Akušeriai-ginekologai

Gydytojas akušeris-ginekologas diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas (endometriozę, gimdos miomas, kiaušidžių cistas, mėnesinių sutrikimus ir kt.), lytiniu būdu plintančias ligas (sifilį, chlamidiozę, gonorėją, trichomonozę, kandidamikozę ir kt.), konsultuoja kontracepcijos ir nevaisingumo klausimais, diagnozuoja ankstyvą nėštumą, konsultuoja ir prižiūri nėščias moteris, seka vaisiaus vystymąsi ir augimą - konsultuoja dėl visų ginekolginių sutrikimų (tame tarpe onkoginekologijos ir ginekologinės endokrinologijos) ir visapusiškai rūpinasi moters sveikata.

Gydytojas akušeris-ginekologas atlieka visas ginekologines operacijas (išorinių lyties organų, makšties, gimdos kaklelio, gimdos, gimdos priklausinių, šlapimo nelaikymo), išskyrus išplėstines onkologines operacijas.
Centro gydytojai akušeriai-ginekologai pirmenybę teikia endoskopinėms ir moters gimdymo funkciją tausojančioms operacijoms.

Gydytojas akušeris-ginekologas atlieka gimdos spiralės įdėjimo ir išėmimo, išorinių lyties organų, makšties biopsijos, gimdos kaklelio ir/ar gleivinės biopsijos, gimdos ir kiaušintakių rentgeno nuotraukosa su kontrastu (histerosalpingografijos), diagnostinės histeroskopijos, diagnostinės laparoskopijos, išorinių lyties organų karpų ir kitų darinių šalinimo, užpakalinio makšties skliauto punkcijos (citologijai) procedūras, gydo šlapimo nelaikymo sutrikimus, rekomenduoja profilaktines priemones.

Rūpindamasis moters ligų profilaktika, diagnostika ir gydymu, mūsų centre gydytojas akušeris-ginekologas laikosi tokių principų:

  • atidumo ir pagarbos pacientei;
  • konfidencialumo;
  • vadovavimosi naujausiomis medicininėmis rekomendacijomis, pagrįstomis moksliniais tyrimais;
  • diagnostikos nuoseklumo ir kompleksiškumo.

Centre dirba 12 gydytojų akušerių-ginekologų, iš kurių 7 yra medicinos mokslų daktarai. Trijuose kabinetuose specialistai dirba pamainomis - nėra eilių.

Mūsų centre gydytojai akušeriai-ginekologai įprastai diagnozuoja ligą ir skiria gydymą per 1 dieną.
Kai kuriais atvejais galutinei diagnozei patvirtinti reikia  ištyrimo, kuris gali užtrukti ilgiau nei vieną dieną. Apie tokius atvejus jus informuos gydytojas arba tyrimą atliekantis medicinos personalas.

Susiję video:

Susiję straipsniai

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.
VI7:00–19:00 val. MRT
Lapkričio 2 d. - nedirbsime


 

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.
VI7:00–19:00 val. MRT
Lapkričio 2 d. - nedirbsime


 
Konsultacijos ir registracija +370 698 00000
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
V. Grybo g. 32, A
Vilnius, Vilniaus apskritis LT-10318 Lietuva

Telephone: (8-5) 2333000
Telephone: 8 698 00 000
Fax: (8-5) 2709127