Širdies ir kraujagyslių sistemos patikrinimo programa sportuojantiems

Paketo kaina 280.00 Eur
Žiūrėti kainas

Šis sveikatos patikrinimas rekomenduojamas sportuojantiems ar norintiems pradėti sportuoti vyresniems nei 35 metų amžiaus, turintiems antsvorio, padidėjusį kraujo spaudimą, sergantiems cukriniu diabetu ir kitomis lėtinėmis ligomis. Šis patikrinimo paketas didina sporto ar fizinio aktyvumo programos saugumą dėl atmestų širdies ligų.

Po programos pateikiamos apibendrintos konsultacijų ir tyrimų išvados bei rekomendacijos fiziniam krūviui (kaip sportuoti, kiek sportuoti, ką stiprinti, kaip koreguoti kūno sudėtį ir pan.).

Sporto medicinos gydytojas, įvertinęs paciento sveikatos būklę, gali skirti ir kitus tyrimus ir/ar gydytojų konsultacijas.

Dėmesio! Rekomenduojame vilkėti sportinę arba judesių nevaržančią aprangą.

Programą sudaro:

1.
Sporto medicinos gydytojo konsultacija

Dėmesio! Rekomenduojame vilkėti sportinę arba judesių nevaržančią aprangą.
2.
EKG su krūviu

Atliekamas diagnostinis krūvio mėginys, kuris skirtas nustatyti nustatyti širdies išeminius pakitimus, fizinio krūvio pajėgumą, širdies raumens būklę, ritmo ir laidumo sutrikimus bei dusulio skausmo simptomų provokacijas
3.
Širdies ir (ar) aortos krūtininės dalies echoskopija (su doplerizavimu), atliekama kardiologo arba klinikinio fiziologo

Nustatoma širdies vožtuvų būklė, širdies raumens susitraukimo jėga, įvertinami širdies ertmių dydžiai, širdies raumens pokyčiai
4.
Aerobinio pajėgumo nustatymas netiesioginiu metodu (laktato juostelių kaina skaičiuojama papildomai)

Nustatomas maksimalus deguonies suvartojimas, santykinis deguonies suvartojimas, maksimalus darbingumas, treniruojamasis lygis
5.
Kūno sudėties analizė

Nustatomas kūno svoris, raumenų ir riebalų masė, riebalų procentinė išraiška, baltymų, mineralų, vandens kiekis (bendras ir atskirai esantis ląstelėse ir tarp jų), pilvo riebalų kiekis, pilvo riebalų didėjimo prognozė, pateikiama segmentinė analizė (kiekvienos rankos ir kojos, liemens raumenų masė, skysčių susikaupimas), mitybos būklės įvertinimas, kūno sudėjimo tipas, kūno amžius.

Pastabos: į Sveikatos patikrinimo programą įeinantys tyrimai ir procedūros nekeičiami į kitus tyrimus ar procedūras. Neatlikus visų į Sveikatos patikrinimo programą įeinančių tyrimų ir procedūrų, kupono kaina nemažinama ir pinigai negrąžinami.

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.
VI7:00–19:00 val. MRT


 

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.
VI7:00–19:00 val. MRT


 
Konsultacijos ir registracija +370 698 00000
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
V. Grybo g. 32, A
Vilnius, Vilniaus apskritis LT-10318 Lietuva

Telephone: (8-5) 2333000
Telephone: 8 698 00 000
Fax: (8-5) 2709127