Kodėl mus verta rinktis?

7 priežastys, kodėl mus verta rinktis

1. Sutelkėme visų pagrindinių medicinos sričių gydytojų specialistų kolektyvą

Per savo darbo metus įgijome pacientų pasitikėjimą ir pagarbą, nes sutelkėme darniai dirbantį per 180 kvalifikuotų gydytojų specialistų kolektyvą. Tarp jų – per  40 habilituotų daktarų, profesorių, medicinos daktarų, docentų – specialistų, pripažintų Lietuvoje ir užsienyje. Patyrę gydytojai, laboratorijos personalas, slaugytojos – sklandžiai dirbanti komanda – tai mūsų esminis išskirtinumas ir privalumas.
Kasmet Medicinos diagnostikos ir gydymo centre sveikatą atgauna ar sustiprina per 81 000 žmonių. Kas antras, bent kartą čia apsilankęs, apsisprendžia paslaugomis naudotis nuolat.
Centro tikslas diagnozuoti ligą ir paskirti gydymą – per 1 dieną.

2. Bendravimą su pacientais grindžiame pagarba ir dėmesiu

Į kiekvieną pacientą žiūrime kaip į vertybę: rodome jam pagarbą, dėmesį ir supratimą. Globojame viso vizito Medicinos diagnostikos ir gydymo centre metu ir nuolat domimės, kaip sekasi sveikti pacientui išvykus į namus. Įsiklausome į paciento nusiskundimus, siekdami išgirsti net tai, ko ligonis nepasako. Tiksliai ir suprantamai perduodame informaciją apie skiriamus tyrimus, diagnozę ir gydymą.

3. Siūlome didelį sveikatos priežiūros paslaugų spektrą

Teikiame per 1800 profilaktikos, diagnostikos, terapinio ir chirurginio gydymo, slaugos, fizinės medicinos ir reabilitacijos paslaugų. Nuomojame medicinos įrangą.
Atliekame per 500 įvairių rūšių laboratorinių tyrimų – nuo įprastų kraujo ar šlapimo iki sudėtingiausių vėžio žymenų ir molekulinės diagnostikos.
Chirurgijos centre atliekame per 100 įvairiausių rūšių operacijų. Dalį jų kompensuoja teritorinės ligonių kasos.
Sudariusiems metinę Išplėstinę sveikatos priežiūros paslaugų sutartį užtikriname vientisą ir visapusišką sveikatos priežiūrą. Pacientus konsultuoja šeimos gydytojas, prireikus – bet  kuris reikiamos specialybės gydytojas, dirbantis Medicinos diagnostikos ir gydymo centre. Pacientams atliekami sutartyje numatyti laboratoriniai ir instrumentiniai tyrimai, profilaktinis sveikatos patikrinimas, kai kurios chirurginės procedūros.

4. Naudojame modernią ir saugią įrangą

Centre turime vieną moderniausių Lietuvoje magnetinio rezonanso tomografą, kurio ypač aukšta skiriamoji geba leidžia tiksliai nustatyti net pačias sudėtingiausias ligas. Tyrimai, atliekami šiuo aparatu, saugūs pacientui ir gydytojui.
128 sluoksnių kompiuteriniu tomografu tyrimus atliekame ypač tiksliai ir greitai. Aparate įdiegta speciali pacientų saugos programa, kuri net iki 68 proc. sumažina tiriamojo apšvitą, palyginti su įprastais kompiuteriniais tomografais.
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras medicinos ir laboratorinę įrangą, medicininius operacinių instrumentus įsigyja tik iš pačių patikimiausių, aukščiausia kokybe pasižyminčių gamintojų: Siemens, General Electric, Olympus, Roche ir kt.

5. Saugome pacientų privatumą ir užtikriname duomenų saugumą

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro programuotojai sukūrė unikalią sveikatos priežiūros įstaigos reikmėms pritaikytą informacinę sistemą „Med.I.S". Jos dėka užtikriname asmens duomenų, informacijos apie pacientų sveikatą ir suteiktas paslaugas konfidencialumą; archyvuojame paciento istorijos duomenis elektroniniame formate, efektyviai valdome srautus.

6. Teikiame paslaugas, išsiskiriančias kokybe

Esame pirmoji Lietuvoje sveikatos priežiūros įstaiga, įdiegusi integruotą kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemą. Įmonės kokybės vadybos atitikimą tarptautinius standartus patvirtina ISO 9001:2008 sertifikatas, kurį suteikė pasaulyje pripažinta tarptautinė sertifikuojanti įstaiga „Bureau Veritas Quality International".
Aukščiausią laboratorinių tyrimų kokybę ir patikimumą užtikriname laboratorijų vidaus ir išorės kokybės sistemomis. Centro laboratorinių tyrimų tikslumą kontroliuoja sistema LABQUALITY (Suomija), sertifikuota pagal ISO 9001 standartą.

2011 m. Laboratorinės diagnostikos centras pirmasis Lietuvoje akredituotas pagal tarptautinį specialiai medicinos laboratorijoms skirtą ISO 15189 standartą. Tokią akreditaciją turinčios laboratorijos tyrimai yra pripažįstami kaip tikslūs, patikimi ir atitinkantys bendrą laboratorijų kompetencijos vertinimą daugelyje pasaulio šalių.

7. Bendradarbiaujame su Lietuvos ir užsienio gyvybės ir sveikatos draudimo kompanijomis

Esame sudarę sutartis su visomis pagrindinėmis Lietuvos gyvybės draudimo bendrovėmis: „SEB gyvybės draudimu", „ERGO Lietuva", „If P&C Insurance AS" filialu, „Mandatum Life", „Aviva Lietuva", „PZU Lietuva", „BTA draudimu“, „AMPLICO Life", „Compensa Life Vienna Insurance Group SE", Swedbank Life Insurance SE Lietuvos filialu ir kt.
Bendradarbiaujame su daugeliu užsienio gyvybės ir sveikatos draudimo kompanijų: „AXA PPP Healthcare" (Jungtinė Karalystė), „BUPA International" (Jungtinė Karalystė), „Allianz Worldwide Care Ltd." (Airija), „Aetna International" (JAV), „Cigna International" (JAV), „EuroAlarm A/S" (Danija), „International Health Insurance" (Danija) ir kt.
Privačios gyvybės ir sveikatos draudimo kompanijos apmoka savo klientų gydymo išlaidas.

Mūsų centro patalpos pritaikytos neįgaliesiems.
Čia jie gali patekti į visas patalpas, kur teikiamos medicinos paslaugos.

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.
VI7:00–19:00 val. MRT

 

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.
VI7:00–19:00 val. MRT

 
Konsultacijos ir registracija +370 698 00000
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
V. Grybo g. 32, A
Vilnius, Vilniaus apskritis LT-10318 Lietuva

Telephone: (8-5) 2333000
Telephone: 8 698 00 000
Fax: (8-5) 2709127