Pacientų priėmimo tvarka

Atvykus į centrą, bilietų terminale prašome atsispausdinti bilietą. Kai pamatysite savo bilieto numerį terminalo ekrane, prieikite prie nurodyto registratūros langelio. Jus aptarnaus registratorė, atsakys į iškilusius klausimus, pakvies slaugytoją, kuris palydės Jus pas gydytoją ar tyrimams.

Atvykus į centrą Jums gali būti pasiūlyta pasirašyti sutartį. Atliekant intervencines procedūras ir tyrimus, dėl operacinio gydymo, teikiant anesteziologinę pagalbą, gydymo paslaugas nepilnamečiams pacientams sutartis/sutikimo formos yra privalomi pagal LR teisės aktų reikalavimus. Pasirašyti kitas sutikimo/valios pareiškimo formas Jūsų gali paprašyti teikiant tam tikras paslaugas. Apie tai Jums išsamiai paaiškins gydantis gydytojas ar slaugytojas.

Centras savo veikloje vadovaujasi LR Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo bei kitų teisės aktų nuostatomis. Jums bus užtikrinta teisė į privatumą t.y. visų MDC darbuotojų, tiesiogiai dalyvaujančių gydant ir slaugant pacientą, pareiga laikytis konfidencialumo principo.

Visa informacija susijusi su Jūsų sveikata ir jos priežiūra yra konfidenciali ir gali būti pateikiama tretiems asmenims tik gavus Jūsų rašytinį sutikimą ar LR teisės aktų nustatytais kitais atvejais. Pagal LR įstatymus telefonu informacija apie Jūsų sveikatos būklę galės būti teikiama tuo atveju, jei galima identifikuoti skambinamąjį asmenį. Jei Jūsų nuomonė, kam galima teikti informaciją pasikeistų gydymo metu, pasirašykite kitą sutikimo formą ir nurodykite kitus asmenis. Jei Jūs pats/pati negalėsite pasirašyti sutarties/sutikimo formos, tai, Jūsų sutikimu, galės padaryti įstatyminis atstovas.


Atvykdami į centrą, prašome su savimi turėti asmens tapatybę įrodantį dokumentą: pasą/asmens tapatybės kortelę/vairuotojo pažymėjimą; SODROS / privalomojo sveikatos draudimo pažymėjimą.

Jeigu esate apsidraudę savanorišku (papildomu) sveikatos draudimu Lietuvos ar užsienio draudimo bendrovėje, prašome atsinešti su savimi tai įrodančius dokumentus (draudimo polisą, sutartį ar kitą dokumentą).

Dėmesio! Сentro patalpose rūkyti draudžiama!

Pacientų laukimo eilė

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos direktoriaus įsakymas „Dėl asmenų registravimo į asmens sveikatos priežiūros paslaugų laukimo eiles ir šių eilių stebėsenos tvarkos aprašo ir asmens sveikatos priežiūros paslaugų laukimo eilių stebėsenos ataskaitų formų patvirtinimo“ 2014 m. spalio 28 d. Nr. 1K-287 skaitykite čia

Informacija apie pacientų eiles Medicinos diagnostikos ir gydymo centre:

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.
VI7:00–19:00 val. MRT


 

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.
VI7:00–19:00 val. MRT


 
Konsultacijos ir registracija +370 698 00000
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
V. Grybo g. 32, A
Vilnius, Vilniaus apskritis LT-10318 Lietuva

Telephone: (8-5) 2333000
Telephone: 8 698 00 000
Fax: (8-5) 2709127