Chirurgija

Chirurgijos centre, trijose moderniai įrengtose operacinėse, atliekama per 100 įvairių rūšių operacijų. Veikia Stacionarinis ir Dienos chirurgijos, Anesteziologijos, reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriai, įrengtos vienvietės ir dvivietės palatos.

Čia dirba profesionali patyrusių chirurgų komanda. Ligoniais rūpinasi dėmesingos ir kvalifikuotos slaugytojos.

Palatose sukurta jauki aplinka ir tinkamas mikroklimatas, kurį užtikrina specialios patalpų vėdinimo, šildymo ir kondicionavimo sistemos. Pacientų saugą, ypač operacijų metu, garantuoja ir automatinė dyzelinė elektros stotis, tiekianti elektros energiją sutrikus tiekimui mieste.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centre atliekamos ne tik tradicinės atvirosios, bet ir tausojančios žmogaus organizmą endoskopinės, laparoskopinės ir artroskopinės (sąnarių) operacijos.

  • Endoskopinės operacijos atliekamos pro natūralias organizmo angas (burną, makštį, tiesiąją žarną) įvedus optinį prietaisą su chirurginėmis manipuliacijos galimybėmis. Tai neskausmingas ambulatorinis gydymo būdas (pacientui nereikia gultis į ligoninę, nesutrikdomas darbingumas).

  • Laparoskopinės operacijos nuo endoskopinių skiriasi tuo, kad jos atliekamos per nedideles angeles ar pjūvius, pro kuriuos iki operuotino organo įvedami laparoskopiniai instrumentai. Viename iš instrumentų yra įmontuota vaizdo kamera. Atlikdami operaciją chirurgai jos eigą stebi ekrane.

  • Artroskopinės, sąnariams gydyti taikomos operacijos, kaip ir laparoskopinės, atliekamos pro dvi nedideles angeles. Naudojant optinius prietaisus, sąnariai apžiūrimi iš vidaus ir kartu atliekama operacija.

Laparoskopinių ir artroskopinių operacijų privalumai:

  • Pacientas jau tą pačią ar kitą dieną gali grįžti į namus.
  • Pacientas nejunta didelių skausmų, nes po operacijos lieka tik labai mažos žaizdelės, kurios maksimaliai apsaugotos nuo infekcijos.
  • Rečiau atsiranda žaizdų komplikacijų.
  • Laparoskopinių operacijų metu daug rečiau susiformuoja žarnų sąaugos.
  • Chirurgai išvengia klaidų, nes operuojamos vietos vaizdas ekrane padidinamas kelis kartus, taigi aiškiau matyti, kaip atliekamas darbas.
  • Reabilitacija yra greitesnė, randai lieka labai maži arba net visai nepastebimi.

Visi trys chirurginiai būdai – endoskopija, laparoskopija ir artroskopija – plačiai taikomi ir diagnostikoje, kai, esant tam tikrų ligų simptomams, organai tiesiogiai apžiūrimi optiniu prietaisu. Taip liga diagnozuojama tiksliai ir greitai.

Prieš kiekvieną operaciją būtina gydytojo chirurgo konsultacija, kurios metu skiriami būtini tyrimai, aptariami operacijų atlikimo būdai ir kiti gydymo bei reabilitacijos klausimai.
Visus reikiamus tyrimus operatyviai, per kelias valandas, galima atlikti Medicinos diagnostikos ir gydymo centre.

Operacijos ir procedūros:

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.
VI7:00–19:00 val. MRT


 

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.
VI7:00–19:00 val. MRT


 
Konsultacijos ir registracija +370 698 00000
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
V. Grybo g. 32, A
Vilnius, Vilniaus apskritis LT-10318 Lietuva

Telephone: (8-5) 2333000
Telephone: 8 698 00 000
Fax: (8-5) 2709127