Plastinės-estetinės chirurgijos ir dermatologijos centras

Apie grožį, kuris išgelbės pasaulį, kalbama amžių amžius. Dailiems žmonėms sekasi, dažnai jie – laimingesni, nes graži išorė suteikia pasitikėjimo savimi ir atidaro daugiau durų. Deja, ne visus gamta apdovanoja išvaizda, kuria patys būtume patenkinti. Bet išeitis yra – juk šiais laikais galima padėti grožiui!

Atsikratyti kompleksų, įvariausių trūkumų, jaustis komfortiškiau dažnai nesunkiai gali padėti dermatologai ar plastinės chirurgijos specialistai. Žinoma, išvaizdą ir sveikatą norisi patikėti tiktai geriausiems ir labiausiai patyrusiems. Plastinės-estetinės chirurgijos ir dermatologijos centro vadovas Renaldas Vaičiūnas būtent tokius medikus subūrė į savo komandą. Vien ką reiškia jo paties profesionalumas ir įgyta solidi patirtis – šioje srityje Renaldas Vaičiūnas dirba daugiau nei 30 metų: ilgai vadovavo Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinikos Veido ir žandikaulių chirurgijos skyriui, buvo Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos prezidentas, priklausė įvairioms tarptautinėms gydytojų organizacijoms. Bet svarbiausia – visus tuos metus jis daug operavo valstybinėse ligoninėse ir privačiose klinikose, sekė, kur link šioje srityje žengia pasaulis, domėjosi naujovėmis, stažavosi įvairiose užsienio šalyse.

Plastikos chirurgas Renaldas Vaičiūnas su komanda operuoja Medicinos diagnostikos ir gydymo centre

 Nuotr. Gyd. Renaldas Vaičiūnas su komanda operacijos metu.

Turite odos problemų, pigmentinių dėmių, karpų, spuogų ar kitų darinių, erzina atsiradusios raukšlės, o oda suglebo ir prarado spalvą? Dėl ko taip nutiko, Plastinės-estetinės chirurgijos ir dermatologijos centre pakonsultuos  gydytojai dermatologai Lina Drąsutytė, Lina Duobienė, Irina Pugačiova, Jonė Šalnienė, Violeta Medvedeva, Algirdas Šumila. Aukštos kvalifikacijos medikės maloniai ir profesionaliai patars, kaip geriausia panaikinti ir visai pamiršti problemą, kokį gydymą pasirinkus pavyktų pasiekti geriausių rezultatų – juk graži oda pirmiausia turi būti sveika. Mūsų centre išsigydysite aknę, psoriazę, egzemas, įvairių rūšių dermatitą, autoimunines ir kitas ligas. Lazeriu bus pašalinti įvairūs odos dariniai – kapiliarai, apgamai, karpos ir kiti, taip pat nepageidaujami plaukai, atliekama 4D veido atjauninimo bei įvairios kitos procedūros. Nemažai rūpesčių ar nepatogumų padės išvengti injekcinės procedūros: mezoterapija, PRP, botulino toksino, hialurono injekcijos. Vieno vizito metu galima atlikti net keletą skirtingų procedūrų. Pavyzdžiui, atjauninimo ir apgamo ar karpos, išsiplėtusio kapiliaro, plaukų šalinimo.

 Dermatovenerologė Irina Pugačiova su slaugytoja atlieka procedūrą lazeriu

Nuotr. Dermatovenerologė Irina Pugačiova su slaugytoja atlieka procedūrą lazeriu.

Grožio chirurgija šiais laikais tampa vis aktualesnė ir prieinama toli gražu ne tik Holivudo žvaigždėms ar Lietuvos įžymybėms iš žurnalų viršelių. Ši medicinos sritis ir padeda susigrąžinti jaunystę, ir išspręsti visokiausias sveikatos – dvasinės ir fizinės – problemas. Plastinės-estetinės chirurgijos ir dermatologijos centre pacientus konsultuoja ir sudėtingas plastines-rekonstrukcines operacijas atlieka žinomi chirurgai – docentai, medicinos mokslų daktarai Mindaugas Minderis (plaštakos chirurgas), Vytautas Tutkus (sąnario artroskopinės operacijos), aukštos kvalifikacijos gydytojai Jelena Romanova-Paškevič, Karolis Gailius ir pats centro vadovas Renaldas Vaičiūnas, be visų kitų, atliekantis ir plastines nosies operacijas. Išklausę pacientų lūkesčius, jie papasakos apie operacijos eigą, tikėtinus rezultatus, specialia kompiuterio programa sumodeliuos jūsų kūno ar veido pokyčius. Taigi aiškiai pamatysite, ko galite laukti. Centre atliekamos krūtų didinimo, mažinimo, pakėlimo, veido, kaklo odos patempimo, akių vokų plastikos, odos-poodžio darinių šalinimo, riebalų nusiurbimo, kūno linijų formavimo, pilvo sienos korekcijos ir kitos operacijos.

Nuotr. Plastinės-estetinės chirurgijos ir dermatologijos centro specialistų komanda

Plastinės-estetinės chirurgijos ir dermatologijos centre sukaupta šiuolaikiška įranga, suteikiama patikima profesionali pagalba.

VIRTUALUS TURAS po dermatologų konsultacinius ir procedūrinius kabinetus

Paslaugos:

Dermatologinės estetinės paslaugos

Plastinės chirurgijos paslaugos

  • Krūtų mažinimo, didinimo ir pakėlimo operacijos
  • Viršutinių ir apatinių vokų pakėlimo operacijos
  • Nosies, ausų, lūpų, įgimtų deformacijų korekcijos
  • Randų korekcija
  • Pilvo sienos plastika
  • Ir kt.

Susiję video:

Susiję straipsniai:

Daugiau straipsnių

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.

 

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.

 
Konsultacijos ir registracija +370 5 233 3000
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
V. Grybo g. 32, A
Vilnius, Vilniaus apskritis LT-10318 Lietuva

Telephone: (8-5) 2333000
Telephone: 8 698 00 000
Fax: (8-5) 2709127