Ištyrimas. Diagnozė. Gydymo paskyrimas per 1 dieną.

Taupydami Jūsų brangų laiką stengiamės ištirti, nustatyti negalavimų priežastis ir paskirti gydymą per 1 dieną*.

*Kai kuriais atvejais, galutinei diagnozei patvirtinti reikia ištyrimo, kuris gali užtrukti ilgiau nei 1 dieną.

Užsiregistravusiems iš anksto per 1 dieną:

  • Atliekamos visos sveikatos patikrinimo programos atliekamos, sudarytos atsižvelgiant į lytį, amžių ir sveikatos negalavimus. Programų sąrašas ir kainos.
  • Suteikiama gydytojo konsultacija. Konsultacijų kainos. Specialistai
  • Atliekami pagrindiniai laboratoriniai tyrimai. Retesnių ir sudėtingų (pvz. molekulinės diagnostikos, mikrobiologinių) tyrimų rezultatai būna po 3-5 d., o siunčiamų į papildomų tyrimų laboratorijas - po 10-14 d.d. Apie tyrimus. Kainos
  • Atliekami visi instrumentiniai tyrimai, išskyrus tyrimus, kuriems reikia specialaus pasiruošimo (pvz. kolonoskopija). Apie tyrimus. Kainos

Ištyrimas, diagnozė ir gydymo paskyrimas gali užtrukti ilgiau nei 1 dieną, sudėtingais atvejais, kai dėl tam tikrų priežasčių gali prireikti papildomo ištyrimo dienos.

Jeigu Jums prireiks operacijos, įprastai ji gali būti suplanuota per 1-3 sav. po konsultacijos.

Dėmesio!

  • Jeigu planuojate atlikti tyrimus tą pačią dieną, prašome atvykti nieko nevalgius ir negėrus.
  • Atvykdami turėkite asmens tapatybės dokumentą ir turimus sveikatos draudimo dokumentus.

Centre pacientus konsultuoja ir gydo 186 įvairiausių specialybių gydytojai. Pacientams siūlome per 1 100 įvairiausių sveikatos priežiūros paslaugų. Visi reikiami tyrimai atliekami vietoje ir labai operatyviai. Turime net penkias laboratorijas. Tiksliai nustatyti sudėtingas diagnozes, parinkti tinkamą gydymą gydytojams padeda šiuolaikiniai instrumentiniai tyrimai: magnetinio rezonanso tomografijos, kompiuterinės tomografijos, mamografijos, echoskopijos, endoskopijos ir kiti. Lietuvoje visada išsiskyrėme šiuolaikiškais tyrimų aparatais, operacinių įranga. Turime tris moderniai įrengtas operacines, kuriose atliekama per 100 įvairių operacijų. Dauguma jų yra tausojančios žmogaus organizmą. Labai dažnai po operacijos ar procedūros pacientai jau tą pačią dieną gali vykti namo, jei atvejis sudėtingesnis – kitą dieną, po gydytojo patikrinimo.

Trumpai apie problemas, dėl kurių į Centrą atvyksta pacientai, gyvenantys užsienyje, ir jų sprendimo būdus Medicinos diagnostikos ir gydymo centre skaitykite čia.

Po apsilankymo pas Centro gydytojus reikiamus vaistus ar gydymo priemones galima įsigyti Centre įsikūrusioje vaistinėje. Atsikvėpti, papietauti, išgerti kavos, arbatos, pasmaguriauti vietoje gaminamais skanėstais kviečia jauki Centro kavinė.

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.
VI7:00–19:00 val. MRT


 

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.
VI7:00–19:00 val. MRT


 
Konsultacijos ir registracija +370 698 00000
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
V. Grybo g. 32, A
Vilnius, Vilniaus apskritis LT-10318 Lietuva

Telephone: (8-5) 2333000
Telephone: 8 698 00 000
Fax: (8-5) 2709127