2017 04 28

Centre svečiavosi Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos penktokai

2017 04 28 1

Vakar Medicinos diagnostikos ir gydymo centre apsilankė Jono Pauliaus II progimnazijos mokiniai.

Mokyklos penktokai į centrą atvyko norėdami susipažinti su mediko profesija iš arčiau.

Akių ligų gydytoja, med. dr. Dalia Krivaitienė papasakojo vaikams kokia įdomi oftalmologo profesija, vaikai galėjo patyrinėti akis pro mikroskopą, susipažinti su pagrindiniais akių tyrimais.

„Labai svarbu, kad laikas praleidžiamas prie televizoriaus, kompiuterio, planšetės ar mobilaus telefono būtų saikingas, rekomenduojama ne ilgiau 15 min., ir stenkitės kuo ilgiau laiko praleisti gryname ore“, - mokiniams patarė akių gydytoja D.Krivaiteinė.

Įspūdį mokiniams padarė atnaujintas Reabilitacijos centras ir ypatingai šiltas ir jaukus baseinas – juk vanduo daugumai vienas didžiausių malonumų. Mankštas baseine vedanti kineziterapeutė Justina Mačiūtė pasidalino su vaikais savo žiniomis apie vandens poveikį žmogaus sveikatai, parodė kaip teisingai atlikti, vaikams svarbius nugaros stiprinimo pratimus, pritūpimus, papasakojo kur galima įgyti kineziterapeuto profesiją ir kaip tam ruoštis besimokant mokykloje.

Periodiškai organizuojamos mokinių ir studentų ekskursijos centre – galimybė mūsų specialistams edukuoti jaunus žmones apie sveiką gyvenseną, rūpinimąsi sveikata, supažindinti su mediko profesija ir konkrečiomis specialybėmis iš arti.

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.