Pavadinimas Paslaugų kaina,
Eur*
Mokamų paslaugų
kaina, Eur**
51.20  70.00 
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacija (kai paciento konsultacijos metu paskiriamas (keičiamas) ir atliekamas vienos rūšies procedūrų - kineziterapijos, fizioterapijos, masažo ar ergoterapijos - kursas)
34.29  61.00 
Pakartotinė fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacija (kai paciento konsultacijos metu paskiriamas (keičiamas) ir atliekamas vienos rūšies procedūrų kursas)
25.29  52.00 
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo pakartotinė konsultacija
49.00 
Magnetoterapija su raudonaisiais spiduliais

Gydymas kintamu žemo dažnio (0,1–150 Hz) magnetiniu lauku su raudonuoju šviesos spektru ar be jo.
14.00 
Elektrostimuliacija, vienas laukas
11.00 
Mikrobangų terapija

Tai gydymas ypač aukšto dažnio elektromagnetinėmis bangomis, kurios prasiskverbia į audinius 3–5 cm; decimetrinės bangos (DB) – kai veikia 460 MHz elektromagnetinis laukas ir prasiskverbia į audinius iki 8 cm.
14.00 
Poliarizuotos šviesos procedūra

Tai gydymas linijine, sklindančia lygiagrečiose plokštumose poliarizuota šviesa, kurios bangos ilgis 480–3400 nm (nuo matomos iki vos šildančios dalies infraraudonosios šviesos spektro, be UV spindulių), spinduliavimo intensyvumu 40 mW/cm2.
11.00 
Darsonvalio procedūra
11.00 
Giluminė osciliacija (15 min.)
11.00 
Giluminė osciliacija (30 min.)
18.00 
Limfodrenažas

Tai procedūra aparatu, kuris, sudarydamas vibruojančio slėgio bangas kaip pulsuojantis masažas suaktyvina bendrą limfos apytaką tam tikroje srityje (paprastai kojų ir pilvo) ir išstumia limfą iš periferijos į stambiąsias limfagysles bei kraujagysles.
18.00 
Amplipulsas, (vienas laukas)

Tai žemo (1–200 Hz), vidutinio (2000–5000 Hz) ir mišraus dažnio, mažo stiprumo impulsinės srovės naudojimas gydymui.
11.00 
Ultragarsas (vienas laukas)

Tai gydymas 0,8–3 MHz išilginės krypties mechaniniais virpesiais, per odą perduodamais mikromasažo forma. Fonoforezė – tai vaistų leidimas į organizmą ultragarsu.
12.00 
Inhaliacija (be vaistų kainos)

Vaistinių medžiagų įkvėpimas gydymo tikslu: garuose esančios gydomosios medžiagos patenka į kvėpavimo takų gleivinę ir atlieka gydomąjį poveikį.
9.00 
Inhaliacija su vaistais

Vaistinių medžiagų įkvėpimas gydymo tikslu: garuose esančios gydomosios medžiagos patenka į kvėpavimo takų gleivinę ir atlieka gydomąjį poveikį.
11.00 
Parafino aplikacija

Tai gydymas šiluma, naudojant naftos perdirbimo produktą parafiną.
11.00 
Fangoparafino aplikacija (1 laukas arba 1 sąnarys)
13.00 

Pastabos. Pakartotinė fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacija per 2 savaites po pirminio priėmimo dėl tos pačios ligos.

Dėl paslaugų teikiamų Centro nedarbo valandomis, gydytojų nedarbo valandomis, be eilės, naktį, išeiginėmis dienomis, be siuntimų, pakviečiant pastoviai nedirbančius Centre gydytojus kainų teirautis atskirai prieš suteikiant paslaugą.

Centras be atskiro įspėjimo gali keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas, naujo turinio paslaugas, neteikti tam tikrų paslaugų.

* Kaina pasirinkus Centro standartą

Pagal LR Sveikatos sistemos įstatymą  (49 straipsnio 5 dalis), jei pacientai savo iniciatyva pasirenka brangiau kainuojančias paslaugas, medžiagas, procedūras, tai šių paslaugų, medžiagų, procedūrų faktinių kainų ir nemokamų paslaugų, medžiagų, procedūrų bazinių kainų skirtumą jie sumoka patys LR Sveikatos apsaugos ministerijos nustatyta tvarka. Jei pacientai, turintys teisę į nemokamas asmens sveikatos priežiūros paslaugas, savo iniciatyva pasirenka papildomas paslaugas ar procedūras, šių paslaugų ar procedūrų kainą jie sumoka patys.
Čia pateikiamos kainos pagal Centro standartą, kuriuo remiantis teikiamos kokybiškos integruotos ir koordinuotos sveikatos priežiūros paslaugos, užtikrinančios  paciento saugą ir paslaugų teikimo operatyvumą, kompleksiškumą, efektyvų ištyrimą naudojant patikimų gamintojų įrangą, naujausios kartos preparatus, turinčius mažiausią nepageidaujamą poveikį, taikant geresnę slaugą ir skiriant ypatingą dėmesį.
Pavyzdžiui, kolonoskopijos tyrimas atliekamas pacientui nepatiriant jokių nemalonių pojūčių, nes procedūros metu pacientas „miega“, t. y. tyrimo metu taikoma nejautra, tyrimo eigą, be gydytojo endoskopuotojo, nuolat stebi gydytojas anesteziologas-reanimatologas.

** Kaina

Taikoma pacientams, nedraustiems privalomuoju sveikatos draudimu, neturintiems gydytojo siuntimų.

© 2020 MDGC. Autorių teisės saugomos.