2012 05 23

Konferencija „Aktualijos šeimos gydytojo praktikoje“

2012 05 23

Š. m. gegužės 24 d. Medicinos diagnostikos ir gydymo centre vyks konferencija „Aktualijos šeimos gydytojo praktikoje“. Konferencija skirta vidaus ligų ir šeimos gydytojams.

Organizatoriai – Lietuvos bendrosios praktikos gydytojų draugija, UAB „SK Impeks Medicinos diagnostikos centras” ir farmacijos kompanija MSD.

Konferencijoje pranešimus skaitys Medicinos diagnostikos ir gydymo centro gydytojai ir svečiai iš universitetinių ligoninių.

Konferenciją pradės Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės gydytojas ortopedas traumatologas S. Sereika, kuris skaitys pranešimą „Dažniausios plaštakos ir riešo ligos“.

Naujų laboratorinių tyrimų apžvalgą pristatys „Roche“ produktų vadovas I. Krasuckis ir Medicinos diagnostikos ir gydymo centro Laboratorinės diagnostikos centro vadovė gydytoja I. Šapranauskienė.

Odos ir onkologinių ligų, diagnostikos ir gydymo klausimus aptars Vilniaus universiteto Onkologijos instituto gydytojas onkologas chirurgas G. Byčius.

Po trumpos pertraukos konferenciją pratęs VšĮ Antakalnio poliklinikos gydytoja neurologė I. Jeršova su pranešimu „Nugaros skausmo gydymo ypatumai“.

Su agresyviu elgesiu ir profesionaliu jo valdymu šeimos gydytojo praktikoje supažindins taikomosios fizinės veiklos specialistė J. Upskutė-Šeporaitienė ir Vilniaus psichikos sveikatos centro gydytoja psichiatrė-psichoterapeutė B. Baks.

Tausojančios ginekologinės chirurgijos tema kalbės Medicinos diagnostikos ir gydymo centro gydytojas akušeris-ginekologas M. Šilkūnas.

Endoskopijų centro vadovas, medicinos mokslų daktaras G. Radžiūnas skaitys pranešimą „Indikacijos kolonoskopijai ir jos ypatumai“.

Paskutinį konferencijos pranešimą „MDGC oftalmologinės paslaugos ir naujovės“ gydytojams pristatys Vilniaus universitetinės ligoninės Santariškių klinikų gydytojas oftalmologas, medicinos mokslų daktaras D. Aukštikalnis.

Konferencijos dalyviai turės galimybę susipažinti su Medicinos diagnostikos ir gydymo centro medicinine įranga, Chirurgijos centru, Laboratorinės diagnostikos centru, čia teikiamomis paslaugomis.

Po konferencijos vyks diskusijos. Jų metu visi konferencijos dalyviai dalinsis įspūdžiais ir pastebėjimais konferencijos pranešimų klausimais.

Dalyvavimas nemokamas.

Konferencijos dalyviams bus išduodami 4 val. kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.