2023 06 28

Aktuali informacija pacientams, planuojantiems vizitus Medicinos diagnostikos ir gydymo centre liepos 7–13 dienomis

Untitled design 1

Š. m. liepos 11–12 dienomis Vilniuje vykstant NATO viršūnių susitikimo renginiams, sostinėje laikinai keisis ir transporto organizavimas: jau nuo liepos 7 d. tam tikrose miesto dalyse bus ribojamas eismas, keičiami viešojo transporto maršrutai.

Dalinamės aktualia informacija pacientams, planuojantiems vykti į gydytojų vizitus ir / ar paskirtų tyrimų Medicinos diagnostikos ir gydymo centre laikotarpiu nuo liepos 7 iki 13 dienos.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro padalinių darbo laikas

NATO viršūnių susitikimo Vilniuje dienomis Medicinos diagnostikos ir gydymo centro padalinys V. Grybo g. 32A bei Reabilitacijos ir sporto medicinos centras, Lvivo g. 101, Vilniuje dirbs įprastu darbo laiku ir pacientus priims įprasta tvarka.

Svarbu!

Atkreipiame dėmesį, kad dėl numatomo eismo ribojimo sostinės Laisvės prospektu čia įsikūręs Šeimos medicinos centras laikinai nedirbs nuo liepos 10 iki liepos 12 dienos imtinai. Jame dirbantys gydytojai pacientus konsultuos kitame padalinyje.

Šeimos medicinos centro  šeimos gydytojai konsultuos V. Grybo g. 32A veikiančiame padalinyje

Siekiant užtikrinti sklandų ir nepertraukiamą šeimos medicinos  paslaugų teikimą šio padalinio šeimos gydytojai numatytomis liepos 10–12 dienomis pacientus priims ir konsultuos kitame, sostinės Antakalnio rajone įsikūrusiame centro padalinyje, adresu V. Grybo g. 32A.

Registracija paslaugoms šiomis dienomis vyks įprastai. Registruotis į vizitą pas savo šeimos gydytoją galite telefonu +370 698 000 00.

Planuojant apsilankymą pas gydytoją rekomenduojama įvertinti eismo ribojimus

Atkreipiame dėmesį, kad atsižvelgiant į planuojamus eismo organizavimo pakeitimus bei laikinai koreguojamus viešojo transporto maršrutus, planuojant keliones mieste ar atvykstant į jį, rekomenduojama įvertinti padidėjusią eismo spūsčių tikimybę bei galimai pasikeitusius viešojo transporto grafikus.

Planuodami vizitus Medicinos diagnostikos ir gydymo centre liepos 7–13 dienomis įvertinkite galimus eismo ribojimus ir pasikeitimus jums aktualiuose maršrutuose ir numatykite galimą vėlavimą.

Daugiau naudingos informacijos apie eismo pakeitimus miesto gatvėse rasite čia.

Daugiau aktualios informacijos apie NATO viršūnių susitikimą Vilniuje rasite oficialioje Vilniaus miesto savivaldybės interneto svetainėje, čia.

Dalintis

Nedelskite, rūpinkitės savimi!

Registruotis konsultacijai
Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialūs pasiūlymai tik prenumeratoriams