„nSTRIDE“ APS Autologinių baltymų preparatas

Tai novatoriška autologinė terapija, skirta kelio skasmui malšinti ir kremzlės degradacijos bei kelio būklės blogėjimo progresui sulėtinti.

„nSTRIDE“  APS gydymo privalumai:

  • Klinikiniais tyrimais pagrįsta, saugi terpaija.
  • Reikšmingai sumažina su kelio osteoartritu (OA) susijusį skausmą.
  • Reikšmingi pagerina OA sergančio asmens kelio sąnario mobilumą.
  • Stimuliuoja kremzlės ląstelių dauginimąsį.
  • Stabdo kremzlės nykimo procesą.
  • Sulėtina kremzlės degradacijos procesą.

Procedūros trukmė (įskaintant injekcijos paruošimą) - apie 35 min.

Gydymo trukmė - vienkartinė injekcija.

Gydymo efektas išlieka - nuo 12 mėnesių.


„nSTRIDE“  APS veikimas ir už jo slypintis mokslas:

„nSTRIDE“ APS apdoroja jūsų pačių kraują, kad būtų gautas išties naujas produktas. Unikalus gautas produktas suleidžiamas tiesiogiai į kelio sąnarį, kur jis paskirsto naudinguosius ir geruosius baltymus. Atlikus laboratorinius tyrimus, nustatyta, kad šie gerieji baltymai, skirtingai nei įprastos terapijos, stabdo ir sulėtina kremzlės degradacijos procesą, pašalindami pagrindinę OA kelio skausmo priežastį.

nStride Autologinių baltymų terapija
Osteoartrito paveiktame kelyje uždegiminiai citokiniai sukelia kelio skausmą ir kremzlės degeneraciją. Kremzlei kenkiantys uždegiminiai baltymai (citokinai) yra IL-1 ir TNFa. Siekiant sumažinti skausmą ir sulėtinti kremzlės degeneracijos procesą, šiuos bloguosius baltymus būtina sustabdyti vienu metu.
nStride Autologinių baltymų terapija
Su „nSTRIDE“ APS produktu suleidžiamas didelis kiekis gerųjų baltymų (IL-1ra, sIL-1R, sTNF-RI ir sTNF- RII), kurie nusveria ir sustabdo uždegiminius citokinus (bloguosius baltymus) IL-1 ir TNFα*, todėl sumažėja skausmas ir sulėtėja kremzlės degeneracija. Atkuriama kelio pusiausvyra ir kartu į organizmą patenka anabolinių augimo faktorių (IGF-1 ir TGF-β1), teigiamai veikiančių kremzlės būklę.
nStride Autologinių baltymų terapija
„nSTRIDE“ APS užtikrina puikią terapiją, dėl kurios gali sumažėti kelio sąnario skausmas, pagerėti sąnario funkcija ir sulėtėti kremzlės nykimo procesas. Ši terapija taikoma kaip nechirurginė viena injekcija, atliekama gydytojo kabinete.
© 2020 MDGC. Autorių teisės saugomos.