Kardiologijos centras

Kardiologijos centre, viename Medicinos diagnostikos ir gydymo centro padalinių, gydytojai kardiologai:

  • diagnozuoja ir gydo dažniausiai pasitaikančias širdies ligas, ritmo sutrikimus, aukšto kraujospūdžio sukeltas ligas, širdies nepakankamumą;
  • bendradarbiauja su visų sričių gydytojais specialistais diagnozuojant sudėtingas ligas;
  • konsultuoja ligų profilaktikos ir sveikos gyvensenos klausimais;
  • šalia gydymo rekomenduoja kineziterapijos procedūras;
  • skiria reikiamus laboratorinius tyrimus;

Širdies echoskopijos Kardiologijos centre atliekamos naujos kartos echoskopu „Vivid S6“, pritaikytu širdies ir kraujagyslių sistemos ligų diagnostikai. Galingas, gera vaizdo kokybe pasižymintis echoskopas leidžia gydytojui pamatyti net mažiausias širdies struktūras, tiksliau atlikti širdies sienelių matavimus ir įvertinti jų judėjimo sutrikimus. Jautrus echoskopo daviklis puikiai užfiksuoja net nedideles pro širdies vožtuvus pratekančias kraujo sroveles, todėl leidžia tiksliai įvertinti širdies ydas ir diagnozuoti kitas širdies vožtuvų ligas.

Gydytojai kardiologai specializuojasi:

Prof. Pranas Šerpytis – diagnozuoja ir gydo arterinę hipertenziją, krūtinės anginą, miokardo infarktą, širdies ritmo ir laidumo sutrikimus, širdies nepakankamumą.

Lietuvoje ir užsienyje pripažintas gydytojas kardiologas profesorius Pranas Šerpytis turi 30 metų darbo patirtį kardiologijos srityje, yra atlikęs daugybę sudėtingų diagnostinių ir gydomųjų procedūrų, atsidavęs darbui gydytojas, savo pavyzdžiu skatinantis visus rūpintis savimi ir artimųjų sveikata. Profesorius yra paskelbęs per 70 mokslinių publikacijų, stažavosi Italijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Osle ir daugelyje kitų užsienio šalių.

Gyd. Greta Radauskaitė – atlieka širdies echoskopijas, konsultuoja ir gydo skausmus krūtinėje, širdies ritmo sutrikimus, aukšto kraujospūdžio sukeltas ligas, širdies nepakankamumą, pataria, kaip išvengti širdies ir kraujagyslių ligų. 2011–2012 m. gydytoja stažavosi „Vall d‘Hebron“ universitetinėje ligoninėje (Barselona, Ispanija).

Med. dr. Rita Sudikienė – konsultuoja ir gydo vaikus ir suaugusiuosius dėl įgimtų širdies ydų. Tai viena kompetentingiausių specialisčių Lietuvoje diagnozuojant ir gydant šias ligas.

Gyd. Laimutė Laučiuvienė – konsultuoja ir gydo vaikus ir suaugusiuosius dėl įvairių širdies ligų, specializuojasi diagnozuojant ir gydant dėl įgytų ir įgimtų širdies ydų.

Gyd. Rūta Rogalskienė – konsultuoja ir gydo suaugusiuosius dėl įvairių širdies ligų, specializuojasi diagnozuojant ir gydant  dėl aukšto kraujo spaudimo (hipertenzijos) sukeltų širdies ligų.

Med. dr. Vytė Valerija Maneikienė – konsultuoja ir gydo įvairias širdies ligas, specializuojasi diagnozuojant ir gydant suaugusiuosius dėl širdies nepakankamumo.

Gyd. Paulius Trinkauskas – diagnozuoja ir gydo įvairias širdies ligas, specializuojasi diagnozuojant ir gydant plautinę hipertenziją, persirgusius plaučių arterijos tromboembolija.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro gydytojai kardiologai įprastai per 1 dieną nustato sveikatos sutrikimo priežastis, diagnozuoja ligas ir paskiria reikiamą gydymą.

Susiję straipsniai:

Susiję video:

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.
VI7:00–19:00 val. MRT

 

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.
VI7:00–19:00 val. MRT

 
Konsultacijos ir registracija +370 698 00000
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
V. Grybo g. 32, A
Vilnius, Vilniaus apskritis LT-10318 Lietuva

Telephone: (8-5) 2333000
Telephone: 8 698 00 000
Fax: (8-5) 2709127