Lazerinės ir estetinės gydomosios dermatologijos centras

Oda – žmogaus sveikatos atspindys. Neretai odos paviršiuje atsirandančios pigmentinės dėmės, karpos, spuogai ar kiti dariniai gali reikšti rimtesnius sveikatos sutrikimus. Lazerinės ir estetinės gydomosios dermatologijos centro gydytojai Lina Drąsutytė, Lina Duobienė, Irina Pugačiova, Violeta Medvedeva pašalins ne tik matomus odos trūkumus, bet kartu padės nustatyti priežastis ir išgydyti ligas, dėl kurių kyla odos problemų.

Dėl lytinės sveikatos ir lytiškai plintančių ligų pakonsultuos gydytojas Algirdas Šumila.

Esant būtinybei, pasitelkiama ir kitų Medicinos diagnostikos ir gydymo centro specialistų pagalba, atliekami reikalingi tyrimai diagnozei nustatyti.

Gydytojas dermatologas konsultacijos metu, atsižvelgdamas į jūsų pageidavimus ir odos tipą ar problemą, parenka optimalų gydymą geriausiam rezultatui pasiekti. Vieno vizito metu galima atlikti keletą įvairių procedūrų, pavyzdžiui, atjauninimo ir apgamo arba karpos šalinimą, išsiplėtusio kapiliaro, plaukų šalinimą – ir visa tai vieno Medicinos diagnostikos ir gydymo centre apsilankymo metu.

VIRTUALUS TURAS po Lazerinės ir estetinės gydomosios dermatologijos centrą

Gydomosios ir estetinės procedūros lazeriu:

Injekcijos:

Pylingai:

  • Veido
  • Nugaros
  • Plaštakos

Lazerinės ir estetinės gydomosios dermatologijos centro gydytojai

Lina Drąsutytė
Gydytoja dermatovenerologė

Darbo patirtis nuo 2006 m.
Gydytoja yra nuolatinė Europos dermatovenerologų akademijos konferencijų dalyvė, 2011 m. gavo Michaelo Hornsteino atminimo stipendiją, kuri skiriama perspektyviems gydytojams ir suteikia galimybę gilinti profesines žinias. Plačiau
Specializuojasi gydomojoje ir estetinėje dermatologijoje. Atlieka odos atjauninimo (lazerines procedūras, PRP, mezoterapiją, biorevitalizaciją) ir įvairių darinių šalinimo procedūras. Botulino toksino injekcijomis koreguoja mimikos raukšles, hialurono rūgšties preparatų injekcijomis didina lūpų apimtį, koreguoja raukšles ir atlieka veido kontūravimą. Diagnozuoja ir gydo dermatologines ligas, įvairiomis metodikomis (dermatoskopija, odos biopsija ir kt.) tiria apgamus ir odos darinius.

Lina Duobienė
Gydytoja dermatovenerologė

Darbo patirtis nuo 1999 m.
Gydytoja nuolat gilina žinias užsienyje (Prancūzija, Olandija, Belgija, Vokietija, Italija ir kt.), dalyvauja tarptautinėse konferencijose, rengia pranešimus dermatovenerologijos temomis. Plačiau
Specializuojasi gydomojoje ir estetinėje dermatologijoje. Botulino toksino ir hialurono rūgšties injekcijomis atlieka raukšlių korekciją, veido kontūravimą.

Irina Pugačiova
Gydytoja dermatovenerologė

Darbo patirtis dirbant su dermatologiniais lazeriais ir atliekant grožio injekcijas daugiau nei 18 metų. Gydytoja nuolat tobulinasi Europos dermatovenerologijos ir estetinės dermatologijos kongresuose, vyksta į stažuotes Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Lenkijoje, Estijoje. Plačiau
Nuo 1998 m. specializuojasi estetinėje lazerinėje ir gydomojoje dermatologijoje. Lazeriu atlieka 4D ir frakcinį odos atjauninimą. Taip pat lazeriu šalina įvairius odos darinius. Atlieka botulino toksino, hialurono rūgšties ir PRP injekcijas, mezoterapijos procedūras, odos rūgštinį, TCA šveitimus, gydo plaukų slinkimą.

Violeta Medvedeva
Gydytoja dermatovenerologė

Darbo patirtis nuo 1995 m.
Nuolat gilina dermatovenerologijos žinias Lietuvoje ir užsienyje (Prancūzija, Italija, Graikija, Brazilija, Rusija). Atlieka visas estetines ir gydomąsias procedūras. Plačiau
Specializuojasi estetinėje medicinoje, intervencinėje dermatologijoje, dermaskopijoje.

Algirdas Šumila
Gydytojas dermatovenerologas

Darbo patirtis nuo 1988 m.
Nuolatinis profesinių konferencijų Prancūzijoje, Olandijoje, Čekijoje, Ispanijoje, Rusijoje, Latvijoje dalyvis. Plačiau
Specializuojasi gydant odos ir veneros (lytiškai plintančių) ligas, seksopatologijoje.

Susiję video:

Susiję straispniai:

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.

 

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.

 
Konsultacijos ir registracija +370 5 233 3000
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
V. Grybo g. 32, A
Vilnius, Vilniaus apskritis LT-10318 Lietuva

Telephone: (8-5) 2333000
Telephone: 8 698 00 000
Fax: (8-5) 2709127