Esame viena didžiausių privačių medicinos įstaigų Lietuvoje, privačios medicinos šalyje pradininkių ir lyderių.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centre teikiame daugiausia sveikatos priežiūros paslaugų Lietuvoje privačiai – nuo ligų prevencijos iki tikslios diagnostikos, efektyvaus terapinio ir chirurginio gydymo, kokybiškos reabilitacijos.

Mūsų sėkmingo gydymo sąlyga – tiksli diagnozė, kuriai nustatyti Centre atliekame išsamius instrumentinius ir laboratorinius tyrimus. Nuolat investuojame į moderniausią medicinos

įranga ir šiuolaikines technologijas, naudojame žinomiausių pasaulio gamintojų medicinines priemones ir medikamentus, taikome naujausius gydymo metodus.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centre užtikriname pacientų saugą, informacijos konfidencialumą, komfortą ir nuolatinį dėmesį.

Pelnėme pripažinimą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Kasmet savo sveikatą mums patiki per 48 000 pacientų. Kas dešimtas jų atvyksta  iš užsienio: Jungtinės Karalystės, Latvijos, Airijos, Norvegijos, Švedijos ir kitų Vakarų Europos šalių. Taip pat sulaukiame daug pacientų iš Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, kitų NVS šalių.

© 2020 MDGC. Autorių teisės saugomos.