Reabilitacijos ir sporto medicinos centro gydytojai ir specialistai

Kęstutis Linkus – sporto medicinos gydytojas konsultuoja dėl lėtinio peties, kelio sąnarių, čiurnos, blauzdos, pėdos ar nugaros skausmo, stiprėjančio po fizinio krūvio; jei Jums buvo atlikta kelio, peties ar kito sąnario operacija ir norite kuo greičiau grįžti prie treniruočių režimo; jei jaučiate širdies perplakimus ar diskomfortą širdies plote fizinio krūvio metu ar po jo; jei nusprendėte užsiimti fizine veikla ar sportu sveikatai pagerinti ar svoriui mažinti; vartojate vaistus ir norite sportuoti; jei esate profesionalus sportininkas, norite pasitarti dėl maisto papildų; jei norite pasitarti dėl sporto programos; jei darbe ar sportuodami jaučiate didelį nuovargį; jei ruošiatės dalyvauti sporto renginyje, pvz. bėgti maratone, vykti slidinėti, kopti į kalnus; jei Jums reikalinga tarptautinė ar nacionalinė sveikatos pažyma dėl dalyvavimo sporto renginyje ir kt. Čia galite užduoti klausimą gydytojui

Virginija Kirtiklienė – fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja, terapeutė. Konsultuoja dėl sveikatos atstatymo po ligos ir/ar traumos, kartu su kitų specialistų paskirtu nemedikamentiniu gydymu, sudaro individualią reabilitacijos programą, stebi reabilitacijos efektyvumą, koreguoja programą,  siunčia į ambulatorinę, stacionarinę, kt.  reabilitaciją, konsultuoja suaugusius ir vaikus dėl sveikos gyvensenos, imuniteto stiprinimo, ergonomiškos veiklos bei aplinkos pritaikymo klausimais. Taiko gydymą nemedikamentinėmis priemonėmis sergant stuburo, kt. kaulų-raumenų sistemos, terapinėmis ir chirurginėmis ligomis.

Specializuojasi gydant įvairius terapinius, kaulų-raumenų, nervų sistemų, kt. sutrikimus.
Dalyvauja Lietuvos Muzikos terapijos asociacijos veikloje  bei akademiniame šių specialistų ruošime.

Spodra Vorobjova – fizinės medicinos ir reabilitacijos, manualinės terapijos gydytoja.  Specializuojasi gydant laikysenos sutrikimus, skoliozę (stuburo išlinkimas į šoną), galvos, nugaros skausmus, pacientus, turinčius nusiskundimų po įvairių patirtų traumų: lūžių, išnirimų ir kt., tai pat tuos pacientus, kurie skundžiasi skausmais po įvairių pilvo operacijų, tarp jų ir cezario pjūvio, pogimdyminių nugaros skausmų osteopatiniu metodu, kuomet rankų judesiais aptinkami ir atstatomi pažeisti sąnariai, raumenys ir/ar pagerinama jų būklė, sumažėja arba visai išnyksta skausmas.

Laimutis Juozas Kacienas – fizinės medicinos ir reabilitacijos, manualinės terapijos gydytojas, neurologas.  Specializuojasi taikydamas manualinę terapiją gydant sąnarių judesio sutrikimus, netaisyklingą laikyseną, deformuotą krūtinės ląstą, pilnapadystę, šleivapadystę, peties, kelio, klubo, čiurnos, alkūnės, riešo sąnarių kontraktūras, tam tikrų kūno vietų raiščių patempimus, epikondilitus (sąnario  uždegimus), raumenų tonuso asimetriją - patempimus, sutrumpėjimus, miospazmus, fibriomialgijas (dar vadinama trigeriniais taškais), osteochondrozę, neurologines ligas (radikulopatiją – kaklo, krūtinės, juosmens - kryžmens srities nervo pažeidimus, lėtinius kaklo, galvos, krūtinės, juosmens, sąnarių, raumenų skausmus), profilaktiškai sveikatinimo tikslu.

Austėja Gliaudytė – kineziterapeutė. Dirba su visų amžiaus grupių pacientais.
Vertina kūdikių ir vaikų judesių raidą ir bendrosios motorikos funkciją, nustato specifinius judesio raidos sutrikimus, atlieka kineziterapijos procedūras, moko tėvus atpažinti ir koreguoti neteisingas vaiko padėtis bei judesius.

Taiko individualias ir grupines kineziterapijos procedūras salėje arba vandenyje po ligos ir/ar traumos suaugusiems.

Patirties sėmėsi dirbdama kineziterapeute su kūdikiais ir vaikais Vaiko raidos centre (Vilniaus universiteto ligoninės (VUL) Santariškių klinikų filialas), su suaugusiais – Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos centre (VUL Santariškių klinikos), SPA ir sveikatingumo centre „Trasalis“ ir kt. Nuolat gilina įgytas žinias kvalifikacijos kėlimo kursuose ir seminaruose. Kursų ir seminarų temos: „Stuburo ir dubens srities problemos bei jų sprendimo būdai“, „Čiurnos sportinės traumos: problemos ir sprendimo būdai“, „Klubo sąnario reabilitacijos principai“, „Kitokie vaikai: Gyvenimas su jais ir dėl jų“, „Aktualūs vaikų raidos sutrikimų gydymo ir reabilitacijos klausimai“, „Aktualūs vaikų cerebrinio paralyžiaus klausimai“ ir kt.

Viktorija Ruzgutė - kineziterapeutė.

Brigita Rušinienė - kineziterapeutė.

Jolita Gelūnaitė - kineziterapeutė.

Julius Venslovas – masažuotojas, dirbęs Vilniaus ir Druskininkų SPA centruose. Atlieka viso kūno ir atskirų jo dalių gydomąjį masažą. Nuolat žinias atnaujina ir gilina masažo kursuose (sportinis, japoniškas, neurosedatyvinis masažai, chiromasažas – raumenų tonizavimo, relaksavimo masažas, ajurvediniai veido, rankų ir kt. masažai).

Dalia Šidlauskienė – masažuotoja ir FMR slaugytoja, turinti 40 metų darbo patirtį, dirbant bendrosios praktikos slaugytoja terapijos srityje ir atliekant gydomuosius masažus. Nuolat dalyvauja masažuotojų kvalifikacijos kėlimo kursuose. Yra baigusi vaikų ir naujagimių masažo kursus.

Elena Vinskienė – FMR slaugytoja, sukaupusi per 40 metų fizioterapijos ir refleksoterapijos slaugytojos patirties. Nuolat dalyvauja kvalifikacijos kėlimo kursuose fizinės medicinos ir reabilitacijos srityje.

© 2020 MDGC. Autorių teisės saugomos.