2018 09 03

Centro akušerių-ginekologų komandą papildė med. dr. V. Rudaitis

2018 09 03

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro akušerių-ginekologų komandą papildė medicinos mokslų daktaras gydytojas Vilius Rudaitis. Gydytojas konsultuoja visais ginekologiniais klausimais, atlieka tiek sudėtingas, tiek mažai invazyvias laparoskopines, endoskopines (dienos chirurgijos) operacijas. Jo specializacija – onkoginekologija. 

Rudaitis Vilius Akuseris ginekologas

Penkiolikos metų akušerio-ginekologo patirtį turintis gydytojas yra ir Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Ginekologijos skyriaus vedėjas. Šešerius metus V. Rudaitis dirbo Vilniaus universiteto Onkologijos institute. Gydytojas nuolat kelia kvalifikaciją stažuotėse, konferencijose ir kursuose Lietuvoje ir užsienyje – Šveicarijoje, Austrijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Vengrijoje.

Austrijoje vykusiuose tobulinimosi kursuose „Solidinių navikų onkologija – krūties ir genitalijų vėžys“ kartu su kitais gydytojais ginekologais V. Rudaitis pristatė klinikinį atvejį „Li – Fraumenio sindromas“, kuris įtrauktas į Zalcburgo seminarų tinklapį kaip svarbi mokymo medžiaga gydytojams ginekologams.

V. Rudaitis priklauso Europos onkologų ginekologų draugijai.

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.