Širdies ir kraujagyslių sistemos patikrinimo programa

Paketo kaina 337.88 Eur
Žiūrėti kainas

Sveikatos patikrinimas atliekamas per 1 dieną.
Būtina išankstinė registracija.

Papildomos nuolaidos nėra taikomos.

Dėmesio! Krūvio EKG tyrimui rekomenduojame vilkėti sportinę ir/ar judesių nevaržančią aprangą.


1.
Kardiologo konsultacija

Duomenų apie galimą paciento širdies ir kraujagyslių ligą surinkimas (anamnezė), apžiūra, kraujospūdžio matavimas, tyrimų rezultatų aptarimas, širdies ir kraujagyslių igų nustatymas, gydymo skyrimas, rekomendacijos.
2.
Kraujo tyrimai:
3.
Bendras kraujo tyrimas (su kraujo paėmimu): automatinis kraujo tyrimas (eritrocitai, leukocitai, hemoglobinas, hematokritas, trombocitai), leukograma, retikulocitai, eritrocitų nusėdimo greitis (ENG)

Šis tyrimas suteikia informacijos apie visas kraujo ląsteles (eritrocitus, leukocitus, trombocitus), jų pasiskirstymą pagal dydį. Tai svarbi informacija vertinant bendrą organizmo sveikatos būklę.
4.
Bendras cholesterolio kiekis:

Šis tyrimas labai svarbus vertinant riziką susirgti koronarine širdies liga ir miokardo infarktu. Vertinamas ne tik bendras cholesterolio kiekis, bet ir jo frakcijos - mažo tankio lipoproteinų cholesterolis, arba „blogasis" cholesterolis, kurio koncentracijos didėjimas itin didina riziką susirgti koronarine širdies liga, bei „gerasis" cholesterolis (didelio tankio lipoproteinų cholesterolis), kurio normali koncentracija mažina riziką susirgti koronarine širdies liga.
5.
„Blogasis" cholesterolis (MTL)
6.
„Gerasis" cholesterolis (DTL)
7.
Trigliceridai

Koncentracijos padidėjimas kraujyje siejamas su bendru lipidų koncentracijos kraujyje padidėjimu, taip pat galimas dėl negydyto cukrinio diabeto, išeminės širdies ligos, miokardo infarkto ir kt.
8.
Gliukozės kiekis

Koncentracijos pokyčiai kraujyje rodo cukraligę, kasos, kepenų, inkstų ligas, metabolinį sindromą. Esant nuolatiniam gliukozės padidėjimui, didesnė aterosklerozės rizika (miokardo infarktas, insultas, periferinės kraujotakos sutrikimai).
9.
TSH

Rodo kraujotakos, širdies ritmo sutrikimus, galimą aterosklerozės riziką.
10.
Homocisteinas

Homocisteino koncentracijos padidėjimas kraujyje yra nepriklausoma aterosklerozės rizikos priežastis (miokardo infarktas, insultas, periferinės kraujotakos sutrikimai).
11.
Bendras šlapimo tyrimas

Nustatomi šlapimo rodikliai, pagal kuriuos galima įvertinti bendrą organizmo būklę, medžiagų apykaitos sutrikimus.
12.
Ramybės būsenos elektrokardiograma

Labai vertingas tyrimas diagnozuojant širdies ir kraujagyslių sistemos ligas. Atlikus elektrokardiogramą, galima nustatyti įvairius širdies ritmo sutrikimus, širdies laidžiosios sistemos pažeidimus, gresiantį miokardo infarktą.
13.
Krūvio EKG

Tyrimas yra labai svarbus vertinant širdies raumens būklę, tikimybę susirgti miokardo infarktu (nustatant išeminę širdies ligą).
14.
Echokardioskopija su doplerizacija ir dokumentacija

Širdies kraujotakos doplerinis tyrimas. Šiuo tyrimu nustatoma širdies vožtuvų būklė, širdies raumens susitraukimo jėga, įvertinami širdies ertmių dydžiai.

Pastabos: į Sveikatos patikrinimo programą įeinantys tyrimai ir procedūros nekeičiami į kitus tyrimus ar procedūras. Neatlikus visų į Sveikatos patikrinimo programą įeinančių tyrimų ir procedūrų, kupono kaina nemažinama ir pinigai negrąžinami.

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.
VI7:00–19:00 val. MRT

 

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.
VI7:00–19:00 val. MRT

 
Konsultacijos ir registracija +370 5 233 3000
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
V. Grybo g. 32, A
Vilnius, Vilniaus apskritis LT-10318 Lietuva

Telephone: (8-5) 2333000
Telephone: 8 698 00 000
Fax: (8-5) 2709127