirurgas.

2010–2012 m. oftalmologijos klinika „Novoya Zreniye“, vyr. gydytojas, oftalmologas-mikrochirurgas.

Gydytojas oftalmologas-mikrochirurgas. Specializuojasi kataraktos ir refrakcinės chirurgijos srityje. Implantuoja vienžidinius, daugiažidinius ir torinius intraokulinius lęšius.

Atlieka lazerines trumparegystės, toliaregystės ir astigmatizmo korekcijas.

2015 m. Anticitokininė lazerinė regos korekcija. Prof. M. Camellin, Italija, 1  sav.

2015 m. Intraokulinė presbiopijos korekcija pseudofakinėse akyse. Prof. M. Camellin, Italija, 1 sav.

2015 m. Torinių intraokulinių lęšių implantacija. Tarptautiniai teoriniai – praktiniai kursai. Šveicarija, 1 sav.

2014 m. Endoskopinė akies priekinio segmento chirurgija, Prof. J. Szaflik, Lenkija, 1 sav.

2013 m. Vaikų kataraktos chirurgija. Prof. G. Strauss, JAV, 1 mėn.

2012 m. Presbiopijos chirurginis gydymas. Heidelberg universitetinė ligoninė, Vokietija,  3 sav.

2011 m. Akies priekinio segmento chirurgija. Moorfield akių ligoninė, Didžioji Britanija, 1 mėn.

2010 m. Kataraktos chirurgija. Khairabad akių klinika, Indija, 3 mėn.

2009 m. Ragenos protezavimas, refrakcinė chirurgija. Harvard universitetinė ligoninė, JAV, 3 mėn.

2008 m. Kataraktos chirurgija. Prahos universiteto ligoninė, Čekija, 2 sav.

Dalyvauja ir skaito pranešimus profesinėse konferencijose Lietuvoje ir užsienyje (Šveicarija, Austrija, Ispanija, JAV, Suomija, Gvinėja, Indija ir kt.).

Relations between patient personality and patients‘ dissatisfaction after multifocal intraocular lens implantation: clinical study based on the five factor inventory personality evaluation. Eye, 2019. (https://www.nature.com/articles/s41433-019-0585-x)

Daugiažidinio torinio intraokulinio lęšio implantacija: pacientų atranka ir pooperaciniai rezultatai. Lietuvos akių gydytojų draugijos mokslinė – praktinė konferencija „Vaikų ir suaugusiųjų oftalmologijos aktualijos“. 2015, Vilnius.

Skirtingų daugiažidinių intraokulinių lęšių implantacija: regėjimo kokybė ir pacientų pasitenkinimo rezultatais sąsajos su asmenybės bruožais. Lietuvos oftalmologija. 2014, tomas 13, Nr. 3 (45), p 16-23.

Results on the Comparison of Visual Function Outcomes With Four Different Multifocal Intraocular Lenses. Journal of  Theory and Practice in Medicine, 2014;20(1):48-58.

Influence of +3.00 D and +4.00 D Near Addition on Functional Outcomes of a Refractive Multifocal Intraocular Lens Model. Journal of Cataract and Refractive Surgery, 2013, Vol. 39, Issue 3, p. 350-357.

Keratoprosthesis Surgery as an Alternative to Keratoplasty. Medicina, 2013;49(6):291-299.

Secondary Cataract and Neodymium:YAG Laser Capsulotomy. Journal of Theory and Practice in Medicine, 2010, vol.14, No. 1. p. 36-40.

Evaluation of Structural and Functional Changes in Glaucoma Patients. Journal of Theory and Practice in Medicine, 2008 (ISSN 1392-1312), vol.14, No. 1. p. 93-98.

Intermediate Visual Acuity with Four Different Multifocal Intraocular Lenses. Congress of European Society of Cataract and Refractive Surgeons, 2014, London.

Skirtingų daugiažidininių intraokulinių lęšių įtaka regėjimui. VI nacionalinė doktorantų mokslinė konferencija "Mokslas – sveikatai", 2013, Kaunas.

Managing patient expectations with different multifocal IOLs. XXX Nordic congress of ophthalmology, 2012, Helsinki.

Role of Boston type I Keratoprosthesis in Elimination of Corneal Blindness. XXX Nordic congress of ophthalmology. Helsinki, 2012.

Influence of Different Near Addition on Functional Outcomes of Refractive Multifocal IOL Model. Congerss of American Society of Cataract and Refractive Surgeons, 2012, Chicago, USA.

Clinical Outcomes in Children after LASIK. Congress of European Society of Cataract and Refractive Surgeons, 2012, Prague.

Functional Results Following Bilateral Implantation of the M-flex 630F Multifocal Intraocular Lens. Congress of European Society of Ophthamology, 2011, Geneva.

Functional Results Following Bilateral Implantation of the TECNIS ZMB00 Multifocal Intraocular Lens. Congress of European Society of Cataract and Refractive Surgeons, 2011, Vienna.

Determining the Best Pentacam EKR Zone for IOL Power Calculations in Post-refractive Patients. Presented at ARVO 2009, Fort Lauderdale, Florida, USA.

Lietuvos akių gydytojų draugijos narys.

Europos kataraktos ir refrakcinės chirurgijos draugijos narys.

Amerikos kataraktos ir refrakcinės chirurgijos draugijos narys.

Europos oftalmologų tarybos tikrasis narys.

Gydytojas daug laisvo laiko praleidžia gamtoje. Mėgsta keliauti.

Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams