Istorija

UAB ,,SK Impeks Medicinos diagnostikos centras" (toliau - Medicinos diagnostikos ir gydymo centras, Centras) įsteigtas 1995 m. remiantis moderniausiais Šiaurės Amerikos ir Vakarų Europos privačių klinikų pavyzdžiais.

Centras yra vienas privačios medicinos pradininkų Lietuvoje.

1995 m., pradėjus veiklą, Centre konsultavo ir gydė 20-ies medicinos specialybių gydytojai, buvo atliekama apie 200 laboratorinių tyrimų.

Tai pačiais metais Medicinos diagnostikos ir gydymo centras pirmasis Lietuvoje įsigijo kompiuterinį tomografą, kuriuo ilgą laiką buvo atliekami tyrimai visos Lietuvos gyventojams.

2005 m. Centras pasitiko 10-ies metų veiklos jubiliejų atverdamas pacientams naują korpusą. Jame veikia šiuolaikiškas Chirurgijos centras su Stacionariniu ir Dienos chirurgijos, Anesteziologijos, reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriais, trimis moderniai įrengtomis operacinėmis ir ligonių palatomis.

Naujajame korpuse taip pat įkurti Alergologijos, Dietologijos, Fizinės medicinos ir reabilitacijos, Oftalmologijos, Ortopedijos traumatologijos ir Radiologijos centrai, gydytojų specialistų konsultaciniai ir diagnostiniai-tiriamieji kabinetai.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centras tapo viena pirmųjų Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigų, įdiegusių integruotą kokybės vadybos sistemą, sertifikuotą tarptautinės organizacijos „Bureau Veritas Certification" ISO sertifikatu ISO 9001:2008.

2007 m. Chirurgijos centre atlikta 1000-oji operacija.

2010 m. Siekiant tiksliau atspindėti platų paslaugų spektrą, Medicinos diagnostikos centro pavadinimas pakeistas į Medicinos diagnostikos ir gydymo centrą.

2011 m. Centro Laboratorinės diagnostikos centras pirmasis Lietuvoje akredituotas pagal tarptautinį specialiai medicinos laboratorijoms skirtą ISO 15189 standartą. Ši akreditacija yra aukščiausias tarptautinis Medicinos diagnostikos ir gydymo centro laboratorijos atliekamų tyrimų tikslumo ir patikimumo garantijos pripažinimas.

2012 m. Centras akredituotas pagal standartą Treatment Abroad, Code of practice. Sveikatos priežiūros įstaigos, kurios savanoriškai įdiegė šį standartą yra vertinamos kaip teikiančios aukštos kokybės paslaugas, skatinančios geriausios praktikos medicinos turizmo plėtrą. Centras, kol kas vienintelė medicinos įstaiga Baltijos šalyse, turinti šį sertifikatą.

2012 m. pabaigoje dvigubai išplėstas chirurgijos stacionaro padalinys.
Šiandien Centre sutelkta per 170 kvalifikuotų gydytojų specialistų, praktikuojančių net 53 medicinos srityse, komanda. Joje - per 40 habilituotų daktarų, profesorių, medicinos daktarų, docentų - pripažintų medicinos specialistų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centras privačiai teikia daugiausia sveikatos priežiūros paslaugų Lietuvoje.

Savo pacientams Centras siūlo per 1100 įvairiausių sveikatos priežiūros profilaktikos, diagnostikos, terapinio ir chirurginio gydymo, reabilitacijos, slaugos ir kitų paslaugų. Kai kurios jų Lietuvoje teikiamos tik Medicinos diagnostikos ir gydymo centre. Penkiose Centro laboratorijose atliekama daugiau nei 500 tyrimų rūšių, Chirurgijos centre - per 100 įvairių rūšių operacijų. Gerokai išplėsta ir instrumentinių tyrimų bazė, kurių sąrašo priekyje yra vienas moderniausių Lietuvoje, ypač galingas (1.5 teslos) aukštos skiriamosios gebos uždaro tipo magnetinio rezonanso tomografas.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centras medicinos ir laboratorinę įrangą, medicininius operacinių instrumentus įsigyja iš pačių patikimiausių, aukščiausia kokybe pasižyminčių gamintojų Siemens, General Eletric, Olympus, Karl Storz, Alcon, Roche ir kt.

Centro paslaugomis naudojasi daugiau kaip 200 įvairių sveikatos priežiūros įstaigų Lietuvoje. Centras bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio sveikatos ir gyvybės draudimo bendrovėmis.

Kiekvienais metais Medicinos diagnostikos ir gydymo centre sveikatą atgauna ar sustiprina per 64 000 pacientų. Kas antras iš jų tampa nuolatiniu pacientu.

Centro istorija vaizdo klipe

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.

 

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.

 
Konsultacijos ir registracija +370 5 233 3000
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
V. Grybo g. 32, A
Vilnius, Vilniaus apskritis LT-10318 Lietuva

Telephone: (8-5) 2333000
Telephone: 8 698 00 000
Fax: (8-5) 2709127